Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Anime2

Co říct komu nevadí trocha erotiky,marihuana a sprosté komedie ten se určitě zasměje.Naprosto dokonale to navazuje na konec prvního dílu.Moc mě to nepřekvapilo ale rozhodně jsem se zasmál.Konec byl perfektní.Kdo vyděl jedničku toho nic nepřekvapí.Dva kámoši co utíkají před zákonem a hulí marihuanu. ()

mcamino

Už to neni takové, nicméně bavil jsem se stále více než dost, občas ten humor ale hraničí s trapností, no, dá se to přehlédnout. ()

KapitanKuraz

Táto dvojka sa mi páči niekoľko násobne viac ako jednotka, neskutočná postava Neila Patricka Harrisa ma dokonale dostala, o španielskych vtáčkoch nehovoriac. Pre mňa jeden z najlepších filmov, dokonalá prasiareň. ()

Domitri

Nečekal jsem že by to mohlo být lepší jak jednička, ale překvapilo to. Ikdyž ze začátku to nevypadalo moc dobře a myslel jsem si že mě to ani bavit nebude, rozjelo se to ještě lepším tempem jak jednička a některý scény byli fakt dokonalý (hulení s prezidentem třeba :D ). Takových komedií by mělo bejt mnohem víc než je, protože tohle pobaví už jen tou svojí debilitou... a kvůli tomu je to dělaný.. aby to bavilo, takže nechápu některý lidi co si tu vylévají srdíčka, že to je hrozná slátanina a že z drog se sranda nedělá... je to jenom film.. a to kurva skvělej film.. tak proč řešit takový sračky, když se tímhle můžete bavit ? doufám že dostanete k obědu Španělskýho ptáčka ()

as-minor

Druhé pokračovanie plynulo nadväzuje na koniec prvého dielu. A musím priznať, že nebadám klesavú tendenciu, ktorú som očakával v rámci kvality, pútavosti a fórov. Harold a Kumar jednoducho pokračujú v servírovaní toho, čím nás zásobovali počas predchádzajúceho snímku. Kombinácia vydarených i nevydarených scén, symbióza nekorektných a fekálnych vtipov s príležitostnými emotívne zafarbenými vstupmi, najmä pokiaľ ide o „love story“ medzi Kumarom a Vanessou. A preto na záver konštatujem, že i pokračovanie tejto „huličskej“ komédie stále predstavuje lepší priemer v oblasti podobných filmov. ()

honza1

Ještě zhulenější a ještě šílenější než moje oblíbená jednička, ale už o nemá takové kouzlo. Za staré známé postavy a pár opravdu povedených fórů dávám 3*. Škoda, že není více flashbacků ()

vitrouš

Jednicka se mi docela libila, takze jsem se na dvojku dost tesil, ale tohle bylo desny. Uplna absence dobreho vtipu, trapnost za trapnosti, konec uz byl uplne mimo. Snad nebude trojka. ()

mindkiller

Nevravím že to bolo zlé, ale nenapĺňalo to Haroldo-Kumárovskú atmosféru. Navzdory začiatku, ktorý dáva náznak profesionálnejšieho prístupu oproti prvému dielu je druhá časť horšia ako prvá. ... No zhulený a vtipný boli opeť. ()

hitchco

Po jedničce přichází skoro až kopie :( . . . Jak se říká, že druhé díly jsou slabší, tak zde to platí trojnásob . . . ()

Mithal

Oproti prvnímu dílu strašlivé zklamání. První díl byl v něčem extra, protože se držel jisté hranice. Tenhle film hranici zdaleka překračuje a ještě si s ní vytře zadek. Skoro nevtipné, nechutné, nudné a tak strašně se snaží o politickou nekorektnost, až to bolí. Jen ta cesta v autě s Harrisem aspoň za něco stála. ()

bernau84

Opět jeden případ toho že když je film tak pěkně a předloze věrně pojmenován tak na CSFD kde přispívá až příliš vzdělaných kritiků nedostane nic moc hodnocení - chápu že to není jen tím ale najde se mnoho těch co to ani neviděli a hodnotí... Film sám o sobě je celkem sranda až na špatný začátek kde se rovnou podíváme na záchod při vypouštění průjmů. Ale jinak si myslím že to zase až taková komedie být nemusí - řekl bych že v americe se vám vletadle klidně může přihodit co jim pakliže jste dostatečně blbí na to tam hulit bong... a hlavní agent je dokonalej a taky pravdivej - kolik takových u nás máme - když se k tomu připočte snad první kladná role G.W. Bushe a moc pěkná přítelkyně Kumara není co řešit! 70% ()

Astu.

Obrovské zklamání. To, v čem se jednička odlišovala od zbytku podobných komedií - originalita, vtipné scénky, výborné postavy, jednoduchý, ale geniální scénář o cestě pro burgery se skvělou atmosférou - to všechno zmizelo. Vtipné scény mi povětšinou přišli ubohé, hrozně se tu v nich tlačí na pilu, scénář byl vyloženě trapný, herci se stali křečovitými šašky...prostě snímek, který měl vydělat. Škoda. 4/10 ()

BigBen87CZ

O poznání slabší než jednička ... začátek absolutně nezáživnej a hodně pod lajnu ... ale za scénu s GWB, Barneyho na houbičkách (plus cejchování), xenofobního stereotypního agenta a scénu s překladatelem ... přidávám k hodnocení hvězdu a půl ... 60% ()

Finkey

Staršné zklamání. Oproti jedničce hrůza. Tam byl aspoň ten hon za svobodou. Ale tady? Jediná dobrá věc byla že i Kumar získal svou ženu ale to se dalo čekat už do začátku filmu a příběh, který by tuto myšlenku doprovázel žádný nebyl. Nakonec to završil Bush, což pro mě bylo už moc. ()

Timur

Když jsem před pár lety viděl jedničku, tak jsem byl okamžitě přesvědčen, že si zaslouží pokračování. Moc jsem se tehdy bavil i když přiznávám, musel jsem si na Kumara a Harolda chvíli zvykat. Pokračování už jsem proto očekával připraven a v "plné polní" a tak nevím zda to bylo mojí přípravou a nebo tím, že autoři snímku posunuli příběh více ke klasické bláznivé komedii z mých mladých let. Film mě prostě zase pobavil a rozhodně jsem při něm nestrávil čas zbytečně. Je to prostě komedie pro ty, co nehledají ve filmu neustále nějaké to rádoby umění, ale chtějí si jen odpočinout od zahulu "všedního dne". ()