Když je v Thajsku unesena dcera bývalého agenta Jakea Hoppera (Steven Seagal), její otec netuší, že se před ním rozehrává nebezpečná hra plná intrik, nebezpečí a surového násilí. Hopper odlétá do Bangkoku, kde požádá o pomoc své bývalé kolegy a společně se vydávají po stopách skupiny, o které si myslí, že Jessicu unesla. Při pátrání se Jake dostane do centra boje mezi zkorumpovaným thajským generálem a gangem překupníků zbraní. Pomalu přichází na to, že je záměrně vmanipulován do podivných akcí tajných služeb a jeho dcera slouží jako návnada. (Magic Box)

chosan

Na Seagala je to ještě dost koukatelný akční film. Určitě ještě ten lepší po roce 2000. Takže za mě dávám solidních 55%. ()

soukyd33

Tak zvaný nekonečný zásobník, je nejhorší pro akční film. Střílení z pistole nad 30 výstřelů je prostě blbost! Cesta k vykoupení není jednoduchá pro nikoho. Je za ní nejvyšší oběť! Unést dceru Jakea Hoppera byl opravdu blbý nápad. Akce tu je dost, ale herecké výkony moc ne. Vše musí napravit špatná kamera. Hvězdiček 3*** ()

majklfly

Už sám Steven Segal je pro mě zárukou minimálně ucházejícího filmu. Jeho herecký výkon byl vždy přesvědčivý a herecké souboje získavali na realističnosti díky jeho výcviku a výchově. Proto taky nikdy nepohrdnu jakoukoliv "segalovkou". První promítání si ani moc nepamatuju, zato to druhé (dnešní večer) jsem si maximálně užil. Je mi líto, že je tento film jediný, který znám od Tung-Chinga. Ten člověk ví co chce a ví, jak mě vtáhnout do děje a to si od minimálně dobrého režiséra slibuju. K páté hvězdičce mi chybí ono kouzlo, které nedokážu definovat a které způsobí, že o tom filmu mluvím ještě několik dní a doporučuju všem přátelům. Snad propacovanější pointa, snad speciální akce, nebo působivá výprava. Ale rozhodně nepohrdnu dalším promítáním. 90% ()

padlar

Nebylo to zase AŽ tak hrozné. Už jsem od Seagala vidět větší blbosti. Ale že bych se na to podíval podruhé, tak to opravdu nehrozí. Kdyby se z filmu vystříhalo několik scén a postav, tak by to filmu ale výrazně prospělo. Takhle to místy vypadá, že tam byla scéna nebo postava byla dána jen pro doplnění času. Asi nejvíce jsem se "bavil" u scény, kdy Seagal postupně pistolí a pak mečem likviduje šípy, které po něm střílí hlavní záporák. Ještě jsem ve filmu neviděl, aby někdo mečem rozsekl šíp v lenu podélně včetně hrotu. To dokáže opravdu jedině Seagal (a možná Chuck Norris :-) ) ()

Worf

Myslím si, že měl i lepší filmy, u některých akčních akcích jsem se pobavil, ale doma mi bylo řečeno, že to není komedie. Škoda. Ta jednička je od mé drahé polovičky, která hlavního Herze miluje proč??? Grins. ()

Socirel odpad!

Stevena Seagala prostě nemám rád, je to strašný herec, horší než Chuck Noris. Akční scény komické až trapné. Film nezachrání ani podprůměný příběh. ()

Lady ButterFly

Viděla jsem už i lepší filmy, ale 4*: *Místy velice sympatická práce s kamerou, *scénář vcelku nezajímavý, ale ne úplně špatný a po pětině filmu předvídatelný, *sem tam pěkné hlášky jako např.: "Koukám, že čím Tě otec stvořil, tím jsi taky zůstal." * Ten travestita byl fakt kočka (a měl hezčí nohy než já)! :-D A pořád tu neomílejte do kolečka váhu a stáří Seagala, už je to únavné. Od komentářů na této stránce čekám (a jistě nejen já), že mi napoví, zda je film zajímavý po filmařské nebo dějové stránce, nezajímají mě jedovatosti zakomplexovaných uživatelů. ()