Moje sestra vlkodlak 3

• Kanada Ginger Snaps Back: The Beginning (více)

Kanada 1815. Sestry Ginger (Katharine Isabelle) a Brigitte (Emily Perkins) bloudí samy pustým lesem. Narazí na vypleněný indiánský tábor, kde potkají starou vědmu a ta jim prozradí osudové proroctví. Pokud nezabijí tajemného chlapce, bude muset jedna ze sester zabít druhou. Při svém putování naleznou útočiště v pevnosti, která skrývá otřesné tajemství. Jedné noci je Ginger napadena podivným stvořením, napůl chlapcem, napůl vlkem. Podaří se Brigitte zachránit sestru a zvrátit tak prastarou kletbu? (oficiální text distributora)

Cechyno4

S čistým svědomím mohu napsat, že dvojka je z celé série nejlepší. Trojka se úplně vymiká prvním dvoum dílům. Tvoří si vlastní příběh. A to je to co mi vadilo. Nelíbila se mi ta starší doba. I když jsou tu hektolitry krve, nijak zvlášť mě to nebralo. Aspoň jsem konečně shlédl celou sérii, i když trojka podle mě už byla zbytečná. ()

elanista1

No oproti trapnej dvojke to je vyrazne lepsie, prva polovica je vsak este nuda, to ozajstne pride az v druhej. Opat sa mi najviac pacila demonicka Katharine Isabelle. K scenaru sa mi je tazsie vyjadrovat, kedze som film skoro nepochopil, a nedal som si velmi dokopy suvislosti aj prvym dielom, ktory dejovo akoze nadvazuje na tuto tretiu cast /v jednotke sa sestry tvaria akoby to bolo ich prve stretnutie s vlkolakmi, nechapem!/. Film ma dlhe minuty nebavil, ku koncu ked som mu prichadzal na chut tak bol aj hned koniec. ()

Wulz

Tenhle film jsem měl hrozně rád dříve, a o dost radši než první dva díly... ovšem postupem času mám spíše radši díly první. ()

Skeevee

Rikejte mi barbare, ale pribeh to melo chabej, horor (az na jedno leknuti) to nebyl zadnej, bylo to chaby proste... =/ ()

brasek

Posledná časť trilógie... zo snímku dýcha začiatok 19. storočia čo je pozitívne a spôsobuje, že atmosféra je rozhodne zaujímavejšia ako v predchádzajúcich Ginger Snaps. Na druhej strane však príbehu niečo poriadne chýba. Aj keď Emily je Emily a atmosféra snímku je vcelku kvalitná hodnotím len za tri hviezdičky. ()

Vital

těžko říct,čím začít.Vizuální stránka je dobrá,místo natačení na pevnosti se jim obstojně povedlo,obě propagonistky jsou dobré jako v předešlých dílech,jen jsem čekal trochu propracovanější zápletku ale jinak prostředí je dobrý a mám z výsledku tohoto posledního dílu dobrej pocit,určitě zanechám tuto trilogii v archivu,a opět po nějakém čase rád vzhlédnu. ()

AmunRa

V historickém hororu si opět zahraje hlavní role Emily Perkins a Katharine Isabelle, které si zahrály sestry již v prvním díle. Tentokrát bez humoru, jen čistě historický film o vlkodlačí kletbě. Obě herečky v hlavních rolích hrají výborně a přibylo větší množství exteriérů a lepší výprava, ale na herce ve vedlejších rolích bohužel peníze nezbyly. I přes zjevně nejvyšší rozpočet je to nejslabší díl, byť se stále drží v průměru. ()

Thalin

Rozhodně nejslabší díl. Vždycky mi to přišlo jako naprosto zbytečný díl. Nelichotivé a nudné prostředí, ještě nudnější charakter i zápletka. Jen vaření z vody. ()

vadas

Prve dve casti som nevidel, takze som nevedel ci to je prequel alebo pokracovanie, pozrel som si to len preto lebo nic ine neslo a ja som nemohl zaspat a uz ten nazov ma dost odradzal, ale nakoniec som bol celkom spokojny. Atmosfera bola na jednotku, hlavne sceny v pevnosti boli temne az az. Par dobrych hororovych lakaciek, do toho celkom dobry pribeh. Prekvapenie. Hviezda dole za to, ze do konca filmu som nepochopil preco a kde sa dve sestry v lese zobrali, a preco vlastne prisli do pevnosti. ()

ko.mar1

Film , ktorý s predchádzajucimi dvoma časťami nemá dejovo nič spoločné okrem hlavných hrdiniek a hlavnej kostry filmu o láske jednej zo sestier k druhej.slabý priemer. ()

vrch07256732

Mňa vlkodlaci veľmi neoslovujú, 1+2 som nevidel, k tomuto som sa Dostal náhodou cez Youtube (je tam full verzaia s CZ Dabingom) ale poďme k filmu: Atmosfericky a vizuálne na vysokej úrovni, zasadenie deja do vlkodlakmi obliehanej pevnosti vo viktoriánskej dobe je tiež dobrý nápad, ale po dejovej línii je to dosť samoúčelne natočená werewolf horor Drama, indiánska vsuvka tiež nič moc, hororové a krvavé scénky v dostatočnom množstve, ale žiaľ pôsobia len ako prvky na zaujatie diváka. Pobehuje tam znetvorený kolonelov syn - postavička ktorá nakazila (Ginger či Brigitte?) a tým vlastne úloha tohto stvorenia končí. Nákazu mohol rovnako dobre preniesť akýkoľvek vlkodlak motkajúci sa po okolí. Film sa oplatí vidieť kvôli vizuálu, postupne budovanej atmosfére, ktorá na konci akosi sa vytratí. ()