Ošklivé káčátko a já

• Francie The Ugly Duckling and Me! (více)

Ošklivé káčátko a já je milý film vhodný pro děti i dospělé. Klasický příběh Ošklivého káčátka od Hanse Christiana Andersena byl přetvořen do současnosti. Krysík je neúspěšný městský podvodníček, který se neočekávaně stane matkou! A jeho syn není nikdo jiný než nejošklivější káčátko na planetě Zemi. Mateřství není pro Krysíka zrovna to pravé ořechové. Jenže pak mu hlavou probleskne nápad, jak může díky Ošklivákovi konečně zbohatnout. (oficiální text distributora)

Bobek15

Škaredé boli všetky postavičky okrem káčatka. Naozaj nevydarené, nepekné postavičky mali od roztomilosti naozaj ďaleko. Jasný príbeh ničím neprekvapí, mnohé scény boli trápne a nevtipné. Ako celok dosť nudné, a tak zostáva jedna z lastovičiek medzi európskymi 3-D animákmi iba na úrovni tých holywoodskych, ktoré boli odvrhnuté a zakopaé pod čiernu zem. ()

kitano

Neoriginalne, NUDNE, takmer bez pribehu, plne nechutne roztomilych zvieratok a humoru, ktory moze pobavid azda len male deti. Tie si mozu pridat lubovolny pocet hviezdiciek. A co sa tyka animacie - jedoducha animacia mi vobec nevadi (vid Ice age), avsak v tomto kusku je miestami neunosne skareda (liska). (4/10) ()

depony

Místy dojemné, vtipné a celkem zajímavá animace. Ale věřím, že z toho autoři mohli vytřískat víc než to, že krysa Ratso prchá ze svatby, omylem spadne do labutího hnízda, s vejcem se pak objeví na kachní farmě, kde je jedna kachna a hromada slepic. Jeho snem je Lunapark a za tím zpočátku jde i "přes mrtvoly". Postupně se začne měnit, když má na starosti svého "syna" Uglyho [Šeredu]. Jako je u pohádek běžné, i zde to končí šťastně - svatbou. Jen škoda nevyužitých možností. ()

darkreider

Baviť som sa začal až ku koncu, kedy som zaznamenal aj nejaký ten vtip a už som bol zvyknutý na slabú animáciu a dabing. Vďaka za mačku bruchomluvca, vtip s vodou("všetky mačky sa boja vody") bol parádny. Škoda, že bol iba jeden taký. Prvá hodina bola hold pekná nuda. A neprikláňam sa k názoru, že je to pre malé deti. SUMA SUMÁRUM: Európsky animák nedopadol moc dobre, ale s prižmúrením oka a s poslednou 20minútovkou to nie je najhoršie. ()

T2

Európska CGI animácia toho moc postráda, nie je proste ono čo by mohlo pobaviť či chytiť za srdce a miestami až otrasnej animácii škoda hovoriť, príbeh nijak zvlášť nápaditý. ║Rozpočet $-miliónovTržby USA -Tržby Celosvetovo $8,461,693║ "Škaredá animácia a moje malé utrpenie" bude možno voľné pokračovanie ()