Strašidelný Hallův dům opět ožívá a jeho paní domácí - ďábelská Angela, dostává zase hlad. Tentokrát však zatoužila po „vlastní krvi" - své sestře Melise, která studuje na nedaleké církevní škole. Helloweenská párty se blíží - ovšem co to asi může být za mejdan na církevní půdě? Proto se skupinka studentů (mezi nimiž je i Melisa) rozhodne uspořádat si svou vlastní párty - shodou okolností se naneštěstí dostanou na ne zrovna to nejšťastnější místo. (Haymar)

demented

Angela si tentokrát prichádza po svoju sestru a cestou zmasakruje aj niekoľkých chovancov katolíckej školy. Lepšie než jednotka, celkom slušné triky a pár skutočne vydarených vtipov. Nezabudnuteľná je hlavne scéna, kedy Angela prichádza na večierok a začne tancovať za ľubozvučných tónov hudby všetkých zamilovaných, skvelej kapelky Morbid Angel. ()

Danny F.

Prvotní film jsem doposud ještě neviděl, tak nemohu posoudit. Co mohu podotknout je, že film je klasicky laděn do béčkovosti a tím si zachovává své kouzlo, což oceňuji. Hororově nechutné scénky se povedly a svůj účel dokonale splnily. Plná spokojenost. 65% ()

liuk

Druhá noc démonů je film, který by jako z oka vypadl Raimiho poctujícímu Stáhni mě do pekla. Úplně stejná odlechčenost, nehororové i hororové vtipy, povedené lekačky, příjemná a strašidelná atmosféra k pohledání. Night of the Demons 2 naplňuje naprosto skvěle žánrové požadavky s klišovitými postavami ze střední školy, samozřejmě plesem, strašidelným domem a jako neobvyklejší prvek přidává akční jeptišku se svěcenou vodou ve vodní pistoli. Parádní, akčně komediální horor, který mi opravdu sednul do nálady a pobavil jako už dlouho nic žánrové spřízněného. ()

KASUGI odpad!

Sypu si popel na hlavu, že jsem tomuto paskvilu kdysi dal 4 hvězdy. Děj se odehrává na katolické škola, na které vyučuje jeptiška a svatý otec. Na škole, kde největším hříchem a rebelstvím by měla být obyčejná pusa. No a tady my máme nadržené studenty, kteří jsou po sexu a pařbách ještě lačnější, než "běžní" puberťáci z teenager vyvražďovaček. Kdo to píše?! Kdysi jsem to viděl dabované a nepřišlo mi to tak hrozné, ale ten originál při druhém shlédnutí byl děs. Slyšet všechny ty sykavky, polykání, nádechy, prostě to co dělá herecký výkon v originálním znění vždycky lepším, se tady najednou ukázalo, jako těžký průser. Ty herecké (ne)výkony se v původním znění ukázaly v plné nahotě. Jeptiška - ninja už byla hodně cringe. To už byla kategorie cé. Nejvíc jsem vyprskl smíchy u toho studenta, co vyvolal Angelu. Ten mi totiž připoměl jednu naši vymyšlenou postavu komiksů - Jacka: "Ano, ano. Chtěl jsem vyvolat pekelné síly, abychom je mohli s boží pomocí zničit a dokázat tak existenci boha." Ani toho gore tam moc nebylo, jak jsem si původně myslel. Záverečný zbytečně vynucený a trapný hororový konec tomu dodal punc odpadu. ()

Haymar

NOTD-2 se svezl na vlně osmdesátkových fláků ála Evil Dead nebo Critters a (stejně jako zmíněné kousky) nabízí vcelku vyváženou kombinaci hrůzy i humoru... Nejde sice o žádný velký zázrak ale v rámci žánru je to příjemným osvěžením: Strašidelný dům má atmosféru, démonické Angele (která je jakousi ženskou verzí Freddyho Krugera) nechybí charizma a některé scény vážně pobavily (basket s vlastní hlavou, vraždící prsa, nadržená rtěnka nebo kung-fu jeptiška)...Lepší průměr! Btw: rok vzniku mě ale celkem překvapil - myslel sem, že to je starší... ()

Paldiny

Zakiaľ čo v jednotke dostávali na frak smrteľníci, teraz budú vo väčšej miere na kašu démoni. Na tých si totiž miestny cirkevný zbor nachystal balóniky so svätenou vodou a tá na nich funguje. Tasia sa tiež veľkonočné samopaly, ružence v nindžakovskom balení a nechýbajú krucifixy. A veruže ide im to od ruky. Rozleptané ksichty končia na podlahe, do toho sa o slovo hlási death metal, do rytmu poskakujú kozy, akoby ani osemdesiatky neskončili. Postavy sú o ničom, no čo si cením, že sa dakto snažil o dej, takže vzorec "prebudenie-smrť“ sa rozrástol aj o akúsi pokrvnú líniu medzi jednou zakríknutou študentkou a nie zrovna introvertnou Angelou. No nič hlbokého preboha nečakajte, Noc démonov má výlučne baviť a baví. ()

tenebrae86

Luxusní plakát, to se musí nechat :) Tohle pokračování je ale jasně horší než první díl. Často se dostavuje nuda. Hororové béčko, které od průměru zachraňuje jen ta párty s Morbid Angel, celkem solidní masky a povedené gore sračky v závěru. ()

helraiser

No tak druhej díl je snad ještě o drobek lepší než první a když ne lepší tak akčnější rozhodně. Angela si opět chce pěkně zařádit a tak se dokonce vydá na cirkevní večírek kde to pěkně rozjede. Vůbec tenhle díl si dělá z náboženství neuvěřitelnou srandu a korunu tomu nasazuje Rambo- jeptiška. Masky jsou opět skvělý, démoní hrátky stojí opět za to a děj je opět pořádně šílenej takže jde opět o neskutečnou zábavu, kterou si každý kdo miluje béčka jistě pořádně užije. ()

beso74

Sú veci, ktoré sa jednoducho nerobia, pretože výsledkom nebude nič pozitívne. Medzi nápady tohoto druhu patrí zimná ofenzíva v Rusku, snaha oponovať názoru manželky či pokus o vyvolanie ducha Angely a návšteva Hallovho domu, samozrejme na Halloween. Mladým nadržaným zajačikom sa ani nesnívalo, že už túto noc budú mať možnosť zoznámiť sa zo svetom nadprirodzena a niekoľkí menej šťastní aj s oným svetom. Druhy diel je vystavaný podobne ako jednička, akurát herecké zoskúpenie je o niečo krajšie, pribudli postavy - šedá myšička, neveriaci veriaci či kung fu panda. Zároveň sa použilo osvedčené dávkovanie napätia a humoru a vznikol tak pokračovanie držiace sa na úrovni jednotky, čo je (nielen) v tomto žánri viac ako ojedinelé. ()

Knor

Další noc démonů se spoustou černýho humoru, nahotinek a roztékajících se strašidel. Povedený zábavný béčko, který je pokračuje v duchu jedničky. ()

ac1976

Milé čaro jednotky je preč, "putujúca" kamera ukradnutá od Raimiho, ale Zoe má pekné...oči. Angela má zaujímavý hlas a chrup, ale Rambo mníška je neskutočný trapas. Ponaučenie: Pozor na to keď Vám kozy podajú ruky. 😀😀😀 ()

Blazkowicz

Nechal jsem se zlákat tím, že prý to bude lepší než jednička. A naletěl jsem. Pozdější vznik je na tom hodně znát, působí to hodně devadesátkově, což je většinou dobře, ale tady se to nepovedlo. Mělo to zůstat v předchozím desetiletí. Postavy nějací bezcharakterní študáci, co zrovna vylezli ze střední. Rozjezd je stejně pomalý jak posledně, ale i potom pořád horší. Plusy jsou za jeptišku co používá růženec místo nunčaků a za lepší děvčata. 2-* ()

dalver

Pre mňa ešte lepšie ako vydarený prvý diel a neuberá tomu ani to klasické béčkové klišé, ktorého je tu za priehršť. Dejovo taká šablónovka, kopírujúca aj prvý diel no i tak zábavný film s peknými gore efektmi, maskami i ženami. V rámci žánru a obdobia jedna z tých vydarenejších vecí. ()

Daeneryss

Poprvé jsem tento smímek viděla jako malá holka a hrozně jsem se bála,samozřejmě teď mám pocity jiné,ale je to klasika a velice ráda se k tomuto hororu vracím... ()

drkaldj

Jednička měla lepší atmosféru. Ale tady je o maličko větší náznak příběhu. Taky je zde více bizarních scén. ()