Charles chce dvěma agentům prodat barel, který dělá z lidí zombies. Ale zombie se vymknou kontrole a Charlese zabijí. Jeden z bareůu najde Julián s kamarády. Kamarádi si myslí, že je to nějaká droga, kterou by mohli prodat a vydělat. Jeden z nich chystá velikou párty. Vše se zkomplikuje, když se objeví zombie, které mají chuť na lidské mozky. Je na Juliánovi, jestli uteče a nechá všechny zabít nebo se jim postaví. (ČSFD)

Jimmi

Tak sa ku mne dostala aj posledna cast serie Return of the living dead(dufam ze sa este nejakeho toho pokracovania dozijem) a musim povedat ze je asi najslabsia z celej serie(ale tak to uz byva pri 5tom az n-tom pokracovani),ale na druhu stranu musim povedat ze stale to bolo pozeratelne. Objavili sa tu aj celkom srandovne sceny(pravdaze gore),na ktorych som sa dobre zabaval,a ktore sa vsak na nestastie striedali s "hluchymi" castami filmu.Genialna scena bola na konecnej party kde sa pri blikani stroboskopu mihali zombici popred hlavnych hrdinov.Celkovop som sa rozhodoval medzi 2 a 3mi hviezdami.Davam 3(ako fanusik serie),ale realne je to asi na tych 50percent. ()

Martin741

No mne sa nezda zeby film Return of the Living Dead bol "kultovym filmom". Ako fungovalo to, dalo sa to dobre pozerat, lenpotom seria nabrala zly smer, sptane herecke vykony, reziserov a hercov bez talentu. Tento diel je najslabsi, bez tempa, otrasne dialogy ...... fakt des, dalsia posrana seria . 15 % ()

Paldini odpad!

Režisér Elkayem pokračuje v trendu, který nastavil v předchozím dílu, čímž se u mě zařadil mezi režiséry, jejichž díla budu raději ignorovat. Na scéně jsou opět trapní nesympatičtí teenageři, kteří bojují s oživlými mrtvolami. Mrtvoly jsou dost zvláštní, chvíli se pohybují klasicky pomalu trhaně a jen chroptí, jindy běhají rychleji než mistři světa ve sprintu a pronášejí rádoby "filozofická" moudra. A nakonec rada pro všechny: Neberte drogy, protože se z vás stanou chodicí mrtvoly :-o ()

Jino

No tohle opravdu hrozné - scénář se poděl do ztracena, chybí nějaký antihrdina a samotný celý děj je hrozný. Není divné, že Ellory Elkayem točil Necropolis a Rave to the Grave společně, ale zarážející je, že se pro mě, filmy svou kvalitou sobě ani zdaleka nepřibližují. Jediné pozitivum za které dávám jednu hvězdičku je fakt že ti dva agenti byly někdy i vtipní. Béčko - 30% ()

Astaroth12

Tento film zabili neskutočné zlý herci,neveril som im ani hovno. A tie trápne dialógy no hroza.A zombie na Hallowenovom večierku u mojich známych uhrajú lepšie zombie ako tu,jedny z najhoršie stvárnených zombie aké som kedy videl,a videl som ich veľa.Neskutočne debilný príbeh a jebnutý dej.A ty agenti, A JE TO by boli lepší,v tomto prípade sa film tváril troška komedionálne ale na mňa to nezabralo.Herci zlý,dialógy totálne šibnuté a o príbehu sa baviť radšej ani nebudem a masky tiež boli na slabej úrovni,ale 2* aj tak dám za kvalitné spracované gore efekty a hudbu ktorá ma roztancovala. ()

• Jedna z postav se jmenuje „Coach Savini," což je odkaz na Toma Saviniho, tvůrce zombií pro většinu filmů George Romera.“ (HellFire)