Kdo se směje teď

Komika Berta Kreischera, uneseného ruskou mafií, pronásledují vzpomínky na opilecký studentský výlet... Bert čelí rodinné krizi a znovu se setkává se svým dlouho ztraceným otcem. Náhle se však objeví přízrak z jeho alkoholem prosáklé minulosti: vraždící gangster, který je odhodlán unést Berta zpět do jeho vlasti, aby tam odčinil své zločiny. (HBO Max)

Heywood odpad!

Je jasné, že to měla být ironická nadsázka s komediálními prvky, ale nenašel jsem chvilku, kdybych se zasmál. Tupá schémata o Rusku jsou nudná, flashbacky mě šly více méně na nervy, výběr herců byl žalostný, další postavy jsou karikatury k nekoukání, ten plagiát o úklonách k tomu, kdo zabije šéfa ten vládne je z Riddick: Kronika temna a neměl zde logiku, a tak jsem s úlevou přijal konec. Tohle pro mě není, tohle je pro mě odpad. ()

Kushina

Taková průměrná akční komedie s tlusťochem, který kdysi býval bavičem ruské mafie. Křivdy však ani časem nezmizí a ruská mafie chce po 20ti letech odvedu, tlusťoch se však snaží vést čestný život a z mafiánů nemá zrovna radost. Ale jo pobavilo. 50% ()

Grimaldi

Berta Kreischera jsem až do spuštění filmu vůbec neznal a tudíž jsem nevěděl ani o jeho postavě The Machine. Existuje proto možnost, že si tento film jeho skalní fanoušci užijí. Ten zbytek dostane jen stereotypní výlet do Ruska, překvapivě víc akce než humoru a z nějakého důvodu i sjetého Marka Hamilla v roli otce. Na nedělní odpoledne místo pohádky nebo večer po únavě z práce k večeři naprosto dostačující. ()

ALFIKA

Nic moc jsem od toho nečekal, jen jsem se chtěl pobavit u komediálního akčňáku. A obojího se mi dostalo měrou vrchovatou. Jo, nejsou to žádné intelektuální dostihy, ale zábava a akce od začátku do konce. Prostě parádní jízda ruským vlakem s ruskou mafií v ruských kulisách. Místy jsem se i smál nahlas a užil si všechny akční scény. Nenáročná podívaná, která rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

vinducha

Roudmůví po Rusku po 20 letech od zážitků , jejichž důsledky Berta dohnali teprve až teď . Mezigenerační problémy mě tam ani tolik neštvaly a nabušené je to akcemi a hláškami tak akorát , že to ještě není úplná trapárna. Za mě spokojenost. ()

darius1706

To byla taková neskutečná ptákovina, až to bylo celkem zábavné. Místy jsem se i zasmál. Kdo nicméně by v tom hledal logiku, děj nebo něco rozumného, asi moc nadšený nebude. ()