Můj auťák Brouk

• USA Herbie: Fully Loaded (více)

Rodina Peytonova se už několik let účastní automobilových závodů NASCAR. Nejmladší dcera Maggie by také chtěla závodit, ale její otec jí v jakékoliv kariéře s vůní benzínu brání, protože nechce, aby se jí něco stalo. Proto dostane Maggie od otce k úspěšnému zakončení studia jako dárek starý Volkswagen Brouk z vrakoviště. Maggie ho s kamarádem opraví a ke svému překvapení zjistí, že Brouk má jméno Herbie. Jak se brzy ukáže, není Brouk jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (TV Nova)

Skeevee

Nemuzu si pomoct, ten film je naprosto debilni...herci strasni, auto jeste dejme tomu, ale tim to tak hasne... scenar naprosto hroznej, tak moc, ze se divim, ze sem "dovolila" mladymu na to docivet. A hra na city s autem je naprosto nechutna... ale musi se filmu nechat, ze mel jeden vtip a dobry pisnicky...ale tim to tak hasne... Jo ta jedna hvezdicka je za uplne posledni scenu =) ()

mijano

Znovu skvelé prepracovanie motívu chrobáka. Nemôžem si pomôcť, ale toho chrobáka proste žerem (no je pravda, že aj jeho šoféra:), ale predsa len to už na tie pôvodné filmy o chrobákovi stráca. Ale aj tak je to skvelá vecicka na pobavenie. ()

l.bejk

Suprová komedie s rebelkou Lindsay Lohan a jednou autu které rozumí řeči,no a závodí co víc dodat,určo se koukněte. ()

Usir

Já tomu prostě musím dát čtyři hvězdičky, Herbie je kouzelný autíčko s ještě půvabnější šofěrkou. ()

Venceslao90

Čekal jsem podprůměrnou blbinu a dostal jsem předvídatelnou, naivní avšak celkem zábavnou komedii. Závěrečný závod by si nejspíš zasloužil hodnocení odpad, ale film jako celek není tak špatný. Když nad tím vším nebudete moc přemýšlet, tak se místy dobře pobavíte. Lepší dvě hvězdy. ()

rytir1

Proč mají někteří režiséři stále potřebu křísit staré dobré filmy když to stejně neumí? Chudák Herbie a jeho staré dobré filmové hity. ()

gpx odpad!

Ano, jedná se o dobrodružný film. Snaha přežít jeho sledování je velké dobrodružství. Jedinej plus je Lízina prdelka. ()

Tomy_Reardon

Ve 12 rikam uuhaa auto co zije sexy Lohan za volantem, pecka.. Po par letech rikam.. Proc sem si jen nedal celo do zdi.. Ty vole votres hruza nechapu koho napadlo tohle natocit.. Nesedi to na nic, mozna tak na vlak do prdele!!! Sny se rozplivaji, stejne jako oci nad timhle nesmyslem!!! Buuuu ()

Mancunian

Na nedělní odpoledne skvělý film. Jasně, není to mistrovské dílo, ale když chcete vypustit páru, nad ničím nepřemýšlet, tak tohle je dobrá volba. ()

Filans

Za mně přelomový snímek, který ukazuje Lindsay Lohan v jejím nejlepším hereckým výkonu. Snímek ukazuje vztah mezi Otcem (Michael Keaton) a dcerou (Lindsay Lohan), která se chce stát nejlepší závodnicí v NASCAR jako její táta. Díky svému otci, který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéře špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Tím se Lindsay Lohan  snaží co k nejlepším výsledkům ve škole, které nakonec dopadnou uspěšne tím, že dokončí  univerzitní studium a tím jí otec nabídne odměnu v autě, které si můžu vzít z vrakoviště. (Ne tohle není vtip) Na vrakovišti si Lindsay Lohan vybirá mezi starým Nissanem a Volkswagenem Broukem. Nakonec zvítězí ve výběru starý Volkswagen Brouk. Snímek dál ukazuje Lindsay Lohan jak se ji skrz psychické problémy objevuje a později se potvrzuje skrz halucinace, že starý Volkswagen Brouk není jenom auto. Starý Volkswagen Brouk skrz halucinace od Lindsay Lohan dostavá ve filmu čím dál větší roli a dostane jméno Herbii. Herbii ve snímku zaujimá živé auto, které samo přemyšlí a jezdí bez řidiče. Za mně zde Lindsay Lohan předvadí jeden z nejlepších hereckých výkonu co jsem kdy viděl. Málem si i já uveřil, že Herbii je vážně skutečně živí auto. Nechápu žadnou nominaci na oscara za nejlepší herečku v hlavní roli. Lindsay Lohan by si minimálně zasloužila nominaci. Snímek dál pokračuje, že Lindsay Lohan opraví Herbiho, který po opravě vypadá jako nový vůz. S Herbiim se přihlaší na automobilový závod NASCAR, který nakonec vyhrají, ale výhra byla těžce vydřená. Nakonec snímek končí težkým happy endem, kde Lindsay Lohan  dostane uznaní od svého otce za vyhrátí závod. Lepší herecký výkon, příběh a hudbu bych hledal velmi těžce. Pokud máte rádi Lindsay Lohan, auta a NASCAR není lepší snímek než tenhle. Za mně 5 hvězd. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Disha odpad!

Co k tomuto dodat víc než to, že věková kategorie diváků je tak mezi 3-6 lety jinak se na to moc koukat nedá! ()

xhonza5

Nemám co vyzdvihnout, ale ani co tvrdě pokárat. Na filmek se šlo podívat, takže není třeba nějakého dlouhého komentáře. ()

TheNail

Když jsem to poprvé před 4 roky viděl,tak jsem z toho byl úplně vyplesklej..teď to je už jen sotva koukatelný. ()