Bývalá hviezda Billy Cole príde s nápadom, ako rýchlo zbohatnúť. Postaví volejbalový tím zložený z prekrásnych atletických striptérok z klubu Cloud 9... (oficiální text distributora)

mira007

Tak takhle dopadají americké hvězdy sedmdesátých let... je to takové americké, striptérky od začátku do konce, kterým šéfuje Buřt Rejnolds , ale nahatý holky nikde. Jednu hvězdu dávám za nápad, z kterého se dalo vytřískat daleko více. ()

bobstock

Naivně přiblblý filmek o zpocených ňadrech v mini plavkách. Smát se mi moc nedařilo, ale kvůli tomu jsem to stejně nesháněl. 30% ()

Olík

Burt Reynolds už bohužel mnoho let nepatří mezi hollywoodský top ten a tak se čas o času objevuje v takovýchto filmech. V tomto „veledíle“ ztvárňuje postaršího chytráka snažícího se vydělat dolárky kde se dá. Jeho posledním majstrštykem je založení beach volejbalového teamu složeného ze svůdných striptérek, jehož hlavním cílem nemá být sportovní výkon, ale zastrčená bankovka za spodním dílem plavek. Ještě větším zklamáním než hodnota filmu, bylo samotná vizáž volejbalistek, které až na jednu čestnou vyjímku nebyli o mnoho krásnější než jejich soupeřky. ()

Shitonit

No ty pičo...to mě dostalo. Bránil jsem se zuby nehty a bych nerozkousal televizi. Našťěstí jsem někde mezi nudou a vztekem včas usnul... ()

Pythonator

Člověk se dívá na blbý film kvůli striptérkám a nedočká se žádných pořádných záběrů na kozy??? No to si děláte prdel? To už mohly hrát holky zrovna ve svetrech, když se tvůrci rozhodli, že nic neukážou. ()

UnCool

Moc pěkné kočičky za ty hvězda navíc, viděl jsem už mnohem horší filmy, toto je jen další hloupá trochu sexistická komedie. Je to pořád více sledovatelné než české telenovely. ()

PORTER44

Jednu hvězdu za to že se bylo alespoň chvílemi na co koukat a to kvůli těm striptérkám jinak je to kravina i tak do konce jsem to stejně nedal. ()