Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

BoncheR

Segal ani nieje dobrý herec ako skôr že sa vie biť. To nejako podvedome diváka uspokojuje a utvára o filme kladný názor. Segal je celkom priemerný herec. ()

Beky

Konec dobrý všechno ok :) Po těch letech film doceňuji! Pohodová jízda s ultra sympatickým Seagalem! ()

PetrPan2

Občas se mi ten film plete s Aljaškou v plamenech, jenže tam hrál hlavního záporáká Michael Cain a vlastnil ropný vrt, kdyžto tady je Kris Kristofferson a má nějakej důl s toxickým odpadem... jinak je to úplně stejná chujovina... Zajímavé na těchto filmech je s jakou vervou sdurazňuje Seagal ekologické poselství (až z toho kosti praští) a přitom na konci každého filmů způsobí ekologickou katastrofu gigantických rozměrů.. Na druhou stranu je pravda, že Steven je tu od toho aby lámal ruce a nohy a ne kvůly svým intelektuálním schopnostem... ()

shantim

Tak takhle neakcne akcni film se Seagalem jsem zatim nevidel. To, ze pujde o blbost a ze nad timto filmem nesmim moc premyslet, jsem pocital, ale tak hodne spatne jsem to opravdu necekal. Naprosto me odrovnala scena, kde hrdina Taggart (Seagal) oznami sve milence Sare, ze jeji bratr zahynul pri vybuchu v dole, a ona na to nerekne a neudela vubec nic. Ani nemrkne, ani se nepodivi. Vubec nic. Jen na otazku, zda pujde svedcit proti tem zlym, slibi, ze ano. 18% hvezdicek ()

JohnSmith odpad!

Jeden z prvních hřebíků do rakve. Opět tu máme americký venkov, což bývá záruka průšvihu. Seagal s kytárkou opravuje lidem v městečku dřevěný schůdky,sem tam vezme vzorky vody,jestli není kontaminovaná a nakonec odhalí obrovský sklad radioaktivního sajrajtu. Pohádka jak vyšitá,jen bohužel nudná, s minimem akce a těma strašnejma vesničanama. ()

Danny F.

Tohle už není ten starý Seagal. Sice boje jsou autentické a stejné jako v ostatních jeho filmech, ale časem se okoukali a nejsou už tak 'senzační'. 45% ()

fabecc1222

Řekl jsem si, že když už jsem zkusil něco z novější Seagalovi tvorby (Mise Condor), tak na porovnání musím zkusit i něco staršího, kde ještě nehraje jen druhé housle. Volba mi nakonec padla na toto, hlavně kvůli velmi solídními obsazení vedlejších rolí. No nakonec je to právě samotný Seagal který posílá tenhle film totálně do kytek. Kdyby tam byl ten uvažovaný Willis tak je to podle mě mimimálně o stupeň lepší film. Jenže, Seagal hrající na kytaru, Seagal převlečenej za tesaře, Seagal zpívající, Seagal promlouvající do duše omladině, Seagal tokající na romantické večeři, Seagal bijící se za ochranu životního prostředí... To se prostě nedalo, Seagal je úplně příšernej herec, všude je furt stejnej, a nejde mu věřit jakákoliv emoce, a jediný, co se na něm dá vydržet, jsou jeho akční scény (tady dost lacině natočené) ale prostě všude jinde je úplně k smíchu. ()

J.Lajner

Jo, jo. Tady už to šlo se Stevenem pomalu z kopce. Máme tu malé městečko a pod ním nebezpečný radioaktivní odpad. Pak je tu zlosyn, co brousí vlastní sestru a Steven drnkající na kytaru. Vůbec poprvé se tu vyskytne i jeho ikonický kožený kabátek, který ze sebe nesundá následujících dvacet let. Po vzoru Přepadení v Pacifiku (1992), zde Steven opakuje identický mustr s dvojí identitou své postavy, což je aspekt, který zuby nehty prosazuje v bezpočtu dalších filmů. Odhalení minulosti musí být samozřejmě pompézní a musí se tu vyskytovat minimálně jedna postava, která bude Stevena neustále plácat po zádech. Někdo vždy otevře trezor, šuplík či osobní skříňku a zjistí, že Steven vlastní pět purpurových srdcí, několik válečných křížů, pracoval pro CIA, Navy SEALs, byl ve Vietnamu a rozvrátil tři diktátorské režimy. Klasika, která však nemění nic na faktu, že Tajný agent Jack T je strašný brak připomínající svým vzezřením lacinou televizní produkci. ()

ssfan

Naprosto souhlasím se Seagem, protože tento film je skutečně velmi dobrý a mohl by zde mít mnohem lepší hodnocení. Rozhodně patří ke Stevenově nadprůměru. Ale teď již k samotnému filmu. Tajný agent Jack T. je vynikající akční film, ve kterém nechybí souboje, kterých je zde poměrně hodně. Kamera je rovněž slušná. Seagala zde doprovází ve vedlejších rolích velmi dobří herci a jemu samotnému postava Jacka Taggarta vysloveně sedla. Nechybí tu ani automobilové honičky a exploze. Ve výsledku se jedná o jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala. Objektivní kvalita je dle mě alespoň 70%. ()

HomeAlone

Podla ma aj tato seagalovka ma co ponuknut a nie je to nuda ako väcsina novych seagalovych filmov , ktore sa s tymto nedaju ani len porovnavat ()

Fox85

Film z období Štefanovy kariéry, kdy se pomalu přesouvá z kategorie průměrných (ale solidních) akčních filmů do kategorie filmů "What the f*ck". Silný ekologický podtext jako v Aljašce v plamenech, ale bez nějaké mystiky domorodých obyvatel. Všichni herci i neherci by za svoje výkony zasloužili nakopat do zadnice (obzvlášť Stephen Lang - ten mě opravdu vytáčel). A závěrečný twist s mladým Hannerem? Vtipné. ()

Drnqonovic

Tady už to jde se Stevenem z kopce. Předchozí ekologickou katastrofu v Aljašce jsem neviděl a pro jistotu to ani nebudu napravovat. Akce je tu fakt nijaká, špatně sestříhaná a už nezahřeje u srdíčka, jako v předchozích filmech. Sice to zdaleka není nejhorší Stevenův film, ale i tak je to hluboko pod průměrem. ()

kenkaku

Pokus o další eko-agitku (tentokrát už bez Seagala na režisérské židli) která jde pomalu ale jistě z kopce... Chvilkami přijde (kacířsky vzato... už jen za tu myšlenku bych zasluhoval upálit) že děj kopíruje atmosférou Svědka s Harrisonem Fordem. Prostě mi tak chvilkami přišel, no... chvilkami že sám sebe v tom filmu na Aljašce a chvilkami že se mu stýská po roli pořádného Seagala (tedy policajta). Už jsem měl chuť napsat "stýská po seriozní roli", ale to bych už opravdu přehnal. Fire Down Below je další krůček na cestě z kopce. RIP klasická Seagalovko... ()

herr_carter

Tady už nám Steven začal dosti vepřovatět , pomalu ale jistě se sunouce do horoucích pekel béček,céček a ještě horšího marastu..................moje hodnocení = 2 z 10. ()

coscarelli

Steven dava pozausi nezbednikom , ktori zvracaju do lona matky prirody nebezpecne latky. Slusnacky juzansky nasmradla atmoska a par rozdanych ran, inak k nezaspaniu. Zaujimave je ze ked clovek chce podat pomocnu ruku prirode alebo inak zabranit znecisteniu, v ociach inych sa stava podivinom a nepriatelom. Chcem byt Tajny agent Jack a prefackat par lic. ()