78 otáček

(festivalový název)
  • Švýcarsko 78 Tours (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Švýcarsko, 1985, 4 min

Extravagantně pojaté spojování a rozplétání osob a předmětů, jenž jsou stejně tak odlišné jako velmi sobě samým blízké. (ČSFD)

Aleee89

Při sledování na mě dýchla pařížská atmosféra - pošmourné ráno, kafe a koláčky, nějaká ta avenue, a to díky hudbě, která mi notně evokovala Amélii z Montmartru. Hudba skvělá, ale jinak mi toho film moc nedal. ()

Bajda

Hodně nápaditý krátkometrážní animák, u kterého mi moc sedlo grafické zpracování a roztočila se mi hlava :-) ()

NeosinneR

1* dole za tú hudbu, strašne mi pripomínala Roller Coaster Tycoon, v tom zlom slova zmysle. Spracovanie pekné, nápad tiež, ale nezaujalo ma to. ()

Velemír

Čtyři minuty dýchající vůní nedělního měšťanského pikniku v parku vprostřed ospalého či zasně(že?)ného letního popoledne... ()

TomasKotlant

Přechody mezi jednotlivými prostředími jsou zajímavé, ale má to opačný efekt než by mělo mít - místo okouzlení nekonečnými možnostmi se dostavuje spíše znuděnost způsobená neochotou autora ujmout se konkrétní myšlenky. *** Ve zkratce: Byl tam, pak tam, pak zase tam... Až nejspíš spadnul ze schodů. ()