Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

pavont

Jasny priemer. Ackovi herci bojuju s infantilitou scenara a Lindsay je otrasna ako vzdy. Doporucujem vystrelit na mesiac bez kyslika. Par zdarilych gagov je potlacenych dejom, ktori nemoze pobavit snad ani skolkarov. Nech sa Walt Disney vrati k rozpravkam, ale normalnym. ()

giacobbe odpad!

I přes imbecilitu a nepřekvapivost scénáře bych to nakonec vzal na milost, kdyby to tu už 100x nebylo, kdo by neviděl závod ,,překvapivě" vyhrát opelichaného odepsaného koně, zebru,.... Ani dětem né! ()

marien1039

3 hvězdičky za to auto. Kdyby někdo natočitl 90 minut jediného záběru na VW Beatle, tak se na to budu koukat. Lindsay Lohan nemám ráda. Krom toho, že vypadá hrozně, tak i hrozně hraje...ale to auto je prostě rozkošné! ()

Marecek19000

Nic moc film hodně přehnané scény asi je to tak udělaný kvůly dětem ale mě se to tedy moc nelíbilo hvězdička pro krásnou Lindsay Lohan. ()

zeromen

Pěkně udělaná komedie se staro-novým Broukem. Docela jsem se pobavil, docela bych takové autíčko bral:-) Co mě vadilo byla hlavní představitelka Lindsay Lohanová tu fakt po skandálech nemusím. Doufám že se někdy dočkám dalších dílů s Herbiem. ()

Lucka07

Herbie je pohádka o kouzelném autíčku s jednoduchým a předvídatelným dějem, který mě sice neohromil, ale jeho podání mě bavilo. Byl to takový malý filmový bonbónek. ()

Frosty_CZ odpad!

Kdokoliv střízlivý a nezdrogovaný by tomuhle nedal víc než 1 hvězdu. Z milosti. Já jsem to bohužel viděl střízlivý. Teď mě omluvte, jdu skočit z Nuseláku. ()

Katz

I když nám Čechům uniká návaznost na kultovní americké filmy o Herbiem, tak je film natočen docela dobře a hlavně vsadil na skvělou Lindsay Lohan. A to podle mě vyšlo. Proto i když jsem viděl dost lepších filmů, Brouk mě až na pár hluchých míst pobavil. Člověk nesmí hledat intelektuální zážitek a věrohodnou skutečnost u filmu pro děti a teen. Takže hvězdičky jsou za Lindsay, Brouka a pohodovou zábavu. ()

String

Taková pohádka, přesně v každém momentě víte jak to zkončí. Jediné u čeho se mi "jako" tajil dech - když těsně před cílem Herbiemu utíkal olej:( Ach jo, snad to přežije.... ()

Haj Ou El

Chtel sem prvne dat za 4, protoze Herbie (videl sem vsechny jeho drivejsi "role"), ale dam 2 protoze zbytek filmu... (udelal sem si takovej cut-out na 15 minut s dobrejma scenama, zbytek nuda a LL ... kdo je ksakra LL ?) ()

JAzzeURo

Vzhledem že se jedná o film z produkce Disney, tak se dalo nad mnoha kýči přivřít oko, ale i tak byl film velice nezajímavý a nudný. Škoda jen těch skvělých herců, co se na tom filmu podíleli. ()

chemik11

Náhodou dobrej film, nevím, co všichni máte. Furt naříkáte, jak spousta komedií není originálních, teď přijde živý auto a stejně se vám to nelíbí. Normálně by to byly asi jen 3 hvězdičky, ale mám slabost pro Lindsay, takže 4. Spousta vtipných situací kolem Herbieho, ty jeho naschvály jsou boží :D Prostě pohodový film, u kterého se člověk pobaví. ()

aileen.bp

Děj je sice dost předvidatelný, ale i tak je dle mého názoru mnohem lepší než dnešní filmy pro teenagery, aspoň já jsem tento film ve svých telecích letech žrala a přála si mít taky takového Herbieho doma. ()

mpet

Tak tohle se moc nepovedlo. Nápad to byl docela solidní. Herecké obsazení taky nebylo špatné. Lindsay Lohan tady působí docela příjemným dojmem. Ale ten brouk!!? Co to sakra bylo?? Vypadal absolutně příšerně. To auto mě sralo skoro od první chvíle, kdy se tam objevilo, a když začalo dělat ty sví kouzelný kousky, šlo to celý do záchodový mísy. ()