Režie:
Aljoscha Westermann, Gunter Krää, Norbert Schultze Jr., John Delbridge, Johannes Schäfer (více)Hrají:
Wolfgang Wagner, Karen Böhne, Oliver Hermann, Hermann Toelcke, Moritz Lindbergh, Heike Schroetter, Ines Meyer-Kormes, Susanne Wilhelmina, Marlies Engel, Uwe Karpa, Emily Wood, Adrian Linke (více)Epizody(26)
-
Notstand (S04E01)
-
Zwei neue Gesichter (S04E02)
-
Abgezockt (S04E03)
-
Scheidungskrieg (S04E04)
-
Freitag, der 13. (S04E05)
-
Ohnmacht (S04E06)
-
Entscheidungen (S04E07)
-
Kinder … ! (S04E08)
-
Stumme Schreie (S04E09)
-
Hörig (S04E10)
-
Ende einer Lebenslüge (S04E11)
-
Falsche Liebe (S04E12)
-
Knock-Out (S04E13)
-
Zerbrochene Träume (S04E14)
-
Zoff (S04E15)
-
In letzter Sekunde (S04E16)
-
Missverständnisse (S04E17)
-
Der Überfall (S04E18)
-
Die lieben Verwandten (S04E19)
-
Gewalt (S04E20)
-
Schwiegertiger (S04E21)
-
Blackout (S04E22)
-
Menage à trois (S04E23)
-
Dein Wille geschehe (S04E24)
-
Alte Wunden (S04E25)
-
Der Bluthund (S04E26)
Hrají
Wolfgang Wagner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Karen Böhne
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Oliver Hermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Hermann Toelcke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Heike Schroetter
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Susanne Wilhelmina
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Marlies Engel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Emily Wood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Adrian Linke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Isolde Barth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marte von Have
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Tanja Schumann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Sonia Serrano
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Anja Herden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Matthias Kreß
Nejlepší seriály:
Stefanie (1995) (seriál)
Létající doktoři (1997) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Karina Kecsek
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)