Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiální text distributora)

JJ.Gibson

Takovýdle typ komedí mi prostě sedí. Tenhle film, mě zkrátka bavil, myslím že to povedlo. Né že by tam byli místa, kde bych se za břicho popadal smíchy, ale celkově to na mě působilo hezky. Neotřelá komedie, která jistě neurazí, ba naopak, příjemně překvapí. No a třešnička na dortu Candy Fiveways :) stále jí to sluší potvůrce. A musím podotknou, že Lila v podání Michelle Ryan, byla taktéž svůdná kočka! ()

Dever

Soundtrack Murray Gold: 1. Hard Workin' Dub ,2. Action ,3. Dans les rues de Paris ,4. Shake What Your Mama Gave Ya ,5. Um Bongo ,6. We Should Fall In Love ,7. Treat Me Like A Dog ,8. Good Weekend ,9. Lounge Funk Trim ,10. Caffeine ,11. The Press ,12. She Caught My EyeIn Her Light ,13. Ain't It Good ,14. Funky Beat ,15. BW Partysong, ()

kery-

Vážně miluju filmy, kam si nacpou desítky nahatých krasavic a čekají úspěch. Hlavně že jsou pořádný cecky. Mno nic proč se rozčilovat..Ale zase musím říct že některé scény mě pobavili, jako například semeno na hubě, vozíčkář, nebo nahý instalatér opravující záchod... Nepřemýšlejte nad tím a užijete si to.. ()

Hellboy

Ani jsem na to nekoukal, měl jsem to jen puštěné v pozadí (páč to bylo dabovaný:) a dělal při tom jiné věci. Ze začátku to bylo ještě docela v poho, protože to bylo o týpcích, co chtějí natáčet filmy, což je sympatické. A také mě napadlo srovnat to se Zack a Miri točí porno. Ale pak se tenhle již od začátku zjevně průměrný film naprosto zvrhl a skončil jako podprůměrná prázdná nechuťárna. Nikdy víc a zdejších 52% je příliš. (To se tady všichni pomátli? A Carmen Electru už ne, prosím). ()

genetique

Príchod Carmen Electry na plátno v polovici filmu je možno dočasnou pastvou pre oči, ale to omrzí už po pár minútach a dovtedy navodený dobrý dojem z filmu ho takmer sa úplne skazí. Amatérska funny filmovačka erotických scén mala len čisto úsmevný charakter, film si udržal porciu nechutností na minime, takže pohodový nadpriemer. 60%. ()