V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

Skleni

Tento film u mna balancuje na hrane čo sa týka nielen hodnotenia ale aj obľúbenosti. Pretože sa jedná o počin nie ťahaný do komercie či zabehaných vôd. Páči sa mi aj obsadenie a scenár akoby šitý pre val-a. Avšak to je všetko čo sa mi páči. Už tu niekto napísal, že najhoršou časťou filmu je jeho nevyváženosť a striedanie akčných scén s tými psychologickými. to je veľká pravda. A podla mňa film prešiel aj určitou veľkou úpravou kulís behom natáčania alebo tesne pred ním. Aj scenár sa upravoval, pretože ak vezme prvých 20 minút filmu.. 20 min niekde v strede filmu a koniec...tak máme krásny film. To ostatné bolo popridávané a pozmenené. Tak to mne pripadá. 60% ()

fraktal

Zase konečně jednou akce, která za to skutečně stojí! Vynikající zápletka, twisty i herci. Na zpomalovaných "drogových" záběrech jsem si přímo ujížděl - neb i když nejsem žádnou smažkou, mluvil mi film z duše. 5 hvězdiček (i proto, že jsem o filmu nikdy dřív neslyšel a tak mne měl šanci velmi velmi příjemně překvapit). Škoda o dost slabšího závěru (ve znamení Hollywoodu - tj. s nerealistickým popřením logiky - "hlavně ať do dobře dopadne"). Zajímavé komentáře: Igi B., Cival, Renton, B!shop. ()

E lan

Dobrý film, který se zpočátku malinko hledá (včetně hlavního hrdiny), nicméně rozuzlení a vůbec celá druhá půlka je docela povedená. Rozhodně to stojí za to vidět. Navíc je film obsazen velkou kupou dobrých herců druhé kategorie. ()

1vu$hQ4

Krásnej film! Všem doporučuju.. chce to ale soustředěnost, pořádně se dostat do toho děje, vnímat všechny zápletky, protože tohle je jeden z těch filmů, které musíte dokoukat do konce abyste pochopili..Mě si naprosto získal a dokázala bych se na něj koukat pořád dokola.. Bobby: "Máš igeliťáák?!!" :D ()

Allegro.g.

Vynikající film. Jeden z takových, který od začátku působí jako béčko, ale má v sobě něco, co vás přiková k plátnu/obrazovce. Vynikající námět, podivuhodné scény. ()

KdG

Nadprůměrný film a Kilmerova kérka na zádech je fakt boží. I některé scénky jsou celkem vtipné a bavili mě. (střelba na JFK) Celkově to mohlo bejt ještě malinko hustčí. ()

astraal

Zahlédl jsem začátek Salton Sea asi kolem půlnoci v televizi když jsem chtěl jít pomalu spát ale dal jsem Kilmerovi pět minut šanci...hmm...tak mu dám čtvrt hodiny. Ani jsem si nevšimnul a film Salton Sea mě dokonale přikurtoval ke gauči na celou hodinu a půl. Skvělý Kilmer a nečekaný závěr mě ujistili v tom že si film brzy seženu...5* ()

Speck

Spousta neočekávaných zvratů činí film záživným a přirozeně nepředvídatelným (což je děs běs zvlášť pro mě, který se o předvídání pokouším a tím se snažím dokazovat si svou genialitu a slaboduchost tvůrců) Dle mého několik zkombinovaných žánrů navozuje ve mě pocit nedotaženosti a skicovitosti (např. přechod začátek, tzn. pohodová drug party, sranda, shánění drog a následně propad do těch deep shitz mi přišel neplynulý až kontrastní.) Co narušuje kontinuitu (mě vyrušuje) a dynamiku jsou patetické flashbacky. Naopak oceňuji množství krásných slov a neukotvenou poetičnost Kilmerových monologů podkreslenou scénami (poněkud lacinými) s nádechem obrazového umění...Hodnocení táhli nahoru zejména herci a režisér, Dave Caruso, jehož jmenovec hrával v CSI: Miami toho zrzka. ()

Duke90

Velmi povedené drama, které se obecně mezi ostatními filmy o drogách rozhodně neztratí už kvůli úctyhodným hereckým výkonům a to hlavně Vala Kilmera a vyšinutého Vincenta D'Onofrio. Právě poslední zmiňovaný si svou roli střihl s takovou chutí, že bych s ním opravdu nechtěl uzavírat jakýkoli obchod. Jinak se mi zdá, že je Salton Sea jeden z posledních filmů, kde ještě Val Kilmer neprocházel tak výraznou fyzickou proměnou... k horšímu samozřejmě. ()

Kleopatr

Ze začátku jsem myslel, že to bude film o feťácích o jejich problémech s obstaráváním dávek a naháněných bengama. Je to, ale skvěle natočený film o chytrým, pomsty chtivým chlápkovi. Parádní scénář, vizuálně krásné, chytré dialogy i monology, velmi dobrý Val Kilmer,sem tam nějaká vtipná hláška. Trochu mě zklamal konec a nic by se nestalo kdyby film byl více sirovější. 80% ()

MarsVl

Výrobný film, prostředí odpovídající ději .... i celkový děj byl suprový ...navíc poslední Valův povedeny film takže plný počet * ()

pekas

Kilmera můžu a ten jeho připitomělý pohled, když byl za feťáka byl stylový. Poklidné tempo vyprávění mi nevadilo, ale jako celek ve mě film zase tak hluboký dojem nezanechal. Mezi třemi a čtyřmi, za Kilmera a konec se kloním ke čtyřem. ()

HChinaski

Naprosté překvapení. Film od kterého jsem toho moc nečekal mě úplně dostal. Val Kilmer ve své nejlepší formě (spolu s DOORS). Dokonalá atmosféra a skvěle vykreslený svět drogového podsvětí. ()

jafuska

nezáživný film ve světě drog a jejich užívání, ani prví půlka mě nijak nepřesvědčila, že bych se měla dodívat, takže podprůměrný film aspon pro mě, nevím jak ostatní, ale jsou mnohem lepší filmy ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf