Akce, která nikdy nekončí.  Skupina zlodějů vykradla banku. Ačkoliv jim jsou Semir Gerkhan a Tom Kranich na stopě, podaří se jim ujet v uneseném autobuse plném cestujících a řítí se po dálnici. Žádné zátarasy je nemohou zastavit, autobusu však dochází palivo. Pod pohrůžkou zabití rukojmích si lupiči vynutí přistavení cisterny s naftou. Sám Semir se vydává do této akce, ale je zajat. Situace se vyostřuje a životy všech rukojmích jsou ve smrtelném nebezpečí... Jak si poradí Kobra 11 s tímto těžkým úkolem? (oficiální text distributora)

marek29

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji! ()

johnsnow

Pamätný diel ktorý ma fajn autonaháňačky, dobrých záporákov, fajn zvraty. Lenže nemôžem pomôcť, proste to ako to poriešia v závere so záporákmi je dosť na anál. Preto * dole. ()

Sa.sa

Pilotní film rozdělený na 2 části: 1.díl ukazuje přepadení transportu peněz a následného útěku v MHD... Teda ten frajer je pěkný padouch, když střílí na počkání každého koho potká... Díl končí na mostě, když jim došla nafta... 2.díl další ničení a zmar pokračuje... Jinak ten konec byl super hlavní padouch je zastřelen "rukojmím", ze které se vyklubal komplic... No a Semir s Tomem zachrání rukojmí z autobusu a nakonec uniknou na padáku... ()