Dnes se můžete těšit na Pohádku pro pamětníky o daru Třetí sudičky v režii Vojtěcha Štursy. Je každému přisouzen v životě díl. Je každému dáván do vínku los. Ten na něj vyhraje, ten nepochodí. Tomu krása a tomu ošklivý nos… Princ (J. Kolařík) dostal při narození od sudiček (M. Barušová, H. Kružíková a V. Fialová) do vínku tři dary: bohatství ducha, laskavé srdce, ale i ošklivou tvář. Když však královský syn dospěje, je to právě jeho podoba, jenž mu brání, aby se zalíbil krásné, ale bezcitné princezně Daniele (A. Bogušovská), po které touží. (Česká televize)

horskejvlk

Jen díky dámskému osazenstvu, zejména Drahomíře Hofmanové je dívatelná. Slabý scénář zachraňují Bouzovské luxusní dřevem obložené interiéry. ()

Hanule411

Czech fairytail as an 80’s dark fantasy film. Já musela. Tohle mi prostě nedalo. Pohádka svým vzhledem zaujala, ale postavy se rozjímaly do hloubky svých i druhých duší až příliš. Velká řada myšlenek a mouder se tímto ponurým a temným příběhem tahá až do samého konce. Tím neříkám, že to je špatně, ale místy jsem je ani nevnímala a nevyznala se v nich. ()

milos.bradik

Tak toto bylo tak unylé a vyumělkované, že se na to nedalo dívat, ty řeči byly naprosto mimo, takto nemluví žádný člověk a scénář byl taky tak hloupý, že se na to nedalo dívat. Nerad dávám odpad a tak jsem dal jednu hvězdu, spíš ze soucitu. ()