Angel-A

Každý máme svého Anděla.  Gangster pařížského podsvětí André má dluhy, vymahači jsou mu v patách, a tak se rozhodne skoncovat se životem. Na mostě, odhodlaný ke skoku, však není sám. Spatří krásnou dívku Angelu, která se chystá udělat to samé. Jejich pohledy se letmo setkají a nádherná neznámá se vrhne dolů. André neváhá, skočí za ní a zachrání ji. Vděčná Angela je pro něj ochotna udělat cokoliv. Když se jí André svěří se svým trápením, kráska ho zbaví všech dluhů. Proč to ale udělala? (oficiální text distributora)

MagyG

Úplne nadčasové, kamera na hrane dokonalosti a to, že je to čiernobiele, tomu dodáva ten správny nádych. Chcel by som mať takého anjela. Rie je očarujúca, Jamel ako vždy, skvelý. Áno, film má svoje chyby - trošku krívajúci scenár, priveľa dialógov... Ale atmosféra je super a rád si pozriem film znovu. Už aj kvôli scéne so zrkadlom, ktorá je na tom filme asi to najlepšie. (na margo komentára od B!shop "...jen me desne srala ta jeho ruka v kabatu." Milý B!shop, ten herec nemá pravú ruku. Kam si mal ten prázdny rukáv asi dať? Omotať okolo krku?) ()

Trepak

"JE ŤAŽKÉ SA MAŤ RÁD, KEĎ ŤA NEMAJÚ RADI ĽUDIA OKOLO." K pomyselnému vrcholu tomu chýba lepší záver, ktorý ma dosť sklamal. Inak ten kontrast medzi hercami (či už fyzický alebo tým, čo hrajú) a čiernobiele prevedenie je skvelé. ()

Jean_Calid

Velmi zajímavý film, ve kterém není vše, jak se zdá. I zvláštní dvojice složené z malého muže a o dvě hlavy vyšší blondýnky musí působit veskrze podivně. Ale film se mi líbil, i když z komedie trochu více sklouzl do romantiky. ()

Ed.

Nečekal jsem moc, teda po tom co jsem četl ty komentáře. Docela mně to překvapilo je to dívatelné a co víc i se mi to líbilo, tedy film. Co se mi naprosto nelíbilo, byl dabing hektolitry močůvky v podobě hovorové češtiny, plné špatného pádování, časování atd. Jestli si takto někdo představuje Český jazyk, tak to bude lépe sledovat filmy v ruštině! ()

Mate0

Určitě se podívejte a nenechte se ovlivnit komentáři o tom že je to sračka apod....Udělejte si po zhlédnutí svůj názor na tento podle mě slušný film s dobrou kamerou a vtipnými dialogy s nádechem lehké romantiky,ukáže sebestřednost hlavního hrdiny a zároveň po půli filmu i to že dokáže otevřít oči... a kdo by nechtěl anděla jako Rie Rasmussen :)Jediné co bych vytknul je konec kde se řekne že andělé vidí budoucnost,ale ta se nakonec změní a.....No podívejte se sami ;) ()

Coumway

Angelo,Angelo ... záver filmu je celkom dojímavý.Ako tu čítam niektoré komentáre niektorích ľudí,že je to o ničom film,tak sa potvrdzuje pravidlo 100 ľudí 100 chutí a mne tento film naozaj chutil aj keď mám pocit ,že Ria Rasmussenová by mi chutila asi viac. ()

Vestor

Tohle dílko mi dlouho zůstávalo utajeno, až jsem na něj jednou (díkybohu) narazil na ČSFD. Nádherný stylový černobílý film o životě a lásce. Musíte mít na něho možná lehce melancholickou náladu, ale pak vám sedne. Ze začátku se jeví, že to snad ani není Besson, ale v průběhu se objeví i mafiáni, podfuky a pár rvaček. Každý by zkrátka chtěl mít svého vysokého blonďatého anděla. Bonusem je i skvělý soundtrack, který podkresluje precizní noir atmosféru. ()

bkf1

Jeden z důvodů, proč mám tak rád některé francouzské filmy... mají své OSOBITÉ kouzlo a nezaměnitelnou roztomilost... ()

MRParis

Naprosto skvělá romantická komedie kde hlavní roli hraje překrásná Paříž, vizuální stránka je naprosto úžasná a černobílá ještě více podtrhuje krásu celého filmu a hudba je úžasná. Opět Luc Besson dokazuje že je Mistr svého řemesla a kdejaké americké sráče strčí s přehledem do kapsy. P. S. Nechápu ty kokoty co tomu dávají tak malé hodnocení! ()

Sejkorka

Dost rozporuplné. Chvílemi nadprůměrná legrace (hlavně díky vynikající Angele (Rie Rasmussen) . Rozporuplné je i hodnocení , stačí prohlídnout sloupeček tady vpravo. Hodně se probírá i režisér Luc Besson zda to není úlet v jeho filmografii. Já bych řekl, že ne. Každý máme svého anděla a je nutné věřit si. Pokud nemám rád sebe, nemůžu mít rád ostatní. Jenže Angela to říká opačně .... Pokud bych to vzal racionálně, nevím co na Andrém vidí. Je to ubulenej zbabělec a lhář. No, asi je to tím, že andělé si své přidělence nevybírají. ()

TylerD.

Po chvíli jsem přestal vnímat, že je film černobílý. Nechápu, že jednou za čas má někdo potřebu tímhle supr uměleckým nápadem pokazit obraz filmu. 10 % dolů. No a jinak? Velké překvapení - 80 %. ()