Hannie Caulder

• Česko Hannie Caulderová (více)

Znásilněná a opuštěná Hannie Caulder (Raquel Welch) na vypálené farmě uprostřed pouště, kterou přepadla banda desperátů, bratrů Clemensů, pochová zavražděného manžela a odchází. Při své cestě potká lovce lidí Thomase Luthera Price (Robert Culp) a přesvědčí ho, aby ji naučil střílet. Thomas Price ji u svého přítele a výrobce zbraní učí zacházet s coltem. Sám zakrátko umírá při přestřelce ve městě s Clemensovými bratry a Hannii nezbývá, než se postavit Clemensům sama. Mstí se nejen za sebe a smrt manžela, ale i za smrt Thomase Price, kterého si zamilovala. S posledním z banditů se setká ve staré tvrzi... (Intervideo)

Tormentor665

Nemůžu si pomoci, ale Kennedy mě ani tentokrát neuspokojil. A tohle mělo tááááákový potenciál... Zkrátka scény, od kterých jsem čekal nějakou peckinpahovskou masárnu, zklamaly, naopak příliš vaty na můj vkus. Bandité jsou spíš směšní, než hnusní a jejich přestavitelé (včetně Borgnina) dle mého soudu trochu přehrávali. Na Raquel se dobře dívá, ale její plný erotický potenciál také režisér nevyužil. ()

VanBradley89

Vážné téma protkané odlehčenými momenty. Což o to, při některých vtípcích sem se zasmál, ale nějak mi do toho neseděli. Hlavně záporáci byli hovada. Až se divím, že dokázali přežít tak dlouho. Zpomalená scéna byla hrozná a k tomu ten chlapík na konci. To jsem moc nepobral. Ale a bych jen nekritizoval Raquel byla neskutečně sexy ( scéna z kalhotami) Lovec odměn taky sympaťák. Když se střílelo tak bylo dost krve. Konečný výsledek: Příjemný film ,který neurazí a zabaví. ()

brasek

Miestami vtipní traja bratia, miestami veľmi naivné... Medzi hlavné postavy patrí postava Thomasa Luthera Pricea stvárnená Robertom Culpom. ()