Krtek a metro

• Slovensko Krtko a metro
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Česko, 1997, 5 min

Krtkův robotí pomocník vykope dlouhý tunel, kterým se Krtek se zvířátky dopraví vláčkem až k moři! Najdou si kamaráda kraba, se kterým vesele skotačí, když najednou připlave žralok a spolkne zajíce! Statečný robot ho ale naštěstí zachrání. (mau)

zdeny99

Krtek hraje "Kutej, špunte!" a vykutá se až u moře. Pěkný, moderní díl. Dětská animovaná blbost. [1934. hodnocení, 831. komentář, 85%] ()

mros

Z novějších krtků jeden z povedenějších, vcelku originální, ikdyž některé věci, jako že si zajíc banány ani neloupe, si taky mohli odpostit, snad si toho děti nevšimnou:) Každopádně robor je celkem šikovnej, když se na to dneska znova podívám, tak se zasměju víc než ty děti:)) ()

ostravak30

Podle názvu jsem si trochu představoval, že se krtek ocitne v pražském metru. Víc než o metru to ale bylo o moři a žraloku. Ještě, že měl Krtek robota, jinak by nikam nejel a zajíc by už byl v pánu. ()

Kontryhelka

Zajímavý díl,proč ne. Jen je rozdíl mezi krtkem a zajícem. Když jedou v tom vozíčku,tak ten zajíc se nacpal do vozítka úplně stejně jako tintítko krtek. A v tom je právě to kouzlo těchto dětských příběhů. My dospěláci vidíme pořád něco zaměřujeme se na detaily ,ale děti ty vnímají jenom to krásno a hltají obrazovku a čekají,co krtek a jeho kumpáni vyvedou. ()