Hvězdná srážka

• Itálie Scontri stellari oltre la terza dimensione (více)

Z trestanecké planety jsou propuštěni vesmírní pašeráci Akton a Stella Star (Caroline Munro). Sám Císař je omilostnil, aby se vydali na nebezpečnou cestu - mají vypátrat úkryt zlotřilého vévody Zarth Arna a najít loď ve které ztroskotal jediný císařův syn (David Hasselhoff). V doprovodu šéfa galaktické policie Thora a robota Ella navštěvují planetu amazonek, planetu ledu a planetu neandrtálců, zatímco se schyluje k rozhodujícímu střetu mezi Císařem a Zarth Arnem... Svérázný příspěvek italské kinematografie k žánru space opery volně kopíruje scénář Hvězdných válek Nové nadějě, ne však jejich technické provedení a tak vyznívá značně béčkovitě a roztomile naivně. (Ertai)

Jacques1

Unesený princ, maniak chtějící ovládnot vesmír, chlápek se světelným mečem...co to jen připomíná? Podobně jako filmy Edwarda Wooda dosahuje tento film tak nízkých kvalit (Edward byl lepší), že člověka opravdu baví. Je to jeden z těch filmů, které jsou tak špatné,že je člověk musí vidět ()

GameboyNES

Překlad Hvězdná Sračka by tomuhle veledílu slušel víc. Další rádoby kopírka Star Wars. Ovšem hodně nepovedená. Scénář prakticky žádný, dialogy hoší než rozhovor mentálně poistižených cigošů po lobotomii. Nicméně přesto všechno, je to docela zábavné. Navíc je tady sexy Caroline Munro v latexových kalhotkách, podprdě a kozačkách :) 48% PS: ve finále je to vlastně lepší než tři filmy disny wars. ()

Pavew

Nechápu, proč u žánru tohoto filmu není ješte připsáno komedie. Nevím sice, jestli byl snímek v době svého vzniku myšlen vážně, nebo jestli už tenkrát počítali s tím že by mělo jít o parodii sci-fi žánru, ale kažopádně v tento moment se již jedná o ryzí zábavu. Zkrátka se jedná o mix Starwars a Star Treku naprosto komciky zahraného s příšernými efekty. Ve všech ohledech je tento film bezesporu špatný, jediné co se mu nedá upřít je zábava a to za plných 5*. Jiné současné rádoby komedie a parodie by se zde mohly lecčemus přiučit. Naposledy jsem se tak nasmál u Mr. Beana někdy krátce po revoluci, když k nám poprvé dorazil. Pak až při Hvezdné srážce. Třešničkou na dortu je samozřejmě David Hasselhoff. (Festival otrlého diváka 2008) ()

quorra

Nikdy bych tomu nemohla dát odpad, protože jsem se fakt bavila, ale ani pět hvězdiček, protože po nástupu Hasselhoffa film značně ovadá. Takže 3, protože to není ani nejlepší nejblbější, ale ani nejblbější nejlepší. A Aktonův světelný meč vydává mnohem lepší zvuk než ten Skywalkerův! ()

Yuri69

Rolující úvodní text? Skoky do hyperprostoru? Hasselhoff se světelným mečem? Nemotorný hláškující robot? Vesmírný pašerák se sexy parťačkou a bez chlupů? Imperátor jako hlavní klaďas? Latexové/kožené bikny a další fetiš oblečky? Planeta sexy amazonek? Paprsek zmazení času? Diskotékové účesy? Neuveřitelně bezduché dialogy? Pánské líčení? Ach ano... Český dabing zvedá laťku cringe na dosud nepoznanou úroveň. ()

Patch

Hehe *** protože jsem se smál od začátku do konce :-) Takový Z kový sci-fi jsem neviděl, ale klidně bych se na to kouknul znovu, protože takovou bejkovinu jsem ještě neviděl :-) ()

v3s

U tohohle filmu jsem se hodne zamyslel, za co davam hvezdicky. Co se tyce filmoveho remesla, musel bych dat "odpad!", ale muzu ho dat, kdyz jsem se u filmu smal od zacatku do konce a neustale si odrikaval hlasky, abych je nezapomnel, ale uz v pulce mi bylo jasny, ze je jich tolik, ze to proste nezvladnu? Chvilemi jsem si rikal, ze se jedna o podobnou genialitu jako predvadi Ed Wood - proste tak strasny, az je skvely (napr. hlavni zapornak byl pro me primou asociaci k woodovu Belovi Lugosimu). Tak tedy k me puvodni myslence - davam 5*, jelikoz ten film bych doporucil kazdemu, idealne v dabovane verzi okopirovane z vhsky jako jsem to videl ja. ()

Sebien

Naprosto neuvěřitelná příšernost! Naprosto geniální! Zážitek ze sledování tohohle braku v kině s podobně naladěnými šílenci a geniální simultání překlad k tomu - k nezaplacení! ()

KaKKashi

tak tohle jsem nikdy neviděl..omlouvám se že hodnotím předem, ale rád bych nezapomněl se na to podívat, tak si to připravuju..každopádně to musí bejt šleha:-) ()

nanamarak1

Prvotřídní sranec, jestli se nemýlím. Hi hi. Efekty typu udělej si sám, hlášky jako: Je čas na trochu robotího šovinismu, CZ dabing, naprostá tvůrčí frigidita (ano, já vím co to znamená) a fakt pěkná hlavní hrdinka tomuto špektáklu vybojovali 2 hvězdičky. 26% ()

meda2016

Tak jako existuje naivní malířský směr, tak jistě existuje i naivní Sci-Fi. Jinak bych nemohl přeci hodnotit dvěma hvězdama. Caroline Munro je tu opravdu hezká (vždy byla), a David má snad lepší líčení, než ona. Malinko jsem očekával, že se to zvrhne na Flash Gordon 1974 ErosParody. Kreslené by to bylo saudkovské, hrané jen na jedno shlédnutí. ()

AmunRa

Film dokonale charakterizující kategorii "je to taková hovadina, až je to skvělé". Předpokládám, že autoři nečekali fanoušky, kteří budou u jejich díla plakat smíchy, ale přesně takoví budou film milovat. Užijte si totální parodii na space opery Caroline Munro v bikinách podobném oblečku. Pro ostatní je to jasný odpad. ()

Drslw

Sfilmovaný komix a celkovo taká roztomilá blbosť. Ale vzhľadom na výtvarnú stránku a fantáziu tvorcov, rok výroby a Caroline - dá sa to celkom príjemne prežiť. ()