Mach a Šebestová

O utrženém sluchátku (E01)

(epizoda)
  • angličtina About a Torn Off Reciever (festivalový název)

Mach a Šebestová jsou spolužáci ze základní školy, konkrétně ze třetí bé. Jednoho slunečného dne narazí v parku na starého pána, lezoucího po kolenou. Vyjde najevo, že pán hledá brýle, Mach s Šebestovou je najdou, pán je odmění utrženým sluchátkem ze starodávného telefonu a zmizí. Spolužáci s úžasem zjišťují, že jakékoli přání vyslovené do sluchátka se splní... (Oskar)

Billie777

Večerníček pro trošku starší děti, proto mě vždycky tak bavil, navíc je skvěle nadčasový a úžasně odvyprávěný a prostě zábavný. Taky Horáček s Pažoutem byli super a někdy jsem jim i fandila. ()

lamps

Nevím, co bych k tomu měl napsat. Kdo neviděl, nepochopí, kdo se na to podívá, bude si to chtít co nejdříve zopakovat. 100% a geniální Petr Nárožný! ()

Braddy

O tom, jak to všechno s tím sluchátkem vlastně začalo. Ach jo, škoda že jsem jako malý taky nepomáhal starým pánům hledat brýle, třeba bych taky vlastnil "nakrátko utržené sluchátko":-) ()

Paity

Naprosto nejlepší večerníkovská klasika s Machem a Šebestovou v hlavních rolích. Není třeba nic dodávat, ale jen se dívat a bavit se a že se budete všichni bavit, to je jisté! ()