Kevin, Sam a Rob mají zvláštní zábavu: připravují dokonalé loupeže, aniž by je uskutečňovali. Jenže jejich hříčka se jednoho dne pokazí: poslední projekt krádeže byl ukraden. Přichází k nim tajemný muž, který chce, aby pro něj vypracovali neprůstřelný loupežný plán, jinak předá jejich plány policii... Kdo koho přelstí v napínavém souboji důvtipu? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

veverysiak

Je určite ťažké vymyslieť po toľkých viac či menej originálnych bankrobberovkách niečo pútavé a vtipné, tento kúsok sa mi však celkom páčil, malo to zopár dobrých vývrtiek a zápletiek, pointa sa síce dala predvídať, ale zvládli ju obstojne, čo mi chýbalo, bol humor, jednucho ten sa k takémuto žánru pýta ako pena k pivu, napriek tomu to vyčnieva z priemeru, takže 70%. ()

666Carnage

Reynoldse mam rád je to přijemný herec je snim sranda a v akčních filmech a scénách se taky neztratí :) Tenhle film má spousty vzdálených sestřenic a bratranců jako dennyho partáky, loupež po italsku a jiné ale musí se nechat, že nápad je dobrý. Film odsejpá jak má, zápletka je dobrá a rozuzlení plánu a jak to bylo taky neni špatné. Příjemná oddychovka na tu hodku a půl. :) ()

slunicko2

Nedomrle vtipné. 27letý mladistvě vyhlížející přitažlivý Ryan Reynolds (Kevin) a 29letý rovněž přitažlivý Joris Jarsky (Kevinův parťák Rob) spolu s roztomilým 57letým Angličanem Davidem Suchetem (chmaták Leo) dávají jakousi záruku příjemně ztráveného času před obrazovkou. A když přihodíte těch pár nedomrlých vtipů... ()

FilmFan24

Vůbec ne špatný akční thriller, kde jde o to, kdo s hoho a kdo koho převeze...Jak taky jinak. Jsou tři - dobří přátelé, kteří jen tak pro zábavu zkouší vymyslet dokonalou loupež, kterou provedou jen tak naoko. Jenže jednoho dne se ztratí plány a lítají v tom až po uši. Pečlivě naplánovanou loupež diamantů kdosi úspěšně zrealizoval a naše tři kamarády drží pěkně v šachu...Začíná hra kočky s myší, spíš s třemi myškami. Ryan Reynolds, Kristin Booth, Joris Jarsky jako trojice lupičů a David Suchet, který je drží v šachu ve filmu, kterému by slušelo k tomu, aby byl ještě lepší trochu víc akce a ne průměrné televizní zpracování. ()

vesper001

„Pojďte, pane, budeme si hrát!“ „Já znám ty vaše hry. Jsou pěkně vypečené.“ Nepotkali se u Kolína, ale v Torontu a hned s Leem Gillettem, alias Zlatou rukou zločinu alias Chmatákem. Šarmantní gangster má nejen roztomilý zlozvyk kolísat mezi chladnokrevností a horkokrevností, ale také jasný plán, jak lupiče-teoretiky využít v praxi. Kevin, Sam a Rob (zřejmě) nemají na vybranou... Nechápu zdejší globální opovržení. Co jste čekali? Občana Kanea? Já se naopak těšila na oddychovku po dlouhém dni a na Davida Sucheta a byla jsem úplně spokojená. Dokonce se mi podařilo vypnout mozek natolik, že jsem se ani nepokoušela odhadnout rozuzlení, tak jsem jako bonus ještě zažila příjemné překvapení. ()

• Natáčení probíhalo v Kanadském Torontu. (Terva)