ABBA: Our Last Video Ever

(TV film)
všechny plakáty

Krátký film ABBA: Our Last Video Ever vypráví příběh o tom, jak to chodí na velkém hudebním vydavatelství, když chce mladá nadějná kapela vydat album. (Paity)

easaque

-4* nic světoborného pod sluncem v tomto kraťasu nehledejte, ale jako fanouška švédské skupiny to potěšilo a pobavilo. Vlastně je to taková předzvěst k muzikálu Mamma Mia, protože se nejspíš poprvé jejich písničky staly součástí příběhu. Má to humor a jsou tu v epizodních rolích všichni z ABBy, včetně pár jiných celebrit. Takže myslím, že dokážu dát téhle loutkové hříčce své čtyři hvězdičky. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Faye

Kraťounký příběh o tom jak loutková ABBA ke štěstí nepřišla, přihlíží i skutečná ABBA a hudbu obdivuje a určitě i závidí např. Cher. ()

Jara.Cimrman.jr

Hudební průmysl je svinstvo a čtyři dřevění abbáčci to poznají na vlastní kůži. Mne to tedy hodně pobavilo, protože písničky byly skvělé, citace hereckého křoví z textů Abby byly trefné, mihnutí zestárlých hvězd potěšilo a závěrečné nastoupení do výtahu z filmu Abbamánie bylo prostě skvělé. Více podobných kravin a svět rozhodně bude příjemnějším místem k žití. ()

H34D

K tomuto videu jsem přišel jak slepý k houslím, neboť ABBU jsem nikdy neposlouchal a nikdy poslouchat nebudu, ale musím uznat, že jejich Last Video Ever má něco do sebe - krátké, vtipně komponované shrnutí jejich největších hitů... Inu, mějte se pěkně, ale už se nevracejte :) 6/10 ()

lenuse

Krátký film natočený za účasti švédských Monty Pythonů - tedy Killinganget. Kdo neviděl a chce, tak může: na youtube. Další filmy z dílny zmíněné skupiny komiků už jsou rozhodně delší: Torsk pa Tallin, Fyra nyanser av brunt nebo televizní série Percy Tarar. Ale rozhodně za to taky stojí. :-) ()

meave

6 minút neuveriteľných pohľadov a vtipných bonmotov. To, čo v niektorých prípadoch stačí na celý fim, je tu zhustené, vyluhované a namixované do ABBA koktailu - rozhodne skvelo využitý čas. Neviem, či som už videla lepšie video. ()

boni

Nádherná pocta jedné nejlepších hudebních skupin všech dob a musím říct, jak jsem strašně rád, že jejich nesmrtelná hudba si najde fandy i mezi mladší generací, já budiž důkazem, a to mě naplňuje zřetelnou vizí, že i za 100 let se bude na diskoškách trsat na ty legendární songy. Skvělé, opravdu. ()

ACIM

ABBU neposloucham ale tohle je fakt dobre..doporucuji(no stejne to trva jen neco pres 6 min:) dekuju šárce:)) ()