Dvanáctiletá Riley je doma v San Franciscu se svými rodiči. V tom však na dveře zaklepou potíže – u jejich prahu se objeví chlapec. Dokážou se matčiny a otcovy emoce vyrovnat s tím, že jde Riley na své první rande? (HBO Europe)

Blueeyes

Rozkošný zákusek k animáku V hlavě. Ideální pro rodiče teeanagerů nebo budoucích teenagerů. Takové Inside out zkoncentrováno do 4:40. Zasmála jsem se. Ale je nutné vidět předtím celovečerák, jinak z toho bude jeden mít V hlavě docela guláš :-) ()

Torgal

Päťminútovka narvaná vtipom až po okraj. Emócie sa riešili v pôvodnom filme, tu sa ide čisto len po zábave. Možno trochu prvoplánovo, ale veľmi spoľahlivo. A ja som sa bavil kráľovsky. 9/10 ()

PEZ

Keď už nie plnohodnotné pokračovanie, tak aspoň malý add-on k Inside Out. A opäť vydarený. Pekne nadväzuje na jednotku. A potitulková scéna zabila. :) ()

neo93

I těch pouhých 5 minut strašně potěší. Emoce vládnou všem, dospělým i dětem. A co jsme se dozvěděli ? Resp. co už dávno víme? Že AC/DC spojují v jakémkoli věku a takový to kontakt, je samozřejmě ten nejlepší. Škoda jen, že není plnohodnotné pokračování. ()

Mkartaylas56

Velice zábavný krátký dodatek ke snímku V hlavě, který mě ve svých necelých pěti minutách dokázal pobavit stejně, jako původní film a tak hodnotím stejnou mírou. 80% ()

Blazis34

Skvělý dodatek k filmu V hlavě. Těchto pasáží jsem si přál ve filmu více. Pohled do jiných hlav je prostě super. Zábavné. ()

blondboss

Perfektný kraťas. Do troch minút zhmotnené všetky možné emócie neskutočne zábavným spôsobom. Ja už len dúfam, že sa dočkám aj pokračovania, lebo tento animák je jednoducho cool. 90 % ()

PaTeXx

Tento shortík jenom ukazuje jak na tom je samotný film. Nejlepší celovečerní Pixarovka a teď jejich nejlepší krátkometrážní filmeček. ()

Wourly

Výborný! Krátké pokračování snímku V hlavě. Rád bych doufal, že ne poslední, jelikož by se bylo určitě na co těšit! ()