Jossie

Katastrofické filmy jsou můj oblíbený žánr, téma ohrožení zemského jádra je jistě zajímavé a neotřelé, ale bohužel kromě hodně špatných triků je to dost velká nuda. Není to napínavé, hlavním hrdinům nefandíte a nebojíte se o ně, lidé ani neví, že jsou v ohrožení života, vtipné hlášky na odlehčení tu nejsou, ale ono není od čeho odlehčit, prostě je to sotva průměr 2,5*. ()

Lateef

Vkusně natočený sci-fi(opravdu hodně sci-fi) příběh s otočenou polaritou - místo do vesmíru se vydáváme do středu Země...nápad vcelku originální, herci oukej, efekty slušné, ale chybí tomu takový nějaký šmrnc, je to moc jednoduché, skoro všechno vychází a sedí tak, jak má, prostě se postavila nezničitelná supersouprava, razící si cestu k jádru tak jednoduše, jako podzemní metro jedoucí k další stanici...nápad, Golden Gate, Hillary a Krysa jsou položky plusové...provedení, akce položky mínusové...stopáž ideální, hudba nevýrazná...jádro se roztočilo, ale jen na mých 60% 60 miliónů dolarů(rozpočet)/74 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Jacinda

Značně se vymykám zdejšímu průměru, ale na tomhle filmu fakt něco je. pomiňme teď zákony fyziky a nevšímejme si tradičních amerických vzorů. tenhle film má šťávu a i když se kokpit Vergilia houpe někdy jako žížala na vlasci, zamilujeme si spoustu herců (která sice umře, ale s tím se nedá nic dělat). Mezi nejlepší postavy určitě patří doktor Zimskey a Krysa. Stručně řečeno: tenhle film můžu a co mě opravdu dostává, je hláška: "Já vím, že to vypadá jako počítače. Jenomže nejsou" ()

Phobia

Devět ministrů kultury z deseti doporučuje před sledováním "Jádra" vyjmout mozek a nechat ho 126 minut odpočívat ve formaldehydu. V případě neuposlechnutí hrozí vážné poškození zmíněného orgánu vlivem nadměrného množství peachovin ve scénáři. Hrozná falusovina, jakou nezachrání ani Hillary Swank, ale jako nenáročný relax k pobavení a zasmání to ujde. Pro hloupější děti dost možná i napínavá záležitost. 39% ()

Richie666

Jeden z mnoha a nic novýho... Apokalypsa na obzoru, tak žádnou paniku a honem rychle sestavte tým, ať nás může všechny zachránit, aniž bychom o tom věděli. Nyní se bude jezdit v tekutém železe. Dojemné. Ať žijí Američané, naši zachránci..! Ne že by mě tento film při jeho sledování štval, ale když se nad tím teď zpětně zamyslím, nechápu, proč jsem se na něj díval - kdybych si byl býval jenom přečetl zdejší popis, měl bych naprosto stejný zážitek. ()

• V České republice film v kinech navštívilo celkem 22 870 diváků. (hrumsrt)
  • Když se vědci prostupující k zemskému jádru nacházejí ve vodě v 7 000 metrech, plavou kolem velryby. Ty se však v takové hloubce nenacházejí. (Cheeker)
  • DESTINI je zkratka pro Deep Earth Seismic Trigger Initiative. (veronikajel)