Agent008

Dobře, atmoška seriálu se dostala i do filmu a to dokonce i po letech. Byť nenabízí nic nového, tak to není špatný film. ()

J. K. Lister

Film věrohodně kopíruje seriál, takže je celkem snadné uhodnou, jak se film bude odvíjet. Škoda, že skončil tzv happy endem, jestli se tedy dá manželství nazvat happy endem, toť otázka. Lidé se nikdy nepoučí ze svých chyb. Pan Božský byl třikrát ženatý, pakliže ví, že žádný vztah nemůže vydržet celý život (dost naivní úsudek). Mohlo to skončit jinak - budou spolu ale bez svatby - to je z mého úhlu pohledu na problématiku zvanou manželství. Film se mi líbil stejně tka dobře jako seriál. ()

merten78

Sex ve městě mě nikdy úplně nechytnul, ale občas jsem se u jeho sledování slušně bavil.Pravděpodobně by mi nevadilo sledovat čtyři díly po sobě, ale u celovečeráku jsem po už při první půlhodině doufal, že nedojde na předvídatelné peripetie, (nepovedená svatba, jaké překvapení!) Carrie si prostě vezme pana Panáka, nazuje si botičky za 700 dolarů a po utrousení nějakého toho životního moudra nadobro zmizí v propadlišti všech nepovedených filmových adaptací televizních seriálů. ()

joslin246

Pro některé chlapy slátanina na entou, pro některé ženy balzám na duši. Myslím si, že je to dobré vyvrcholení seriálu, které stálo za to. Pan Božský, Carie a spol. jsou ti, které si ženy budou neustále pouštět do svých domovů. ()

marttul

3 a půl. Příjemná záležitost pro dámské odpoledne s kamarádkami. A závist všech těch luxusních věciček, kterými se děvčata ve filmu obklopují. =o) ()

DHard

První celovečerní film podle stejnojmeného seriálu se skutečně vydařil. Všechny čtyři holky po čtyřech letech od poslední epizody znovu pohromadě, zažívají nové a zábavné peripetie jako před lety. Celé to je úsměvné, třpitivé, elegantní, a v konečněm důsledku neskutečně zábavné. Úžasná dvouhodinová módni přehlídka, která vždy potěší. ()

happy.lenulka

Vzhledem k tomu, že se mi líbí seriál, líbí se mi i film. Nečekala jsem od něj nic, jen se pobavit ve znamení humoru Carrie a jejich kamarádek. Oddychovka na večer. ()

Georginek

Asi tak - Film plny nesympatickych lidi, doslova nehezkych hercu, otresnym - ne nikoliv primo ohavnym oblecenim ( toto kostymera bych snad povesil za koule do pruvanu ), pitomym dejem, ktery je snad jasny od 10minuty a posleze se 130 min nic nedeje. Debilni fory, debilni lidi, chovani na deti a reseni doslova picovin - bohuzel je resi 4 40-50lete baby. Katastrofa. 1* za to, ze jsem se 2x zasmal, jinak katastrofa, na to jid do kina, sezeru listek. ()

Lenny76 odpad!

Něco tak strašnýho jsem už dlouho neviděla, nutno podotknout jsem film ani nedodívala. Neskutečná tupost, trapné dialogy, to jsem opravdu nečekala. Měla jsem náladu na nějakou lehkou romantickou oddechovku, ale tohle je fakt síla. ()

lilylove

Bylo jasné hned na začátku jak to dopadne a některé scénky byly nudné.Mělo u mě velké plus,úvodní titulky,plakáty a spoustu krásných hadříků a bot a samozřejmě Samantha(bez které by to bylo naprosto nudné).Ve filmu mi ale vadila postava Mirandy,která byla naprosto nesympatická a hodně mě ve filmu rozčilovala. ()

Alchemilla

Více než dvouhodinová stopáž a všechny neduhy seriálu vypluly na povrch. Několikrát jsem se přistihla, jak pokukuji po hodinkách a přemýšlím, co zítra uvařím k obědu. A ani oblečení, ani boty / kabelky, šátky, šperky film nezachránily. A to jsem kdysi Sex ve městě milovala. ()

chicotomas

Komerce jako když ji vyšije. Seriál jsem sice neviděl, ale to pro zhlédnutí filmu není nutné. Vtipných scén ve filmu mnoho není, spíše to je oslava toho, jak jsou muži neschopní (něco jim přelétne přes nos a zkazí celou svatbu, něco jim přelétne přes nos, přiznají se k nevěře a je oheň na střeše, přijdou pozdě z práce zrovna když jedna z nich dělala večeři atd.) a "mužou" za všechny svinstva na tohle světě. Věřím, že většině žen se to bude líbit (stejně jako mé přítelkyni), ale pro mě to bylo spíš nic, než moc. ()

2sistem

Pohádka o bohatých "nanynek" z Manhatnu pro "nanynky". Pár dílů seriálu jsem viděl, zasmát se dá některým situacím, ale přeci je to film (seriál) pro ženský o ženských. Koukal jsem na to, protože se mi líbí Charlotta a zábavná posedlost Samanthy po sexu. ()

demovka

Je to romantika, která řeší stejné problémy jako v seriálu. Je to svým způsobem pokračování. Zaobíráme se všemi čtyřmi, i když ústřední téma je svatba. Co by mělo být vyřčeno, není a tak vznikne zápletka. Vyvrcholení celého děje dle mého mínění přijde přece jen o trochu později než by mělo. Scénáristé se snažili natahovat, zbytečně. Tak jako v seriálu, čtyři hlavní protagonistky herecky, si myslím, že obstáli, horší byl Chris Noth. Je možná složité hrát nejistého a zamilovaného, ale už by měl být nějaké zkušenosti. Ostatní mužské postavy, hlavně David Eigenberg si myslím, že byli zahráni velice dobře. ()

klaranapoli

Néé, mě ten film prostě baví. Mám zmáklej celej seriál a tenhle film je prostě třešnička na dortu :) U tohohle filmu jsem probrečela mé oči :D Mám ho fakt ráda. Je mi jedno jestli to je takovej nebo makovej scénář. Má to srdce toho seriálu :) ()

Qaylie

Celé roky nás připravují na strhující závěr, oblíbeného seriálu, především u žen. Film je zpracován velmi dobře a navazuje na celkem úspěšný seriál. Seriál mě moc nevtáhl do svého děje, takže jsem očekávala, že nuda bude i závěr. Přesto sem byla celkem spokojena s dějem. Příjemně mě překvapili, jen tak dál. ()