Casper a strašidelné Vánoce

• Kanada Casper's Haunted Christmas (více)

Kdo by neznal Caspera, přátelského ducha, kterého se bojí jen ti, kteří nemají čisté svědomí! Před Vánocemi mají on i jeho tři směšně strašidelní strýcové problém, protože vládce všech duchů jim další těžký úkol. Dobrácký Casper totiž za celý rok nevystrašil ani jednoho člověka a strýcové zase strašili příliš mnoho, a tak je všechny poslali do toho nejvánočnějšího městečka v zemi. Casper musí vystrašit alespoň jednoho člověka, zatímco jeho strýcové nejsmějí strašit vůbec! Strašidelné trio zavolá na pomoc bratrance Spookyho, aby strašil místo Caspera. Ten se skamarádil s malou dívenkou Holly, která svátky moc ráda nemá, ale spolu musí vymyslet, jak přelstít Spookyho, vystrašit strýce a zachranit Vánoce! (Intersonic)

Smileface

Film tak jednoduchý,jak jednoduchá animace byla při jeho tvorbě použita.Nicméně neobsahuje násilí a pro děti je vhodný,méně však už pro jejich rodiče. ()

ekomo

Ucházející animovaná komedie spíše pro děti do šesti let. Děj nijak zvlášt zajímavý, animace ne příliš přesvědčivá, ale samotné postavičky mě občas pobavily. ()

Lovely.Bones odpad!

"Vánoční" film letošního adventu číslo 9 je taková neskutečná nechutnost, že se na to nedá koukat. Po 5 minutách jsem to musel vypnout, protože jsem pomalu začal cítit, jak mi umírají mozkové buňky a vypalují se mi vzorničky. Nekoukat, nikdy!!!! ()

rsimonyi

Škoda, že tuto sérii navazující volně napůvodního Caspera z roku 1995 pohřbili tímto animákem. Je to něco jako Myšák Stuart Little 3, ten dopadl ještě mnohem hůř. Takové pokračování by nemělo radši ani vzniknout. ()

Psycho.R odpad!

nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ()

Rudyamon

Pravdupovědíc jsem se nedodíval, možná by bylo lepší napsat, že jsem se ani pořádně nerozkoukal. Viděl jsem jenom asi půlhodinu a šíleně jsem se nudil a nechápal hodně slabou práci odvedenou na tomhle skvostu. Troufám si říct, že ani děti (pro které je tento animák určený) by si to neužili a asi by je to znechutilo. Hodně, hodně slabé. Mít tato pohádka "rok výroby" třeba pod rokem 1980, to by snad ještě šlo. Natočit ale v roce 2000 tohle, to je fakt špatné. Jen proto, že jsem nevydržel se dívat do konce dávám 1 hvězdičku - 10%, myslím ale, že kdybych to viděl celé, šlo by to hned do odpadu, opak by byl velikým překvapením. ()

IvonaK

Milá počítačová pohádka která se na štědrý den hodí výborně. Hodný duch který má mnohem víc rozumu než ti jeho povedení falešní strýčkové ochrání dobráckou rodinu a skamarádí se s jejich dcerou. ()

greymon

Tohle neměli dělat ani sebevětší pocit vánoční atmosféry jsem nezaznamenal. Ale snaha udělat něco takového zaslouží obdiv a menší uznání. Proto jedna hvězdička. ()

adamix

Ani ako malý som to nebral ako zázrak. Dnes už tá lacná animácia odpudí aj malé dieťa. Nič moc, ale až taká hrôza to nie je. ()

Petr59

Ale tak dalo se na to dívat. Rozhodně slabší, než filmový Casper z devadesátých let, ale pořád to neslo nějaký trochu záživný děj. Dlouho jsem to už neviděl, ale na průměr to myslím má. ()