Se-jin, znuděná dívka, která žije ve starém apartmá na předměstí, se baví pozorováním oken okolních bytů a jednoho dne si uvědomí, že v některých bytech zhasínají světla vždy ve stejnou dobu. Postupně začíná mít podezření, že tyto podivné úkazy nějak souvisejí se záhadnými úmrtími v jejím sousedství. Dívka se rozhodne věci objasnit a stále více této záhadě propadá. (TomikZlesa)

Orina

Velmi povedený korejský horor, který si myslím, že nemá vyšší hodnocení, jelikož ho mnozí zřejmě úplně nepochopili. Ve skutečnosti byla zápletka velmi dobře vypracovaná a napínavá. ()

filipes.lu

Tohle můžu. Film šlape od začátku do konce, má to hlavu a patu a velmi příjemnou hlavní hrdinku. Prostředí mi chvíli připomínalo okolí mého nynějšího domova, takže vcelku nepříjemnej pocit při večerním odchodu z bytu. I když u nás by asi neměla na svědomí vraždy nadpřirozeno, ale sousedka pod náma, která má Kainovo znamení snad větší než samotnej Kain. Lekačky fungují dobře, nejednou jsem měl pocit úniku moči. Možná, kdyby nám korejci v závěru trochu šlápli do plynu, byl bych nejspokojenější divák večera. A vrzající dveře snad ještě nikdy nebyly strašidelnější, než zde. >>>LAST THING: Rubikovo kostku jsem nedal nikdy a považuju to za jednu z nejostudnějších věcí vůbec, tudíž doufám, že se k nám nedostane Rubikovo-korejská kostka, asi by se totiž jednalo o můj duševní konec.<<< ()

Miroslav.Zac

Asiati tu strašidelnou atmosféru umí vybudovat tak nějak snadněji, než my, běloši z Evropy a USA. I tento průměrný jihokorejský snímek má lepší atmosféru, než spousta rádoby strašidelných amerických filmů... a přitom se tady nic moc neděje. ()

vrch07256732

Pozreté 1 raz v r.2014. A preto aj 4 hviezdy. Ja mám ázijské duchariny rád a táto patrí k tým lepším, nejaké tie dejové zvraty, trochu valasatice, atmosféra, nápad. V porovnaní so sračkami natočenými v USA v posledných rokoch je to (ako väčšina ázijských hororov) stále pozerateľná záležitosť. A to aj na 2 pozretie. ()