Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Insegrim

Insegrim (hodnocení, recenze)

Tohle je pro mě zklamání. 6 let s kamarády šíření světla mezi ty zvířata, pomocí ohně a železa a když je na dosah vítězství, tak se nechá king ukecat od medvídků a trolla?! Moje staré, dlouho nehrané postavy se otáčejí v hrobech...hanba.

dO_od

dO_od (hodnocení, recenze)

Pfff, já si teda poklepal na čelo přitom cinematicu.

*Spoilers*

Vol'jin sice je logická volba, nicméně pořád si myslím, že měl alespoň někdo (Thrall) ještě předtím umřít. Garrosh bude stát trial v Pandarii, to se mi docela líbí, tohle tu ještě nebylo a hádám, že to ještě nebude tak jednoduché a že to v dalším patchi bude souviset s uvedením nového datadisku. Co se mi už víc líbilo byla Jaina, která Varianovi radila, aby Hordu definitivně rozpustil/zničil - ta rozhodně neřekla poslední slovo no a konečně Varian sám, "We will end you." za tohle palec nahoru, jenže tak trochu to ztrácí smysl, když během posledních let jim Horda (nejen Garrosh) udělovala takové porážky. Čekal jsem maličko víc, nějaké náhrady škod, vrácená území, cokoliv..

Vzhledem k tomu ale že tenhle datadisk a s ním tedy i tenhle arc nekončí tak doufám, že se ještě dočkám nějakého ultimátního rozuzlení a navázání na věci příští.

Insegrim

Insegrim (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Tak to smekám, já to do konce bez patche nedal. Na prodejnost to určitě mělo vliv. Minimálně u mě. Když jdeš na trh proti Half 2, Everquestu a WoW, tohle dobré jméno neudělá. Zvlášť, když děláš upírskou tématiku bez psychicky labilních teens. Na druhou stranu překonat temple of elemental evil, které považuju za nejlepší rpg, jde dost blbě.

Insegrim

Insegrim (hodnocení, recenze)

Bez patchu se to dohrát nedá. Možná proto to nemělo takové prodeje. Jinak první můj run byl Gangrel. Btw ví někdo totožnost "taxikáře"?

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Vampires jsem chvíli hrál za klan Nosferatu a bylo do dost dobrý, ale dohrát sem to nedohrál, ale mít možnost, určitě bych si to ještě zkusil.. ;)

Martas81

Martas81 (hodnocení, recenze)

Vampire považuju za jednu z nejlepších her , hlavně Bloodlines, jen škoda těch bugu.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

já Vampire taky jednou zkusil.. vůbec mě to nesebralo a skoro vůbec nebavilo. Ale možná že tomu někdy dám znovu šanci

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

co konkrétně na tom bylo nic moc? :)

 

kvalita příběhu zase nemá zrovna velký vliv na prodeje :)

 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

no, zrovna Vampire Masquarade bylo nic moc :D:D:D a co třeba Inquisitor? sicew outschool, ale fakt dost dobrý :D a to, jestli má hra značku nebo ne, nemění kvalitu příběhu

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

No jeste ze sem tak jednoduchej a trpaslici  s elfama mi nevadej. 

Tim nemyslim nic zleho na GigaPudding.  WoW lore i hra se mi libej. Je mi 28 a asi myslim jak dite. Treba jeste par let potrebuju a budu dospely.. Na film se sakra tesim a doufam, ze elfu a trpasliku tam bude bohate stejne jako  X dalsich veci, ktere k WoW svetu patri. A jestli jsou originalni? Mozna jo a mozna ne....

No nic jdu si dat dokupy hracky a pripravit se na SoO :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Mě třeba elfové a ani trpaslíci nevadí, obě rasy mám dost rád, ale v rámci fantasy je ke skutečně skvělému pocitu z toho světa nepotřebuji. Taková Hyborie od Howarda se bez nich a drtivé většiny běžných fantasy ras obejde, stejně jako třeba Westeros z GoT, nebo říše Fantazie z Nekonečného příběhu...

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

erased

Jo, alpha protocol, ten je typickej pro to, že nápaditost se prostě neprodává. Navíc má i obsah, kterej je dospělejší než to co se za dospělý obsah poslední dobou vydává s tím, že tam jen zvyšuje množství krve a sexu. 

Je to super hra :) a navíc žádná jiná taková rpg hra neexistuje :)

Uživatel GigaPudding smazal svůj příspěvek.

erased

erased (hodnocení, recenze)

GigaPudding

hm, chybí mi z nich jenom Anachronox, asi bych měl dohnat. Jinak bych se ještě nebál přidat Stalkera nebo Alpha Protocol, sice ani jeden z nich není fantasy, ale RPG to jsou povedený, originální, a první z nich dokonce i úspěšný

na příspěvěk reagoval GigaPudding, GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Vidíš? :) tady máš třeba hned člověka, co si rpg hru nebo fantasy obecně ani nedovede představit bez elfa a trpaslíka :)

na příspěvěk reagoval Jakkob

dO_od

dO_od (hodnocení, recenze)

Takové rádoby odborníky na herní odvětví, obzvláště pak tedy fantasy rpg zánr miluju. Někoho tu po nocích straší elfové a trpaslíci.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Mass Effect potřeboval ohromnou reklamu pro první díl, aby většině hráčů vydavatel řekl, že ta hra je dobrá, protože se stačí podívat na Jade Empire, který je stejně dobrý jak všechny další hry od Biowaru, ale protože neměl reklamu, značku nebo elfy a trpaslíky, tak ho většina lidí vůbec nehrála, i když recenze a ohlasy hráčů na to byly velmi příznivé :). Ty kupní masy se totiž neřídí tím, co jim řeknou hráči co to hráli, ale pocitem, který jim vsugeruje buď stejnost s něčím úspěšným (přítomnost elfů a trpaslíků) nebo jim to vsugeruje vydavatel hry obrovskou reklamou jako mělo třeba první Halo, průměrná střílečka, nebo Mass Effect, kterej neměl elfy a trpaslíky.

 

Dragon age - elfové a trpaslíci

Zaklínač - značka a Elfové a trpaslíci

Skyrim - značka + elfové a jeden trpaslík :)

Batman - značka

 

Naopak list originálních a nápaditých her velmi vřele přijatých u kritiky a hráčů co to hráli, a u kterých se z toho staly totální kultovky, ale absolutní finanční propadáky

Psychonauts

Outcast

Beyond good & evil

Arcanum

Vampire the masquerade: Bloodlines a snad i Redemption

Omikron

Jade Empire

Anachronox

atd. atd. 

taky stačí kouknout kolik rpg her je elf a trpaslík a kolik je cokoli jinýho :)

na příspěvěk reagoval erased

 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

co Mass Effect? Originální hra se vším všudy. Co Dragon Age? Co Zaklínač? Co Skyrim? Co Batman: Arkham ...? A spustu dalších her, které jsi asi ani nehrála? :D:D:D 

na příspěvěk reagoval GigaPudding, GigaPudding

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama