Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

6thSun

Komedie v tom je, horor ještě víc, akorát spolu oba žánry moc nekamarádí, spíš se k sobě chovají násilně, jeden bourá druhý, místo aby do sebe puzzlovitě zapadly. I proto jde jen o lehce nadprůměrnou podívanou, v mém případě ovlivněnou přítomností oblíbence Dannyho Dyera. ()

brutale

Nelogické ťahy postáv preliezajú filmom, ako mravce mraveniskom. "Tupoidná" zápletka a herecké (ne)výkony. Je to zlátanina, ktorej však nesmiem odoprieť, že ma miestami rozosmiala (viď. scéna s šéfom Georgom a posledná veta filmu). Je to horor bez napätia, atmosféry sem tam nejaké gore vsuvky a troška krvi... ()

Nick Tow

Párenie horroru s humorom vo väčšine prípadov dopadne ako párenie dobermana s ratlíkom, ale zo Severance našťastie nevzišiel nijaký psí zmrd. Vzišlo z toho síce dlhé váhanie medzi tromi a štyrmi hviezdičkami, ale napokon zvíťazila štedrosť. Každému pokusu o inováciu a zdolávanie málo prešľapaných chodníčkov (plných pascí na medvede) treba v dnešnej dobe filmových psích zmrdov zatlieskať... ()

corpsy

No čo už. Keď sa na Slovensku masakruje v HOSTELOCH, nech sa v Maďarsku masakruje v okolitých lesoch. Báječná podívaná s viacero režijnými vychytávkami, rýchlym dejom a patričným gore. ()

Astaroth12

Už začiatok začal slušne krvavo.A keď sa ukázal autobus, s tými firemnými zamestnancami a začali dialógy už som vedel,že silná stránka filmu bude irónia a čierny humor. Aj postavy boli rozdielne a aj preto to bolo tak zaujímave. Stieve bol neuveriteľne debilný, ale aj najviac bavil. Je to i paródia,niekedy výživná a zrelá,inokedy bezcenná a hnilá, ale to prvé i tak vyhráva. Sú tu oddelené končatiny,oddelené hlavy od tiel a iné drsnejšie kúsky. Ked išiel zostreliť tých maskovaných zabijakov bazukou a nechtiac zostrelil lietadlo, vtedy som myslel, že sa poštím smiechom. Je tu zábava, adrenalínový beh cez míny i pasce na medvede, trocha romantiky a aj dve ceckáte drsné prostitútky . A tak u mna vládne spokojnosť, na nič čo nebol , sa nehral, zato má u mna veľké plus. ()

hous.enka

Dej ženě samopal a ona ti (skoro) ukáže svoje prsa :D No nejsem si jistá, jak moc velká komedie tohle byla - krome pár vtipných záblesků (raketa) a zejména posledních "setkávacích" scén... Mně to celé přišlo zkrátka jen divné. Nemám ráda tyhle teambuilding akce, pavouky, zbraně a pobíhající nahatý holky. Moje chyba. Ale uznavam, ze mít tohle ráda, asi bych se bavila. ()

Zayl

Izolace - film dvou mechanismů. Jednak dokáže nabídnout stejně opojný pocit, jako když z herního automatu vytřískáte velkej balík peněz, ale zrovna tak neblahý pocit, když v něm necháte celou výplatu. Záleží, jak moc hazardní hráč jste. Přistoupíte-li na pravidla hry, budete se bavit. Menu hlášek je dlouhé a leč chody nejsou velké, o to větší mají styl. Někdo může namítnout, že příběh není nic, co by zasluhovalo vytesat do zlatého štítku, ale přesto porce černého humoru, podrývání klišé a situací, kdy nestačí pouze zabíjet, jej dokáže slušně nakopnout k tomu, aby z žánrových kolejí vyvražďovaček vyjel nadprůměrně. A jako jackpot dostanete useknutou hlavu. ()

fcreading

Spôsob, akým sa film zkombinuje do humoru a vráti sa k pôvodnému žánru je dobre urobený. Film funguje lepšie ako komédia a nájdeme vňom aj niektoré úplne zriedkavé momenty než v podobne nakrútených filmov. Vidno že to točil Smith (Metro). ()

zdepapepa

Silné tři hvězdičky. Je vidět, že tvůrci vymáčkli z rozpočtu, co se dalo a místo slavných jmen investovali hlavně do příběhu, kde děsivá scéna střídá komediální a ta střídá akční jako na běžícím páse, ale všechno funguje, scénář i výprava na úrovni. Evropské slashery jsou prostě vždycky na úrovni, tady obzvlášť je vidět ta syrovost a hlavně reálnost, ať už to jsou reakce na požití houbiček nebo partyzáni na stromech. O sympatických hercích i herečkách asi netřeba psát, chválím casting režii stejně jako rekvizitáře, protože je pořád na co se koukat, ať už to jsou zvířátka nebo zbraně všeho druhu. Po Hostelu tak máme další hezkou turistickou reklamu východní Evropě. Ale co. Člověk by se měl umět zasmát i když se ho někdo snaží zabít. Dáme švédskou čtyřku? ()

iolaos

No v podstate tri hvezdicky plus jedna... za vsemozne originalni, ikdyz snad ctyricetkrat kopnuty scenar chajdy v lese. ruskymluvici Madari s plamenomety, hazejici na chlapa kameny stojiciho na mině...hm, neni se o cem bavit..... kancelarske krysy jsou zahrany verne, kompozice brutalnich scen je na dnesni horrorove vykaly vyborna... Paradni britska oddychovka, pri ktere se pobavite. Povedeny spletenec žánrů. kolega Nick Tow stvoril k tomuto filmu nejlepsi komentar na csfd. 8/10 ()

kaylin

Britsko-německo-maďarská koprodukce dala vzniknout filmu, který nemá velké, natožpak přehnané ambice. Prostě je to film, který pojal teambuilding po svém, především takovým způsobem, aby to divák bavilo. A myslím, že tohle je aspekt se filmu podařilo naplnit a docela mu pomáhá. Je to odlehčené a má to zajímavé a vtipné. Na začátku jsem si myslel, že to bude vyvražďovací nuda, postupem času mě to začalo prostě bavit. ()

Hadža

Ani kocka ani pes!!ani horror ani komedie, ani dokonce neco zajimaveho mezi tim!Ne moc povedeny filml o zajezdu zamestnancu zbrojni firmy na skoleni nekde uprostred madarskych lesu,kde se je rozhodnou pozabijet byvali totalitni prislusnici zasahovych jednotek,kterym po prevratu zrejme nejak hrablo! ()

CageDepp

Pěkná hororová komedie. dost mrtvých a vtipy tam jsou taky dobrý. Hlavně když si někdo na cestu dá pár houbiček. ()

FilmFan24

No řekli byste, že brutální horrorová vyvražďovačka může fungovat ve spojení s komedií? Já také ne, ale tenhle film vám dokáže i přes mnohé slabiny, že to možné je! Je to brutální, má to vtip a spád na čemž má zásluhu z hereckých představitelů především Danny Dyer (Biznis, Hooligans, Pravidla násilí). Režie si zas tak moc jistá v kramflecích není, ale co, dá se občasné škobrtnutí odpustit. Já se bavil až úchylně. Bylo velice zábavné sledovat výlet utužující pracovní vztahy kolektivu! 3 1/2 * ()

Tygrys

Jako komedie vůbec, jako horor, thriller a následně akční skoro válečná vyvražďovačka celkem povedené. Člověk si z takové průměrné podívané může odnést i pár zajímavých poznatků -teď už vím, že hřibky nejsou špatné a maďarské lesy nejsou bezpečné. ()

GILLWANDER

Predvídateľne, masakrovo vlažné ( ani jedna brutálna vražda so mnou nehla), atmosféra takmer žiadna. Celý film o tom ako sa nejakým magorom pokazil autobus a ako ich v lese postupne likvidovali nejaký maďarský mongoši. Tupé výkony jednotlivých hercov, naivné scény a krvy toľko, že to už nie je ani brutálne. Horor podobný katastrofálnému Hostelu, ktorý majú jedno spoločné: Úboho natočené hororové utrpenie. Inak to nazvať neviem. Škoda času, priestoru a hercov, ktorý by radšej mali uvažovať, čo vlastne robia v takýchto bezcenných filmoch. Nikdy viac... 25% ()