Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Torgal

Takmer rovnako dobré ako jednotka. Humor už trochu skĺzol smerom ku klasickým teenegerským komédiám a fekálnemu humoru, ale Harold a Kumar sú stále rovnaký borci ako v prvom dieli (a Neil Patrick Harris je borec najväčší). Niektoré línie príbehu mi nesadli (hlavne George Bush) a tú Kumarovi cestu za láskou si tvorcovia tiež mohli odpustiť, ale bavil som po celý čas veľmi dobre. 6-/10 ()

Ondr@932

Perfektní komedie u které jsme se několikrát hodně zasmáli! Zdá se, že dvojka je nejlepší a nejzábavnější komedie z celé série Zahulíme uvidíme :-) Takže dávám 8/10 ()

gazogazo

Série různě vtipných scének zakoncenych bez výjimky trávou , plus kecy o přirození. Vtipnejsi než jsem předpokládal. ()

arkie

Po 15 minutach trapného deja som to vypol. Výkony slabé, obsadenie zúfalé, scenár bez šťavy. Možno som nemal náladu, alebo som čakal viacej, každopádne obrovnské sklamanie. ()

kubal18

Děj se napojuje přesně do okamžiku, kde v prvním díle skončil. Což není vůbec špatný nápad. Harold s Kumarem jdou opět s průseru do průseru a všechny extrémy ve spojení s postavou Neila Patricka Harrise dávají dokupy opravdu kvalitní komedii. ()

Saimon

Co to ti kluci v té dvojce hulej? To snad už ani neni trava...Vím,že je šalvěj divotvorná legální,ale tihle dva by na ni měli mít BAN:) ()

Lukadlo

Je to opravdu film pro nikdy nestárnoucí puberťáky :) Chtěl jsem dát púvodně jen 2*, ale když jsem si vzpomněl na scénu s jednorožcem a houbičkama, musel jsem za 3. Mile mě překvapilo, že když jsem čekal něco, co právě nastane, tak nastalo něco úplně jiného :) Není to rozhodně takový trapný stereotyp jako scary movie, nebo já nevím co. Jedničku jsem neviděl, ale i tak myslím, že pokud se budete doma nudit a nic jiného nebude po ruce, tak to stojí za zhlédnutí .. P.S.: Taky souhlasím s Gryphonem, že tam opravdu těch vulgárností bylo zbytečně, zbytečně moc. ()

BLADER

Tam, kde som dal pri jednotke plný počet, tu musím predsa len tú jednu ubrať. Nejde ani tak o to, že by dvojka mala nejaký slabší príbeh ( ak vôbec nejaký, že áno ), ale ide o to, že jednotka bola takou malou, príjemnou komédiou a pravdepodobne sa pri nej nerátalo s dvojkou. Ale tá predsa len prišla, čo znamená staré známe "dvojkovské" všetkého viac. Do detailov zachádzať nebudem, ale oproti jednotke je to celkom... slabšie. To ale nič nemení na tom, že je to stále nadpriemerná komédia! Tam, kde by iné série upadli, tu sa celková úroveň ešte veľmi slušne drží. Takže, je to rozhodne zábava, ale už tam nie je duch jednotky. Asi tak. ()

Withree

Harold a Kumar jsou opět ve formě, s hulením v kapsách a batozích a s Neilem Patrickem Harrisem v zádech. To abych se ale podíval na jedničku, že? Zhlédnuto v autobuse při cestě na školní výlet do Paříže :D ()

Ryšty

Za mě lepší než jednotka. Tenhle film se nedá brát važně, ale jako ulítlá komedie je to super. Super hlášky. Pokouřeníčko s Bushem. U komedie se mám smát a tady sem se nasmál dost :) ()

Kingjiri

Důstojný pokračování prvního dílu, který mi místy přišlo ještě o něco lepší. Líbily se mi odkazy na jedničku (nevýhoda pro lidi, co jí neviděli, protože možná nějaký vtípky vyjdou na prázdno). Když tak nad tim přemejšlim, tak se vlastně scénář hodně držel předchozího filmu (narážky na rasismus, představy hlavních hrdinů apod.). Co si mohli ale tvůrci odpustit byl rapidní nárůst fekálního humoru - všeho moc škodí. Možná by stálo za to trochu předělat patetickej konec, kterej moc nekorespondoval s celym konceptem snímku. Jinak vcelku spokojenost, třetí silnější hvězda jde za party "dole bez". ()

Psycho.R

Řekl bych, že kvalitativně na úrovni prvního dílu, který mě tak trochu překvapil. Dost vtipných a celkem originálních nápadů, aspoň z mého pohledu, protože nejsem milovník huličských komedií. ()