Na americkou námořní základnu byl spáchán teroristický útok. Reportér Mike Anderson má objasnit záhadné pozadí útoku, což se ovšem příliš nezamlouvá CIA. Mike totiž pronikne do spletité sítě intrik a zjišťuje, že útok měl pouze zakamuflovat krádež kapsle s nebezpečným nervovým plynem... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Figu

Naprosto obyčejné! Film bez života. Přikláním se opět k paní nostalgii, která mě dnes nutí dát třetí hvězdu a to především za těch zhruba patnáct let, co jsem to viděl na mojí ušoupané vhs kazetě naposledy. Škoda jen, že Lundgren, který byl tenkrát v jeho nej formě, kdy měl do půl těla nahej mlátit a kopat protivníky hlava nehlava do krve a masa, musel právě točit tyto filmy bez akčního nádechu. V takové Kamufláži si ho dokážu představit dnes, kdy mu je 56 let a už pár let netočí žádné valné trháky, ale naopak právě takovéto filmy typu Kamufláže. Velkolepý obyčej! 50% ()

Wormboy

Fuu...tu je ta pamatna scena, ked dobodany Lungren bezi na vrch nejakej mesity v Izraely,aby zabranil teroristickemu utoku smrtiacim nervovym plynom...Kraaasa:) ()

otík

Béčkovitý úvod nás nenechá na pochybách, že jde o další ubohost v Lundgrenově filmografii. Pak se film ale docela dobře rozjede, má celkem zajímavý děj a chvíli jsem i váhal, kdo je vlastně hlavní padouch. Když ale tohle všechno zjistíme, rozvine se dlouhá pasáž, kdy hlavní hrdina má zachránit návštěvníky Jeruzaléma před smrtí otravným plynem. Nakonec je zachrání téměř za cenu svého života, ale tak trapně, že z konce máte jen pocit ztraceného času u televize. Takže ty dvě hvězdičky jsou za tu celkem slušnou střední, ne akční pasáž. A to je na akční film poněkud málo, že? ()

Mr.Bulanek

Tak odporný dabing jsem dlouho neslyšel. V originále bych šel možná i na 3, ale asi ne. Páč to bylo takové nemastné, neslané. ()

JohnSmith

Celkem průměrný snímek, který bych ani neoznačil za akční jako spíš thriller. Trochu jsem se bál Lundgrena v roli investigativního novináře,ale ve finále to není vůbec špatné a Dolph je příjemně civilní. ()

AdamesWWE

[5.5/10] Klasický Lundgren, tentokrát v zaujímavej úlohe s dobrým hereckým výkonom, ale bez ničoho viacej. Vedlajšie úlohy príliš nezaujmú, dej ma bavil asi tak pol hodinku, potom to upadne, ale stále to nieje zlé, niektoré scény nudia, ale myslím si že ten priemer to u mna bol. Pár akčných scén takisto poteší. Celkom sa mi páči aj prostredie kde sa film odohráva. Takže tie priemerné tri hviezdičky sú u mna viac ako dostatočné. ()

Haymar

První z budoucí předlouhé série velmi velmi velmi špatných filmů švédského blondýna... Škoda, že Cover-Up tehdy pro Lundgrena nebyl dostatečně silným varovným signálem, že tudy cesta určitě nepovede! ()

Paldiny

“Proč je ten chlápek tak divnej ? Asi před dvaceti minutami zemřel“ To jest jediná vydarená replika, kedy sa Dolph snaží od mŕtveho kúpiť informácie. Scénka sa síce do vážne sa tváriaceho thrilleru vôbec nehodí, ale aspoň prebrala z kómy, do ktorej dostalo doterajšie dianie. Lundgren je tu prekvapivo civilný, ani raz si nevystrelí a čoby novinár iba vyšetruje. Dej ale nič neponúkne, je rozvláčny a k zblázneniu nudný. Hviezda za náznak napätia na kostolnej veži. ()

gumolit

Pre mna tak trochu prekvapivý thriller dosť nezvyčajná úloha Lundgrena kde nehrá niekoho kto zničí každého a tá zápletka mi dávala tiež zmysel celkom v pohode ()

MickeyStuma

Vedle snímku ´Zúčtování v Malém Tokiu´, který Dolph Lundgren natočil ve stejném roce, docela výrazná změna. Dramatickou roli reportéra snažícího objasnit pozadí teroristického útoku na námořní základnu by u něj asi málokdo očekával. Jeho první odklon od akčního žánru a ne zrovna nejhorší. Zkusil to a snad by to i vyšlo, jenomže si k tomu bohužel zvolil nijak výrazný scénář a značně malou produkci. Spíše televizní film nijak nenadchne, ale ani neurazí. Díru do světa však žádném případě nemohl udělat a není divu. Na takovéto téma s politickým pozadím jsou daleko výraznější filmové počiny. ()

Likan7 odpad!

Sotva dokoukatelná lundgrenovka, ve který si Dolph nezahrál nějakýho vojáka, ale obyčejnýho reportéra. Nuda, bez scénáře a akce... 90 minut utrpení při honbě za jeho kompletní filmografií.. ()

Nix

Tohle teda ne no. Tohle mne nesedlo ale ničím. Akční to fakt skoro není a hvězdu dávám jen za Dolpha a jeho odvahu, že se nebál vyjít z komfortní zóny a zkusit něco jinýho. Ale hold každý rozhodnutí se nevyvede. Dycky se najde jeden či pár filmů, které nesednou. ()

biergof

to že v tom má ta baba prsty sem tušil od začátku, ale to, jakýho schytá od Lungrena na konci granáta, z toho sem hotovej ještě teď:) ()

Looka

10% pamatuji si, že už tehdy, kdy jsem netrpělivě očekával každý další kousek s Adolfem byl pro mě tento nudný film zklamáním... ()

johnsnow

Toto nie je lundgrenovka ale obyčajný krimi thriler kde Lundgren je naprosto obyčajný týpek a dostane na papuľu od jedného človeka. Dej je na počudovanie slušný, a ten prvý zvrat aj celkom prekvapil ale ten druhý bol už veľmi predvídateľný. Ale tak za 3* sa to dá. ()

martins

Prakticky totéž, co u Temného Anděla, jeden z těch lepších akčních filmů, které k nám začátkem 90.let přišli, nejdříve kino a poté vhs. Slušné herecké obsazení, izraelské památky, ale spíše politický film, který ne každého osloví... ()