Svérázný Joe pracuje jako uklízeč v rozhlasové stanici, je terčem posměchu kvůli tomu, jak vypadá. Nechá si všechno líbit, nic ho nedokáže urazit, protože má zvláštní dar vidět všechno pozitivně. Jednoho dne omylem vpadne do živého vysílání, kde ho sarkastický moderátor Zander využije jako ideální cíl svých jedovatostí. Neplánované zpestření programu se však vyvine nečekaným směrem. Joe ignoruje posměšky a začne vyprávět svůj příběh o tom, jak ho rodiče jako osmiletého kluka opustili na parkovišti v Grand Canyonu a jak se o sebe snažil postarat. Otupělé posluchače fascinuje jeho příběh plný neúspěchů i neobvyklý optimismus, který mu pomáhá vytrvat na cestě za snem o rodině a lásce. (TV Nova)

HorrFi

Jednou za čas si tuhle komedii rád pustim.. příběh Joea Špíny je šílenej a vždycky se u toho zasměju ale jinak to samozřejmě neni nic převratnýho.. ()

Ryuuhei

Co se mi na této komedii strašně zalíbilo, tak to, jak je brána. Skýtá spoustu absurdních situací, nicméně nemá potřebu na nich vysloveně stavět (žádná nahota a minimum fekálního humoru) a tak zde první housle hraje hlavně příběh samotného Joea Špíny, který je plný naděje a nalézání sebe sám. Dalo by se říct, že je to až taková fiktivní autobiografie, jen lehce lízlá typicky šílenou komediálností, která se žánru rozhodně nevyhne. Joe nepůsobí jako naprostý, vymatlaný idiot, kdy je zvykem dosazovat do podobných komedií takovéto hlavní charaktery, ale naopak má svůj rozum, optimistický pohled na věc a i když zůstává takovým tím prostým člověkem, pořád to není někdo, z koho by udělal idiota každý a vždy. Kromě toho, že je to už na první pohled neskutečný sympaťák. Dohromady tedy velmi příjemná, milá komedie, která pobaví, dokáže vyzdvihnout i leckteré emoce a i za sebehoršího večera člověku vykouzlí příjemný úsměv. Pro mě osobně velké překvapení poté, co jsem kdysi tento film zběžně minul v televizi a usoudil, „že to bude blbost“. Ano, je, ale velice dobře napsaná a zrežírovaná. A pojetí ve stylu vyprávění je jen taková zajímavá třešnička navíc. 80% ()

lennyd

Bude to znít hodně ujetě, ale tenhle filmík mi trošku připomíná Forresta Gumpa (ne nebijte mě). Trošku zaostalejší hrdina hledá svě rodiče, a při svému putování zemí vstupuje do života různých lidí a mění je. Kdyby to celý nebylo pojatý jako teen-road-movie se spoustou fekálního humoru, mohlo to být daleko lepší.... ()

LadyDevil

Ze začátku musim podotknout, že po skouknutí tohoto fimu jsem si musela v hlavě uspořádat, co že to vlastně v pravém významu znamená slovíčko TRAGÉD. Často se totiž tak označuju, at už v souvislosti s trapasem, nedostatkem financí, atd...ale když film dojel ke konci, uvědomila jsem si, že oproti panu Špínovi jsem na tom skvěle! :-D Zajímavý, že někoho vůbec napadlo něco podobnýho natočit: příběh o setsakramentským smolaři, a že některý scénky jsou opravdu šťavnaté! Například tzv. meteorit..to je ten případ, kdy se člověk směje blábolu, ale baví ho to:-D Při tom všem si ale říká, že je to film se slabým námětem a laciným vyzněním.. ()

MiCM

Dost mně překvapuje, že pro někoho odpad.. Mělo to takový lacný nádech, ale ve výsledku bych určitě řek hodnotný film..přece jen to bylo o něčem důležitém, co si možná hodně lidí ani neuvědomuje.. ()

uiu odpad!

Nechutné, vulgární a trapné. Když nad tím tak přemýšlím, tak ubožejší komedii jsem neviděla a že jsem jich viděla už dost (myslím těch ubohých). Jeden z momentů, co si z filmu pamatuju je, jak se psovi přilepily koule k verandě, a to si nepamatuju proto, že by to bylo vtipné, ale proto, že nic debilnějšího jsem už dlouho neviděla. PS: Film dávali pod názvem Joe Špína (ne Špinavej Joe, jak je zde uveden název filmu). ()

Master19 odpad!

Na Skypu existuje smajlík |-( s označením "Nechápu" a přesně takhle jsem vypadal po shlédnutí této stupidity, povalující se někde u dna žumpy filmových odpad!ů. ()

mirec88

Vcelku v pohode blbôstka, ktorá na rozdiel od dnešných "fekálnych" amerických komédií a paródií bola aj vtipná a mala peknú pointu. A Walken bol super :-) ()

Elleannie

Jeden z nejvíce zvláštních filmů, jaký jsem viděla. Když jsem se začala dívat, nechápala jsem. Když jsem už byla v půlce filmu, zjistila jsem, že přestože je tenhle film děsná blbost, nedovolilo mi to odejít. A tak jsem se dívala až do konce. Pak jsem jednou nemohla spát, zapla jsem televizi a hle, znovu Špinavej Joe. A co já? Znovu jsem se dívala. ()

silent cut

Pokud je tenhle film označován za propadák, stalo se tak neprávem a chce to rehabilitaci. Někde mezi Fotry Lotry a Nesvatbovými je totiž místo i pro něco jako splatter comedy štýlo, které se u nás objevují na dvd spíše okrajově a její rizost leckdy předčí i výše jmenované a o Sandlerovkách ani nemluvě. Neokoukaní herci a humor za hranicí korektnosti, ale pořád ještě nadohled... Navíc je to všechno takové, bráním se tomu slovu co to jde ale nejde to, laskavé... A epizodka s pleťovým mlékem (modří už vědí) mě totálně rozbila... ()

tommy187

Ľudia my sme pozerali na rovnaký film? Nevznikol nejaký podobný film a jedna polovica, ktorá videla prvý dáva odpady a tá druhá, ktorá videli druhý film hodnotí ****? Bohužiaľ asi nie ... Ja som sa vôbec nebavil, vlastne som sa príšerne nudil. Djkoma napísal, že to na rána stačí, a ja som to pozeral ráno a asi to zachránilo tú jednu hviezdičku, ktorú dám. Film Joe Dirt už v živote nezapnem ! Jedine, že by ma chytili na škripec a mučili by ma. 25% (Pár skvelých vtipov nezachráni film, a navyše tých vtipov bolo minimum). ()

lskala

Joe špína je totální Looser, se kterým každej vyjebává. Nebyl schopnej ani vojet tu pěknou blondýnku, kterou bral jako kámošku. :-) Nejvíc jsem se zasmál scéně s přilepenýma "gulema" toho čokla. 40% - 2** ()

Merv

Na sobotňajšie ráno mi vyrozprávanie príbehu Joea Dirtyho padlo nanajvíš pohodlne aj napriek niekedy až maximálne nechutným vtipom. ()

Fish odpad!

No je fakt že jsem to neviděl celé, ale těch hroznejch 10 minut fakt stačilo, abych si udělal úsudek. Výborný film pro ty, kteří potřebují dostat něco ze žaludku.(chudák Walken) ()

darwin

Milá komedie s celkem slušným množstvím dobrých vtípků. A jako bonus pár special guests na čele s Carsonem Dalym. ()

dopita

Nenáročná, trochu hrubozrná komedie. Docela to uteče, koukat se na to dá a to i přes to, že Davida Spadea nemám rád – ale tady je docela v pohodě. Možná proto, že má celej film na hlavě podivnou paruku a tak nevypadá tak blbě a nesympaticky jako jindy. ()

listr odpad!

Jak jsem to mohl vydržet dokoukat celý. Některý filmy by neměly vznikat. I takovej Vodonoš je proti tomuto stupidnímu blábolu jako mistrovské dílo. Naprostá strata času. ()