Zemětřesení... láva... strach... panika... Během několika dnů v mnoha místech začne zemský plášť praskat a na povrch se řine obrovské množství lávy. Skupina vědců je poslána, aby katastrofu objasnila a odvrátila dříve než následky budou obrovské. Ti při zkoumání naleznou několik neidentifikovatelných nukleárních přístrojů. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o následek vládní operace, která měla zajistit přísun energie z hloubi Země... (Intersonic)

PetrPan2

Svět se řítí do záhuby a jeho jedinou nadějí je nedbale elegantní a citově rozervaný Luke Perry... To nění jen obyčejný katastrofický film, to je skutečná katastrofa... ()

BMAJTZ odpad!

Uz v prvnich 5ti minutach je to jasny odpad a co teprve zbytek filmu? Naprosto predvidatelne a blbe. Pribeh neskutecne stupidni ze by to nesezrala ani slepice s polovinou mozku. Triky radeji ani nebudu komentovat. Mimochodem jestli by nas meli zachranit takovi vedci jako jsou vyobrazeni v tomto filmu tak by s nami byl opravu amen. Tohle to je proste jasna ukaza filmu ktery nikdy nemel vzniknout. Film Jadro byl aspon trochu dobre promyslen tohle fakt ale ne. ()

štísko

Není to film, na který bych si v budoucnu ještě někdy udělal čas. Pustil jsem si ho v mé domácí posilovně při cvičení a jako takový mi posloužil dobře. Nic originálního, ani nijak ohromujícího na něm není.  Na posezení mám raději jiné špeky. Ale při cvičení si takováto béčka pustím. ()

bruceman7

Slabší béčko se vším, co k tomu patří. Škoda nějak nadávat. Nutno říci, že existují mnohem (pro oko diváka) děsivější filmy. Vidím nyní již podruhé a dávám zřejmě lehce nadceněných 30% ()

arcticsky odpad!

Neskutečně hloupé a nudné s katastrofálními hereckými výkony. Tak pitomý "katastrofák" ještě asi nikdy nikdo nenatočil. ()

D@ve

Mám takový pocit jestli to náhodou neměl být pokus o parodii na podobné filmy. Bohužel i ta by byla se stejným výsledkem jako označení katastrofický film i Sci-fi. ()

bonifac odpad!

ta podobnost s armagedonem byla jistě jen čistě náhodná...a sorry...dylanovi z beverly hills roli největší bedny v geologii prost nežeru:) ()

Osanos

Dávám hvězdičku jen proto, že se tu kamera tak zběsila netřásla a nezoomovala jako v jiných katastrofických filmech a také za cca 2 vtipné momenty. V některých částech filmu (neskutečně lacině udělaná láva stékající po skále, nebo moment: "Kdo to nařídil?" "Prezident spojených států." Vážné pohledy, dramatická hudba) jsme se s bratrem rozesmáli, a to tvůrci asi nezamýšleli... ()

Elyon odpad!

Řekla jsem to jednou a říkám to znovu. Tohle je jeden z nejhorších katastrofáků co znám. Už mě vytočil jen tím, že tvůrci jen napodobovali skvělí film Jádro (souhlasím s Chupacabrem) . Totální katastrofa, hnus a blbost. Po schlédnutí tohodle humusu jsem si musela pustit The Core, abych se trochu uklidnila:). ()

Tryman odpad!

Takové utrpení jsem dlouho nezažil. Ostuda všech scifi filmů, nuda, blbost, nesmysl. Dal bych hvězdičku za to, že to bylo tak trapné až mě to rozesmálo, ale tenhle film si ji nezaslouží.. ()

lxbch odpad!

Nechám stranou fakt, že to vykrádá Jádro (myslím film Jádro, nikoli zemské jádro). Je to tak přinejmenším F-ková produkce, a tomu odpovídá výsledek (nelogické chování postav: proč se trénovaný voják, kterej dokáže přežít v mrazu díky tomu, že se schová do losa, nejistí aspoň lanem, když stojí na hraně propasti?!? atd.). Navíc se to bere hrozně vážně. Proč? Pokud by tvůrci brali natáčení s trochou nadsázky, bylo by to jistě zajímavější a bylo by menší utrpení film dokoukat do konce. Stejně by mě ale zajímalo, proč Kanaďani, takový poklidný národ, točí tolik katastrofických filmů? Navíc se všechny odehrávají v USA. ()

Pitryx odpad!

Hned první trik /05/velmi špatně udělán a tak mi bylo jasné, co uvidím. O druhém ani nemluvě /08/. No a pak už jen klasika, kecání, efekt, kecání, efekt a tak až do konce. Nuda a nuda, navíc tohle téma je stále dokolečka. 201111257527/8614 ()

Stejšn

Jádro byla otřesná sračka. Tohle je hajzlpapír, kterým si po té sračce někdo vytřel prdel. A nezachrání to Dylen z béháčka ani startrektorista Worf. ()

Klemi

Na filmu jsem ocenil dvě věci. Návrat zapomenuté legendy Luka Perryho. Na toho už jsem opravdu dlouho čekal. Dále mne potěšilo to, že jsem konečně zjistil jak vypadá Michael Dorn, když není klingon. To je asi vše co mi tento film dal. ()