V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Brandon

Lechtivý film s jakýmsi příběhem, jakousi výpravou a jakýmisi triky. Je hezké, když se dva (až tři) lidi mají rádi, ale¨něco je špatně, když ony lechtivé scény jsem z nudy nucen přetáčet. Navíc na můj vkus moc vysoká koncentrace silikonu na metr čtvereční. Pravdou ale je, že holky daly do natáčení to své hérecké srdíčko a divočily na 120% :-) ()

Z0oMb3E

Tak som sa konečne dostal aj k zhliadnutiu prvých Pirátov. Dokonca ma k sledovaniu nedonútil ani tak sexuálny pud, ako skôr zvedavosť, keďže ako prvú som mal možnosť vidieť bravúrnu dvojku. čuduj sa svete ostal som pri domnienke, že sa jedná o najlepšie porno, aké som mal možnosť vidieť. Tu je skrátka všetko. Kto sa chce zavzdušnovať a rozhorčovať nad tým, že je to vykrádačka Pirátov z Karibiku, nech si láskavo trhne nohou a dospeje! Krásne prsnaté baby, humor pri ktorom dokonca siahnete po titulkách a digitálne efekty za ktoré by sa nemusel hanbiť ani seriózny menej rozpočtový film. (Porno)herci majú dokonca mozog a nie sú na počudovanie vôbec zlý. Samozrejme, že sa to nezaobíde bez menších zaváhaní, ale po zoblečení halenky sú všetky herecké chyby zabudnuté. Jednoznačný leader vo svojom žánre, jednoznačné unisex odporúčanie. ()

bouncer

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj. ()

Pugo

Tak v tomto žánri určite vrchol aspoň čo sa technickej stránky týka. Scenáristi sa tiež trošku viac posnažili ako inokedy. No a samozrejme vynikajúci Evan Stone, ktorý chrlí jednu hlášku za druhou, je celkom vtipný. Krásna Jeese Jane síce už hrať toľko naozaj nevie, tá to ale vynahradí tým, čo ovláda najlepšie. A Janine Lindemulder dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa. ()

Viktooorka

Byla jsem ujištěna, že i když jsem z jistých nepochopitelných důvodů film neviděla kompletně celý, nebylo to na škodu a tudíž můži i tak s čistím svědomím ohodnotit. A mé shrnutí? Jakožto neblonďatá, nehubená, bez silikonů a stále vlastníci své mandle, které mi brání k takovým výkonům, které hééérečky předváděli, jsem si připadala nezkušená a méněcenná, ale na druhou stranu jsme se příjemně bavila a díky „příběhu“ i pořádně zasmála :o) Asi vyměním za pohádky, které si pouštím na dobrou noc :o) ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)