Skupina přátel se po autohavárii dostane do nepoužívané nemocnice, kde řádí šílený doktor a jeho personál. Začíná boj o přežiti. (xxvasa)

iampatrik

25% Od samotného děje, přes herecké výkony, kameru, hudbu až po samotnou hororovost, tak tuctový film, který místy působí až amatérsky. Neuběhlo ani čtyřiadvacet hodin od zhlédnutí a už ani pořádně nevím o co ve filmu šlo. ()

J*A*M*A*L

Po dlouhý době zase pořádná psycho vyvražďovaka, která mě příjemně oslovila. Až na to odporné prostředí skvělý a opravdu dosti zvrhlý horor bez servítek. PS: Nehezky to naložila s mým dobře stráveným obědem.... ()

Phorbo

Idea není zlá. Celý film se točí v kruhu mrtvol, povalujících se noh a rukou, vysících střev, jater, no vlastně všech vnitřností. Film sice nedává v některých místech smysl, a říkáte si, vlastně co je to za kravinu, že manželka doktora vypadá jak zombie a přitom má obarvené vlasy?:D nebo frajer má všechny vnitřnosti venku? ono na tom by nic nebylo hold to ma všechno pečlivě pospojované a ono to nejak funguje, ale jak má spojený krk s plícema které vysí 2 metry od něj ve vzduchu? Jak může ten člověk mluvit?:D jak se mu okyslyčuje mozek?:D Stejně to je na efekt já to chápu a o nic jiného vlastně v tomdle filmu nešlo. Jenom si udělat solidní srandu z nemocničního prostředí kterému vládne Terminátor :D ()

JM87

A to nízký hodnocení je tu jako proč? Jasně, občas se to musí brat s nadhledem - ten film neví, jak by se měl tvářit, ale jinak je to pecka. Je to napínavý, člověk se u toho lekne (a to se mi už moc často nestává) a dokonce je to i zábavný. Hlavní důvod, proč jsem se na to podival byl Robert Patrick (nám všem známý jako legendární T-1000) a Jenette Goldstein (nám všem jistě známa jako legendární Vasquezová). No, ani jeden z nich nezklamal. Jasně, od začátku všichni víme, jak to dopadne a některý scény už sou trošičku přehnaný, ale ptám se znova. Ten film má nízký hodnocení jako proč? ()

wampire23

V žánri slasheru by som povedal, že skôr podpriemer. Príbeh tisíckrát prevarený, herecké obsadenie tiež priemerné, po čase som opäť videl Roberta Patricka (tentoraz s hlasom veľmi podobným Jigsawovmu), hlavná hrdinka sa mení z krehkého a vystrašeného dievčatka na neľútostného zabijáka túžiaceho po odplate (s hláškami typu You are next alebo Bleed out bitch). Myslím si, že aj tie gore scény boli skôr priemerné, čo sa dnešného trendu týka. Keď vám tento snímok ujde, nič veľké sa nestane. ()

RomeroIsGod

Osmdesátkovej feelin jak hovado. A to mě baví. Samozřejmě postavy nejsou žádný chytráčci, ale díky tomu dostanou co proto. Gore na úrovni, dostatek vnitřností i údů, nějaký to rozmlácení hlavinky nebo sekáček v hlavě není problém. Samozřejmě i několik nelogičností - padající střívka a další nádobíčko hrudníkem (!) z v podstatě ležícího člověka a tak, ale vono to na zábavnosti spíš přidá. Na večerní sledovačku paráda. ()

Ronaldo79

Nečekal jsem, že se spálím 2x za večer nejdřív britská chalupa a těd tohle, co to jako mělo být? Už dlouho jsem neviděl film, ve kterém bych postrádal atmosféru, náznak napětí a viděl takových absurdností a hlavně se nezajímal, jak to celé skončí. Jediné co bych pochválil je Jessica Lowndes a scéna s vozíčkem plným lidských noh, ta mě pobavila. Slabší 2*. ()

Silviaxx

Som jediná komu vyššie napísaný obsah nezodpovedá realite? Na základe neho som mala o filme úplne inú predstavu. No ale nevadí, tým pádom som bola vkuse prekvapovaná vývojom. Čo sa týka Autopsy - námet je super, nočná opustená nemocnica už sama o sebe vytvára dosť napätú atmosféru, k čomu sa vkuse pridáva pocit, že je niečo zle. Dokonca sa tu vyskytlo niekoľko drsných scén, čo bolo super, aj keď po stránke prevedenia to už pokulhávalo. V posledných minútach ako sa tá kočka dostala konečne k svojmu frajerovi som naozaj nevedela, či mi je zle alebo sa mám smiať, či plakať. Ak by som vypustila fakt, že množstvo scén bolo nereálnych, úplne mimo aj spolu so správaním postáv, a keby do popisu bola pridaná aj "komédia", zvážila by som 4*. ()

Standic1

Pěkná vyvražďovačka z prostředí nemocnice, což je jedna z mých nejoblíbenějších hororových lokací od dob, kdy jsem hrál na playstationu hru Silent Hill. Robert LaSardo opět stejně jako v hororu Parlor působí jako strašně fajn chlápek, který s vámi prohodí pár frází o tom, jak se máte a pokračuje dál a krají mrtvoly na kousky. Pár pěkných gore scén, hlavně ta s orgány, které působily jak ozdoba na krvavé Vánoce. Robert Patrick v roli doktora naprosto nezajímavý a jediná role záporáka, která mu opravdu sedla byla v Terminátorovi 2, ale to už je hodně dávno. Celkově nic extra, pořád se běhá sem a tam a i když myslím, že mapu budovy museli přeživší umět nakreslit snad i po slepu, tak se zdá, že stále nevěděli kam běhají. Scéna s policistou zase za všechny prachy, ale je fakt, že výměna nechápavých pohledů ve chvíli, kdy se LaSardo objeví s nasekanými končetinami byla opravdu luxusní. ()

Hernycztek

Pro mě nepochopitelně nízko hodnocené. Jediné co se tu dá kritizovat jsou herecké výkony a lehce nesmyslný příběh. No jelikož je to nízkorozpočtový horor, mělo by se hledět hlavně na gore a to je tu jedno z nejlepších, které se dá vůbec sehnat. Kompletní vyndání orgánů a zbavování otisků torza těla je lahůdka pro oči gore maniaka, jakým jsem třeba já. Příběh je však přitažený za vlasy, po autonehodě najednou všichni ztratí signál, přijede stará sanitka a z té vylezou ,,doktoři" se vzhledem masových zabijáků, kteří naloží ,,přizabitého" nešťastníka způsobem, že ho skoro dorazí, ale partě kamarádů na tom nepřijde nic divného. V nemocnici jim také přišlo v pořádku, když nikde nebyli ,,žádní" pacienti ani personál. O tom kdo přežije není třeba diskutovat, to je jasné hned na začátku. Pozitivní je rozhodně casting záporáků, Michael Bowen a Robert LaSardo se zhostili svých rolí opravdu přesvědčivě a navíc jsem se tu dvakrát lekl, což se mi nestává často. Pozitiva tak jasně převyšují negativa a když vezmu v potaz skvělé gore a místní podhodnocenost, nemůžu jinak, než plným počtem. ()

GOREGASM

Sice extrémně tupé, naštěstí dostatečné šťavnaté a krvavé hororové béčko, které fandu mlaskavého goreu pobaví, zbytku zvedne žaludek a znechutí. Btw Michael Bowen bude vzhledem k výběru svých rolí asi opravdu tak trochu sick fuck :-) 55% ()

Junys

Skupině přátel se uprostřed noci stane autonehoda a srazí jednoho muže. Po chvíli na místo přijíždí sanitka a všechny je vezme do nemocnice. Když přijíždí do nemocnice tak vypadá divně protože tam není skoro žádný personál. Skupina po chvíli zjišťuje že to není obyčejná nemocnice. V této budově se totiž provádí strašné experimenty. - Rychlý náběh filmu vlastně po nějakých 25 minutách to začíná. Dále je tam moc gore scének které jsou fakt povedený na 1. Perfektní prostředí, nemocnice jak má být! Troufnu si říct že po dlouhé době jsem viděl zase slasher a jsem více než spokojen.. ()

Hapretor

Dost nesympatické tváře na všech frontách. Dějově vyčpělé. Ale pro zasmání a zabití času dobré. JInak zbytečné. Spíše parodie než horor. ()

Rathalos

Mam rad horory z nemocnicneho prostredia a tento sa fakt vydaril,Robert Patrick ako sialeny lekar,ktori masakruje ludi v nefungujucej nemocnici,napinavy film,v ktorom su perfektne gore efekty,super...:-) ()

Raaavenek

Úžasně jednoduché, úžasně hloupé a úžasně brutální (aspoň v rámci mezí). Skvěle naplněných 75 minut a když člověk překročí fakt, že je to celé hrozná pitomost, tak si pak může dovolit přestřelit hodnocení, protože jsem se fakt dobře bavil. ()

helraiser

Bezduchá hloupá řezničina bez špetky atmosféry. Nic nového pod sluncem a k tomu velice hloupé, ale věřím tomu, že většině se to bude líbit. Já se u toho, ale vážně nehorázně nudil, už se mi pomalu podobné filmy začínají zajídat. Hlavně, že tam je krev, že?? ()

Al44...

Jednoznačně to působí velmi "levným" dojmem. Děj a scénář stojí za zlámanou grešli. Inteligence postav je hluboko pod bodem mrazu. Pár dobrých gore efektů nebo docela humorných situací to pak bohužel nemůže zachránit. ()

HappyDeath

Kdovíjak geniální to nebylo, to ne, ale zase na druhou stranu tam byly nádherné záběry a tak nějak mě to okouzlilo oproti ostatním podobným filmům... ()