Sex na střeše

Režie:

PES

Scénář:

PES

Dve kreslá (žlté a červené) a ich vášnivé milovanie na streche výškovej budovy. (Jordan)

Stegr

60% - Co tady hodnotit? Snímek je tak krátký, že jde ohodnotit jen podle dojmu, který na mě udělal. Nebyl špatný, ale ani nijak úžasný, takže zlatá střední cesta... ()

hippyman

víceméně náhodou jsem narazil na tento snímek. poprvé jsem jen nevěřícně čuměl s pusou dokořán, podruhé jsem se už musel nahlas smát a stále nevěřícně kroutit hlavou... :) když to přijde na křesla, kam jinam než na střechu!? :))) no a ten závěr... oi! :) 100% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=Cac51af1zzY ()

Jordan

vtipná krátka animácia pomocou stop motion o tom, že každá vec má svoj život a všetko je vlastne o jednom ()

ABLABLABLA

Pro mě zaručeně jedno z nejlepších PESvideí a taky animovaných porn. V tomto podání sex on the roof vypad jako dost velké vzrůšo ak řesla to prostě mají ráda drsně a kuřba na konci the best. Jediná ta kočka mi tam prostě nesedla, bylo to zbytečné. ()

jjpkohoutek

Nebýt tam té kočky, tak bych viděl krásnou pointu. Nezaslouží si to ani hvědu, ale jednu to dostane pro tu neexistující pointu ;) ()

J*A*M*A*L

Protentokrát už to bylo moc krátké a ani mě to moc neoslovila, jako budouví PESOVA videa.Nicméně jdu mrknout na další jeho pecku. ()

bratr.Milan

To muselo dát práce, a přitom taková blbost! Že? Nebýt to jen divné porno s lehce vtipnou pointou, možná bych dal i tři body za technické provedení. ()

redwik

Pozerať sa ako na streche domu sexujú dve kreslá, no povedzme že sa to môže niekomu páčiť, ja ale uprednostňujem niečo iné. Jednu hviezdičku zachránil koniec, a najmä to, že naň nebolo treba príliš dlho čakať. ()

Simo16

Že nechápem akú to malo pointu, to je snáď jasné každému a na dvojminútové pobavenie to bohato stačí. ()

EmmaMorley

Pointa na záver je bohovská :D. PES je jednoducho geniálny. Vo väčšine jeho videí ma fascinuje vizuálna a nápaditá stránka, ale toto je jednoznačne jeho najvtipnejšie. ()