Den po zítřku

(TV film)
  • Česko Po dopadu (více)

18. října 2012 dopadne na Zem meteorit a způsobí nečekaně silné zemětřesení. Mraky prachu postupně zasahují severní polokouli a celou Evropu v krátké době pokryje vrstva sněhu. Katastrofa navždy změní vzhled Země. Dopad meteoritu bude znamenat konec civilizace v podobě, jak ji známe dnes. Někteří lidé ale zázrakem přežijí a své úkryty najdou v podzemních dráhách. Jejich jedinou záchranou je satelit schopný zahřát atmosféru. Najít ho musí Tom Parker, šéf ochranky Americké ambasády v Berlíně Všechna města přikryje sníh a z bílého horizontu trčí pouze poslední poschodí Eiffelovky. (oficiální text distributora)

Aceboris

Dean Cain , je asi jeden z mála hercov ,čo zoberie hocijakú rolu kde môže byť hlavný hrdina ako v tomto prípade. Katastrofických filmov je vcelku slušná zásoba , ale takúto katastrofu som teda nečakal. Dlho som váhal nad tým či to vôbec dopozerať , ale nedalo mi to neskúsiť a podarilo sa. Zaujímalo ma ako sa dokážu nemci popasovať s témou padnutia veľkého asteroidu na našu planétu . Čo bola ale horšia katastrofa boli zábery exteriéru hlavne presunu po zamrznutej krajine. Vonku -50 stupňov a oni si veselo kráčajú a ešte sa usmievajú. O špeciálnych efektoch nemôže byť ani reč . Soul star 2 ako zbraň budúcnosti , založený na mikrovlnom žiarení , vedec , ktorý sám a dobrovoľne zostal v zamrznutej zemi. Sklamanie o tom, že ho kolegovia podviedli a sami chcú ovládnuť svet. Úbohé dialógy, " asi im bola zime keď všetci zamrzli " . No jedna lepšia scéna striedala inú. Za mňa strata času a neodporúčam . Jediná dobrá scéna bola v sprche s blondínkou. Inak zaujímavý poznatok hoci má film 98minut mal som pocit , že má 3 hodiny. Za mňa 1/10 ()

andy60

Viděl jsem už i horší věci, ale pravda - nebylo jich zas tak moc. Už při prvním dialogu mě napadlo - tohle museli natočit Němci. Nechápu, že země, která např. v hudbě naprosto kraluje (hlavně v metalu), nedokáže natočit kvalitní film (pár vyjímek by se našlo), ale v z 90% jsou to sračky, jako tahle - vše je buď černé nebo bílé, nic mezi tím, žádný prostor pro představivost, všechno takové strojově šablonovité, o humoru či nadhledu ani nemluvě. ()

megacik

Najprv natočili zopár nezmyselných záberov, a potom ich náhodne spojili do 98 minút. Náhodná zápletka spojená s náhodnými problémami a náhodnými riešeniami. A pointa?  Tom Parker by rád ošukal všetky hlavné herečky, ale podarilo sa mu to iba tak na polovicu.  Jedna hviezda a 10% za to, že som mal romantickú chvíľku, a zdalo sa mi, že je to skôr romantický, ako akčný film. Katastrofický film to nazvali určite preto, lebo z toho vyrobili značnú filmovú katastrofu. Ale videl som už nezmyselnejšie filmové projekty, a toto ešte ako tak ušlo, a aj som sa zasmial.....po streľbe otázka na 10 ľudí: "Všetci v poriadku?"   ....a odpoveď od jedného ..."Jo, ja ano"......"Dobre" :D ()

Ryuuhei

Už jsem se bál, že se tu setkám s průměrným hodnocením, ale fakt, že jsem u tohoto filmu umíral nudou, alespoň nebyl úplně mylný. Námět - řadový, nezajímavý. Mise - nudná, hloupá. Postavy - bez charismatu, nevýrazné. Že je hrdina do poslední chvíle prakticky úplně laxní, co se osudu své rodiny týče, a že vše zachrání pouhý satelit, mluví za vše. I přesto, mezi špatnými filmy je tento jako jednooký král mezi slepými. Pálí mě dát vůbec tu jednu hvězdičku a nalézt hodnocení v procentech těsně nad hranicí, ale jsou větší a děsněji zpracované hrůzy mezi levnými TV filmy. 15% ()

RadushM odpad!

Tragédie ve všech ohledech. Něco tak trapně připomínající Den poté, což teda byla taky krávovina jak vyšitá, ale tohle je ještě 125 krát tragičtější a to jak ve zpracování, tak v obšlehnutým scénáři. O logičnosti některých scén snad ani nemluvit, leda že by diváci byli po lobotomii a přišlo by jim celé dílo alespoň trochu v normě. Jinak zpracování po grafické stránce, hmmm, těžká konkurence tetrisu z roku 1982. ()

• Natáčení filmu probíhalo v Sofii (Bulharsko). (Petr.Kocfeld)