In-su pracuje v koncertní hale, kde instaluje vybavení na hudební vystoupení. Jednoho dne je však zastižen nepříjemnou zprávou. Jeho manželka se stala obětí dopravní nehody. Jenže v autě nebyla sama a tak se In-su před operačním sálem v nemocnici setkává s manželkou druhé oběti. Zprvu se zdá, že šlo jen o služební cestu, ale po přečtení manželčiných zpráv v mobilu a informací z jejího pracoviště dostává In-su jasnou představu o tom, co doopravdy jeho žena v autě ten den dělala. Aby zjistil víc, pokouší se navázat bližší kontakt s manželkou druhé oběti. (EMIA)

Hepy13

Opět jsem asijský film volil kvůli mé oblíbené, nádherné Yen-jin Son. Good Choice! Dva lidé, jejichž osudy se nečekaně protnou, poté co jejich partneři měli společnou autonehodu. Film pomalu a romanticky plyne přes zimu, jaro, až do krásného konce. Emotivní ,krásné a smutné zároveň. ()

Martyr

Veľa bolesti a trápenia. Avšak i toto môže život priniesť. Nečakal som nič extra a nič extra som ani nedostal. Veľmi pomaly vlečúci sa film s celkom príjemnou klavírovou hudbou, ktorý nevynikol v podstate ničím ale na konci som si povedal, že bol veľmi príjemný. Emócie v tomto prípade zostali skoro úplne chladné, oči suché, takže sa to nedá porovnávať s inými korejskymi romantickými peckami. Viac ma zaujali chvíle, v ktorých si vy aj herci kladú veľa otázok, na ktoré nie sú morálne správne odpovede. Osobne sa mi veľmi páčila "sexuálna" vložka hlavných hrdinov, ktorá bola natočená naozaj jemne a krásne. Škoda, že bola taká krátka. Ja len dúfam, že sa takejto dilemy a životnej situácie nedožijem. 70% ()

jorgus

hodne pomaly film, na ktery rozhodne nedoporucuji se divat ve tri rano:)dlouhe staticke zabery na vnitrni boj lidi je korejskou devizou, ale zde uz to bylo az moc..kazdy zaber trva zde mnoho desetiek vterin a v celem filmu padne jen malo slov..naopk proto je zarazejici ze zde jsou zatim nejodvaznejsi milostne scveny co jsem videl v korejskem filmu..film plny paradoxu, ktery odeznel ve me do ztracena..mel urcite co sdelit, ale pro me to asi bylo v nespravnou dobu a ne moc srozumitelnym podanim..vseho moc skodi:) ()

TylerGage

Tak rychle se může změnit život dvou lidí. Havárie jejich partnerů se jim stává osudovou.Sních padající na jaře dodal tomuto filmu jistou jiskru k tomuto smutnému filmu. ()

triana

Príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí zahoria vášňou jeden k druhému, zatiaľčo ich manželskí partneri ležia v kómatickom stave v nemocnici mi je proti srsti, preto som ani nemala v pláne pozrieť si ho. Zvábil ma len soundtrack, a tak som sa prinútila obetovať mu 100 minút svojho času. Tu som sa zase raz utvrdila v tom, že pozerať film, ktorý sa mi nepáči už pred jeho zhliadnutím, sa nevypláca. Bolo to totižto ešte horšie. Uznávam, časť viny na tom nesie aj moja predpojatosť, ale na svoju obranu môžem povedať (SPOILER), že aj z toho, čo sa zdalo byť vzplanutím citov s vidinou vzájomnej podpory v nešťastí, sa vykľulo obyčajné sebectvo so zneužitím toho druhého za účelom surovej pomsty. Akoby to malo niekomu pomôcť. Proti lyrickým filmom nič nemám, ale tento film ani Zízina najmodrejšia modrá nezachránila. ()

tančísvlky

Skvelý film ,úsporný v rýchlosti a neskutočne silný emóciami. V záverečnom aprílovom snežení je napísané všetko. To čo bolo vidieť aj to čo môžete len tušiť a priať si niečo naviac. Korejci sú borci. Ye-jin Son je najkrajšia žena dnešného filmového neba ... ()

danielwanderer

Včerajší večer som šiel na istotu... A ako veľmi som narazil do steny. Chcel som emócie a originálny námet. Ten námet som dostal, je skutočne skvelý, ale... Ale, ale... Nudil som sa... Nerád to pritňňznávam, ale v niektorých pasážach mi prišlo zaujímavejšie pozerať sa na dvd prehrávač, ako odpočítava sekundy a to je zlé... Len hudobné motívy a prekvapivo odvážne scény úplne držali moju pozornosť. K tomu ešte suchý dabing hlavného hrdinu a smutné scény, ktoré so mnou nepohli. Je mi to ľúto, ale ***. ()

wege

Já všechny ty červené filmy s Son Ye-jin během té karantény prostě dám. Tento patřil k těm lepším. Nebylo to na plný počet, taková lepší čtyřka. Krásně nastolená atmosféra vývoje vztahu mezi nimi, a to v podstatě beze slov. Podobný pocit jsem měl pouze u sledování 3-iron, i když tam to bylo takové více surrealistické. ()

boombang

Zpomaleně a citlivě natočený film a netradičním manželském x-úhelníku. Není tu tolik emocionálně vypjatých scén jako v jiných jihokorejských romancích, takže se asi snáze zapomene, resp. poplete s jinými. Ovšem Ye-jin Son je úžasná, krásná a má tu i erotické scény - což mne na Koreu docela překvapilo. ()

old salt

to dovedou pouze korejci. minimalistické. klidné. od počátku jasné. ale i přesto plné emocí a pocitů. krásný film ()

Magi90

Trochu zvláštní, melancholický, smutný a tichý film, který je doplněn pěknou hudbou. Mě se líbil, ale na takový film musíte mít tu správnou náladu a já ji dnes měla.. Jen ten konec mi nějak nesedl, přišel mi nedořešený.. ()

27p16and41p6

3 hvězdy za příběh, neoriginální, jednoduchý. Taky za tu pomalost a statičnost, nejsem toho způsobu vidění filmu fanda. Ale jinak mám nutkání dát tomu i víc, protože tady mi ta statičnost a rozvláčnost ne a ne vadit. Není to přelomový film, ale díky hercům na konci víte, jaké by to bylo, kdyby se i vám něco takového stalo, vstupuje to očima a ušima až k lidským emocím a dává vám to přenos jejich prožitku na vás a pochopení. To u filmu není málo. ()

Fracek

Velké zklamání, špatně vybraní herci, zbytečně natahované, občas pár hezkých obrázků ... film působí příliš ploše, nic se vlastně neděje, i když se děje (to by mohlo být možná záměrem režiséra), ale pak by to bylo výborné na dvacetiminutovou stopáž. Takhle jsem si připadal jako v dramatickém kroužku, kde se počítají za cenné jen co nejdelší mezery mezi větama. Už dlouho jsem se u filmu tak nenudil ... ()

StaryMech

Na "Dubnový sníh" jsem se po zhlédnutí režisérových starších "Vánoc v srpnu" těšil ; jeho úhledná sterilita mě zcela míjela. V první půlce film nenabízí o mnoho víc než zdrženlivý popis zevnějšku dvou mladých lidí, které svedla dohromady tragická nehoda jejich partnerů, a odhalení jistého tajemství. V druhé pak nastoupí plytké dialogy na ose pozvolného sbližování dvojice, k brnkání na klavír přibudou ostýchavé smyčce a posléze brnkání na kytaru, zmnoží se úsměvy, dojde i na polibky, cudně odhalenou pleť a symbolický titulní sníh. Konec neurazí, nenadchne. Mám rád pomalé lyrické snímky, zvlášť oplývají-li melancholií. Tady však sebezalíbený sladkobol předstírá umění, divákovi se odpírá nejen dramatický spád , ale i možnost nahlédnout pod zmíněnou pleť postav, jejichž fotogenické tváře nikdy nezrůzní scénářem předepsaný žal... Výsledný dojem : chudokrevná citová pornografie, natočená - stěží záměrně - tak trochu jako parodie sebe samé. (Z komentářů, které jsem přečetl, doporučuji MATTYho.) ()