Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

HappySmile odpad!

Sním či bdím? Pro jakou věkovou skupinu je tohle určeno? U tohohle se snad může pobavit jen parta na mol ožralých kluků nebo fakt nevím... Ta Pamela asi fakt nemá rozum, že se hrne do takovýchto filmů. Dost mi to připomnělo podobnou hrůzu s Paris Hilton Kráska a ošklivka. ()

medlo

Scenáristi sa s týmto diamantom vyhravili a vybrúsili ho až do dokonalosti. Úžasné herecké výkony, nepredvídateľný a veľmi originálny dej, skvelý soundtrack, réžia, kamera. Rozhovory mi pripomínali klasické Tarantinove filmy, dotiahnuté až do dokonalosti. Tomuto filmu nemám čo vytknúť, komédiu pozdvihol na novú úroveň. Nechápem ako im mohli uniknúť Oscary. Určite by som privítal pokračovanie. ()

zolo23 odpad!

Keby sa baby vyzliekli bolo by to určite za 5, ale keďže tak neučinili nedá sa ani čo hodnotiť. Jednoducho nepríjemná ,trápna komédia s príšernými hercami. Tí herci bol tak príšerní, že aj "toho" týpka v kancelárii ktorého zabila cica-mica túto úlohu absolútne nezvládol a 2 x žmurkol ! A Pamela to vôbec nehrala...:) ()

optos

Nie je vsetko zlato co sa blisti. Nieco je aj hovno s pozlatkou. Na Denisku sa da este aspon pozerat, ale ku Pamele uz asi zarucny list nedostanete. Inak to nie je az taky horor ako sa vsetci tvaria. Pripustam, ze dementny humor moze cloveka aj urazit, ale povedal by som skor, ze sa do filmu proste dobre navaza. Alebo inak - staci sa pozriet na plagat a kazdemu by malo byt hned jasne, o com ten "film" je. ()

Z0oMb3E odpad!

Sú filmy, ktoré predbehli svoju dobu a dôvod ich nízkeho raitingu je to, že ich súčasníci nepochopia. A sú filmy pri ktorých môžete byť na drogách, tesne pred otravou alkoholom či sčadení ako Bob Marley a nepochopíte prečo niekto takúto sračku natočil. Mal som česť film sledovať asi 10 minút vrátane úvodnej animácie a moje IQ sa začalo rovnať hlavným hrdinkám či herečkám (to je jedno). Film je natočený tak, aby ho pochopila aj samotná Pamela. Preto sa nečudujte, že je na takej vysokej inteligenčnej úrovni. xDD ()

• Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)
  • Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)