Drsný špión zvaný Žralok se vrací do Francie splnit další tajné poslání a netuší, že jeho nastávající, také „státní zaměstnankyně“, právě hájí zájmy Francie vlastním tělem. Ve hře je supertajná zbraň, ale zároveň superblbec, jehož manželka, pracující na ambasádě, je nechtěným svědkem nezákonného obchodu. A o to jde, svůdná Isabella má Jeana-Jacquese na chvíli odklidit z cesty, aby tajné služby získaly informace přes jeho nic netušící manželku. Právě na něj narazí Žralok, před kterým jeho kolegové i nadřízení tají, že tenhle blb s dýmkou, patkou a kabelkou je tím úkolem, na kterém v utajení „pracuje“ jeho krásná snoubenka Isabella. Začíná excelentní honička plná omylů, nedorozumění a mužné síly Jeana Rena, věčně nedovtipného Christiana Claviera a komediálního talentu Valérie Lemercierové. (Česká televize)

kostej_

Geniální scénář i provedení pasují tento film jak na skvělou komedii, tak na skvělý krimi film. Inteligentní scénář, ideální herecké výkony, skvěle uspořádaná dobře do sebe zapadající struktura bez logických děr a výborné načasování point vás nenechají vydechnout. Kazí to možná jen občasný výstřelek typu mozek na skle auta. ()

robo7773

** (32 bodov zo 100) Film nic moc, typicky francúzsky film zalození na takej pochabosti spletitosti deja. Nezaujimave a fadne, ale to je u takychto zanroch dost caste, nudil som sa pri tomto filme, a budete sa nudit asi aj vy. Neodporucam pozerat, iba ak mate radi Jeana, aj ked ani ten nebol moc presvedcivy! Nechapem ako je mozne ze ste tomu dali tolko hviezdiciek ??? ()

Puol

Reno -Clavier je osvedčená záruka dobrej zábavy. Tentokrát to tiahne hlavne prvý menovaný. Predsa len, ten nápad s poslaním (nevedomky) svojej nastavajúcej do postele s cudzím chlapom v záujme vlastí je výborny. Na celovečerný film to je trošku málo. ()

merigieren

Nedá se říci, že by to bylo vtipné, spíš je to moc přehnané do extrému. Ale stále se tam něco děje, hodně povídají, dokáží si udržet pozornost. Máme trojici agent, jeho žena agentka a sledovaný objekt, který s pí se ženou agenta, který se mu to snaží překazit, ale nikdo neřekne nic přímo. ()

Rathalos

Typicka francuzska blazniva komedia,tak ako sa patri na tuto krajinu,duo Christian Clavier a Jean Reno je zarukou kvalitnej zabavy,tato dvojica mi vzdy vycari usmev na tvari uz len tym,ze na nich pozriem,bavil som sa na urovni...:-) ()

PenaPP

Velmi dobrá bláznivá komedie, u k které jsem se smál téměř od začátku do konce. Skvělé duo Jean Reno a Christian Clavier, znamé také z filmové série Návštěvníci, zde mnohokrát předvádějí úsměvné dialogy a impulzivní jednání "Žraloka" je také k popukání. ()

Torgal

Film som videl cestou z dovolenky v autobuse a polovicu z neho som nepočul. Zo začiatku je to značné wtf, ale keď sa konečne spolu zídu Reno a Clavier, tak je to celkom slušná zábava. Nepochopil som síce o čo tu šlo (viď prvá veta), ale na tie tri hviezdy som sa nejak dokopal. 5/10 ()

PavelZava

Začínám znovu objevovat dvojici Ch.Clavier a Jean Reno. Části filmu, ve kterých vystupuje tato dvojice je na potrhání se smíchy . Maximální zábava, Boris Rosner dabuje, Isabelle Renauld hezká ()

HawkeyP

Ztřeštěná špionážní komedie stavící na hereckých výkonech Jeana Rena a Christiana Claviera, hudbě Erica Leviho a režii Jeana Marie Poiré. Ano, je to blbost, ale musím se přiznat, že když jsem to viděl ve třinácti letech v kině, tak jsem mnohokrát spadl smíchy na zem. Od té doby jsem to nesčetněkrát viděl na videu a vždy se u toho skvěle bavím. Škoda, že soundtrack je prakticky nesehnatelný. ()

Acrobat

Výborné francúzske ohliadnutie sa za ich 90.tymi originálnymi rokmi poctivej filmariny, vďaka ktorej držali európsku vlajku k UnHollywoodu. Opätovne však snímka drží silnejšie pokope skrz epizódy, než by mala vytvoriť excelentný dojem z filmu ako celku (Fantomas, etc...). Každopádne fantastický francúzsky staromódny strih, Reno a typické francúzske nezničiteľné autá - neskutočné, čo z nich dokážu vyžmýkať. A záverečná pieseň? Lévi začína. Passion for France....(ČT 1, 07.07.2011) ()

bearmeedek

Vůbec jsem netušil existenci tohoto filmu. A vyklubala se z toho docela humorná komedie. Většina humoru je založena na neurotickém a vzteklém chování Rena a na jeho hrubých výrazech, vypuštěných ve správnou chvíli. Takže zároveň zaleží i na diváckém vkusu. Nápad dobrý - posílat skoro manželku do postele nepřátelům a myslet si, že tam chodí nějaká jiná agentka-šlapka. Film nejiskří jako celek, ale střední část je humorem dost dobrá. ()

marvod

Jeana Reno mám rád v každém filmu a tu se setká opět s velice humorným scénářem. Tyto francouzské komedie jsem měl vždy mnohem raději než-li ty americké a žádná nemá pod 3*. Tomu říkám humor! :-) ()