Velmi zábavně pojatý příběh o ještě zábavnějším zabijákovi. Parta dívek získá tajemnou knihu a vůbec netuší, že při jejím čtení ožívají síly zla. A jak už to tak bývá, probudí k životu velmi nebezpečné monstrum, které za sebou zanechává pouze smrt a hrůzu. (Chupacabre)

Slasher

Sračka která nenudí a sem tam i docela pobaví (zvlášť v kině s exkluziv dabingem), takže mám pro co jsem si šel. Je to dost lechtivý a natvrdlý, má to celkem sympatický neherečky na svlíkání, jeden dobrej zadek a jedny luxusní kozy, jednu hvězdnou tvář na hrůzostrašení, pár postaviček mezi to.. jen teda těch animáků jsem tam čekal víc a to mě jediný zklamalo. ()

Goldbeater

Nápad dosadit animované postavy jako monstra do komediálního slasheru mě nalákal, bylo tedy docela zklamání, že postavička je tu pouze jedna a to ještě na velmi krátkou dobu. Hororový Space Jam se tedy kvůli nízkému rozpočtu bohužel nekonal, stále je ale Zlý večerníček aspoň poměrně zábavná blbina o četě uklízeček (Ha, rádoby!), kterým zkomplikuje práci Necronomicon ze série Evil Dead (hanebné to vykrádání). Herecké výkony hlavních hrdinek nejsou ani tak béčkové jako spíš péčkové (ano, jsou to pornoherečky) a o herectví se ve spojení s nimi vlastně ani moc mluvit nedá. Velmi zábavná je vedlejší role béčkového krále Dicka Millera, zvlášť když v poměrně dlouhé scéně sleduje sám sebe v televizi a stěžuje si, že za Vědro krve nedostal Oscara. No já věřím, že v paralelním vesmíru ho dostal. David Carradine je tu prakticky jen od toho, aby nám v závěrečných minutách svým monologem vysvětlil, co se vlastně stalo, jinak jeho postava absolutně nemá opodstatnění. Ale hledat v tomhle díle vůbec nějaké opodstatnění - to bychom po Fredu Olenu Rayovi chtěli moc. ()

Ten Druhy

Prevažne lacné vtipy inscenované animovanými postavičkami a pornoherečkami, ktoré sú hlavnou atrakciou. Film z marazmu občas vytrháva David Carradine aj zaujímavá persifláž hororov z 80. rokov. O štvrtej nad ránom, keď už nie je čo pozerať, je Evil Toons tá správna voľba. Priznám sa, že ma zatiaľ žiadne stretnutie s tvorbou Freda Olena Raya nepresvedčilo. ()

pornogrind

Tak za mě velký zklamání. Čekal jsem totiž, že to tady bude killit nějaká animovaná postavička a ono tomu tak docela nebylo. Páč tahle postavička lehce podobná Tasmánskýmu čertovi Tazovi se tady ohřála velmi krátce. Což mě celkem nasralo a film tak ztratil hlavní tahák a to proč jsem do něj vlastně šel. Zbytek filmu jsem tak musel koukat na nijak originální zubatou pizdu. Za to, že všechny holky aspoň ukázaly kozy, za Davida Carradina a Dicka Millera(oblíbence Rogera Cormana) a scénu kdy kouká na Vědro krve/A Bucket of Blood(1959) a hlášku s Oscarem dám 2hvězdy. ()

corpsy

Fredolenrayovský bullshit, v ktorom každá veta dialógu píli uši. A ak si ich do pusy vložia tak ´´excelentné´´ herečky ( či skôr modelky z erotických časopisov ), je o trápnosti postarané. Kiežby som mohol pochváliť aspoň kultového Davida Carradineho, ale obávam sa, že aj on v tomto prípade siahol na dno. Poľutovania hodná záležitosť, ktorá mohla lepšie zúžitkovať telesné proporcie hlavných predstaviteliek a nechať ich vyniknúť v záplave gore efektov. ()

• Režisér Fred Olen Ray obsadil do filmu několik pornohereček, protože neměly žádný problém s natáčením nahých scén. (hladass)
  • Film byl natočen během osmi dní a pro natáčení bylo použito vybavení a štáb z natáčení jiného filmu. (hladass)