V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Cimr

Ze zřejmých důvodů málokdy koukám na porno od začátku do konce. Vzpomínám, že jsem takto viděl vlastně asi jen jedno - Za zelenými dveřmi. Ale tohle jsem si dal, protože je to, jak už tu někdo napsal, revoluce! Skvěle to zafungovalo především díky momentu překvapení - ha, porno a má to celkem smysluplný příběh! A herci hrají překvapivě dobře! A je to i vtipné! A nesouloží se tam každé dvě minuty! A jsou tam speciální efekty! Jinak to tedy zas až tak dokonalý film není, občas svou nedokonalostí až pobaví - např. dívka čerstvě vytažená z vody nemá rozmazaný make-up, pirát si v polovině 18. stol. nasadí kondom a všichni zavšivení piráti si mezi věčnými souboji stíhají vyholovat přirození. Příběh je jednoduchý, postavy ploché (tedy, obrazně řečeno), speciální efekty chabé a pointa žádná. Ale buďme rádi i za to málo. Jo a bavilo mě to víc, než Depp. ()

Ogneslaw

film bol ohromne zabavny a na pornofilm aj dobry. Najskor nedostatky - hlupucke dialogy, herecky talent a silikony... tie mi vadili najviac. Pozitiva - slusny herecky vykon hlavneho hrdinu, velka davka humoru aj ironie, namet Piratov z karibiku aj Indiana Jones, a najvacsia bomba boli rekvizity a kostymy, s tym sa naozaj tvorcovia vyhrali. celkovo tak film posobi dobry dojmom, rozhodne nie lacny... Odporucam kazdemu, ale pozor ! je to pornofilm.. dufam ze trend takychto kvalitnych pornofilmov bude pokracovat... a idem si stiahnut pokracovanie :P ()

Weirdman

To, že sa tu vyskytuje príbeh, náznak postáv a u niektorých zúčasnených aj záchvevy herectva nerobí z tohto porna nič iné ako celkom znesiteľné porno, t.j. človek má aj chuť preklikávať sa cez ten film až ku koncu. Ale inak je to porno ako každé iné - nudné párenie sa bezduchých králikov v x rôznych polohách... LARP krížený s pornom... (▼) ()

prasokote

Kdysi mi to bylo podstrčeno zlomyslným kolegou z práce, že jsou to ti Piráti z Karibiku, tehdy novinka, tak jsem byla moc zvědavá, jaké to bude... Už při úvodních titulcích jsem pojala lehké podezření, když jsem nikde nezahlédla jméno Johnny Depp atd. Nicméně to není zle udělané, až na ten všudypřítomný silikon.... ()

playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40% ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)