Americká komedie Boba Dolmana s Goldií Hawnovou a Susan Sarandonovou v titulních rolích vypráví o dvojici žen, jejichž jediným životním zájmem na konci 60. let byl rokenrol. Od té doby však uplynulo mnoho vody a „rockerky“ Suzette a Vinnie se přes dvacet let neviděly. Z divošky Vinnie (Susan Sarandonová) se stala solidní Lavinie, manželka a matka dvou dcer, žijící v domku na předměstí. Pečuje o květiny a pořádá zahradní párty pro sousedy. Excentrická Suzette (Goldie Hawnová) však zůstala taková, jaká byla v mládí. Hrdě nosí své tetování, pozůstatek divokých časů. Když se jí však jednoho dne život sesype jako domeček z karet, vypraví se za svou jedinou kamarádkou, která by ji mohla zachránit nebo alespoň půjčit pár tisícovek. Setkání dávných rockerek je střetem dvou odlišných ženských světů. Jedna žije v minulosti, druhá se z ní dokázala vymanit. Společně se však naučí vážit si hodnoty života v přítomném okamžiku. (Česká televize)

Detektiv-2

Opravdu exeletní komedie která zaručeně pobaví! Takový skvělý příběh kamarádek a jejich minulosti. Plný počet dávám také především jak zaděj, tak za obsazení do hl. rolí: Goldie Hawn a Susan Sarandon! Tyto dvě vynikající herečky stvárnili role bez pochyb na výbornou a jiné herečky by tam nezapadly! ()

Dixieboy

Asi se tu zase budu rozplývat nad Goldie, protože ta mě neskutečně bavila... Její celkový vzhled bývalé rockerky, která se snaží popřít fakt, že voda pod mostem už je dávno pryč, jí úžasně sedí (na nic nenarážím). Její poprsí je opravdu humorné samo o sobě a dodává to její postavě ještě větší komičnost. Susan tady trochu ztrácí, protože se ve své nově nalezené totožnosti mohla víc vyřádit a ne si jen ošmikat vlasy... Ale to bude asi vinou režiséra. On ten příběh není bůhvíjak nápaditý a originální, ale já se u toho vždy pobavím... Škoda, že se Goldie už deset let neobjevila v žádném filmu :( ()

Lewaso

Je patrné, že tento film oslovil spíš dívčí část čsfd - a já se dnes kloním spíš k dámám, i mě ten film oslovil. Jsem ve věku, kdy půl mé osoby žije svým bývalým rebelstvím a druhá část se zmítá v současných konvencích. Plně chápu celý příběh včetně osoby Geoffreye Rushe... ()

david666

Pohodová komedie od které jsem teda čekal spíš podprůměr. Skvělé herecké obsazení (hlavně Geoffrey Rush) však zaručuje, že film neskouzl do nějaké trapné pózy. Ani toho moralizování tady není moc. A Goldie Hawn je pořád sexy- i v tolika letech. ()

PTuranyi

Láskavá komédia akoby atmosférou vypadla z 80-tych rokov, ktorá aj keď nie úplne otvorene, kritizuje nalinajkovanosť života a spoločenské stereotypy na príbehu priateliek. Suzette je "rockerka" v zmysle "rob to tak ako to cítiš" a Lavinia podľahla spoločenským konvenciám. Do toho sa pripletie frustrovaný scenárista Harry, čím sa množstvo komických konštelácií ešte navýši. Napriek tomu tu nejde o smršť bláznivých gagov, ale skôr o láskavé pousmiatie. Produkcia je kvalitná a Goldie Hawn, Susan Sarandon dokazujú, že to ešte vedia rozparádiť. K tomu šťastný koniec so životným ponaučením vo forme maturitného prejavu. ()

Johgas

Skvělá komedie pro nás-stárnoucí rockerky:-) - o tom jak bylo mládí skvělé, a proč by nakonec nemohl být skvělý i střední věk, ne? Co na tom, že teď už jede jiná hudba, jiné hadry, jiné účesy, jiní muži...Výstřední Goldie Hawn, upjatá Susan Sarandon a depresant Geoffrey Rush-výborné herecké trio, + výborná hudba mého mládí, co více si přát pro oddechový večer. Líbilo se, a to jsem to už viděla několikrát:-) ()

Krystofore

Goldie Hawn mám hodně ráda, ani v tomhle filmu mě nezklamala. Navíc - film je moje krevní skupina, asi budu v jejím věku stejná, to pro mě znamená hvězdičku navíc. ()

JARDAHONDA

Filmové hvězdy Goldie Hawn a Suzan Sarandon vedou hvězdné obsazení v komedii o dvou bývalých groupies, které spolu prožily legendární šedesátá léta plné muziky. Spolu s nimi a s Geoffreyem Rushem, podivínským scénáristou, který hledá lásku a tajemství, zjistíte - že nikdy nejste tak staří, abyste nemohli být mladí... ()

BubbleGum

Roger Waters o tom mluvil v jednom rozhovoru, kvůli tomu jsem si to pouštěla. Dost se nad tím bavil, tak jsem chtěla být v obraze. A stalo se. A Geoffrey Rush byl super. ()