Nudné léto v jednom nudném městě se rychle změní v šílenství, když parta puberťáků najde v lese stopy lesního muže, takzvaného sasquatche. Nikdo netuší, že stopy jsou dílem dvou místních blbů Zerka a Shirtse, kteří chtějí zbohatnout na prodeji zaručeně pravých sádrových odlitků obrovských tlap. Jen potřebují, aby se celá záležitost pořádně probírala v novinách a televizi, a pak se jim peníze pohrnou. Jaksi ale pozapomněli, že by někdo mohl přijít na to, že stopy jsou podvrh. Na cestě do města je uznávaný odborník, který má ověřit pravost všech nálezů (hoši totiž kromě stop nastražili i podomácku vyrobené lejno). To je ale taky pitomec k pohledání, a tak je docela možné, že Zerkovi a Shirtsovi jejich ujetý plán vyjde. (oficiální text distributora)

Joll

Strašná ujetina, jen je škoda, že tam bylo tak málo Justina Longa:D Dostat tam víc prostoru se svým kamošem mohla to bejt pěkná konkurence pro Napoleon Dynamite, ale takhle slabší 3 hvězdy ()

mala_kea odpad!

Občas je třeba se trochu uklidnit a pustit si totální "pecku" která už z názvu napovídá, jaká to bude fajn podívaná. Jenže při přehrání 10ti minut nevěřícně kroutím hlavou, zpytuju svědomí a říkám si, jestli Tim byl zkouřený, vožralý a nebo si ze mě dělá vysloveně prdel. Herecké výkony by se daly přiřadit kyvadlovým hodinám. Bohužel i ty jsou užitečnější, než třeba Jeremy Sumpter, který vypadá a hraje jako maminky mazánek. Je mi jasn, že Skousenovi se nechtělo utrácet za něco, co věděl, jak dopadne, ale zkoušet se v tom ještě trochu poňimrat ho rázem sestřelilo střemhlav k zemi. Dobřem u tak. A ty "hlášky" haha, to jsem se zatraceně nasmál. Nikdy víc, ale pokud ano, tak bez obrazu a zvuku. ()

drankeryth

Dalo sa na tom aj zasmiat, ale uz som aj videl lepsie od veci komedie. Dej filmu sa viac sustredil na mladsich teenegerov a Jusitn Long tu hral pomenej. ()

Honzeechec

I v Dachau jsem si užil víc srandy. BTW film jsem koupil pod názvem Vtipný a zhulený. Nikdo tam nehulil o vtipnosti radši ani nemluvě ()

SKreyn odpad!

Názov filmu by som zmenil na "Nudný a dementný". Je to nenormálna nuda a hovadina. Podľa mňa to je určené pre mladšieho diváka od 0 do 10 rokov, deti by to asi skôr "bavilo". ()

Zajija

No tohle? Jako je to úplná blbost, jenže ta blbost je vtipná. Dva retardovaní kámošíci, kteří jsou tak tupý až to bolí a dospívající partička tří fantasi děcek, která do svých řad příjme jednu holku, do které se zamiluje její jeden člen. *** ()

Rimer545

Ty vole. Takovou ulítlou blbinu jsem už dlouho neviděl, ale byl to fakt úlet. Justin Long to tam zabil. A myslím, že za tohle by zasloužili nějaké ulítlé filmové ocenění. ()

ANTYCHRYST

To je taková hovadina :) že se to ani slovy nedá popsat... ale je to vtipné..total oddychovka... jedna parta pošuků střídá další.. :) jako vrcholné číslo je Apollo Creed když sáhne tomu tlustochovi do vlasů aby ochutnal Hovno lesního muže 😂😂 50% ()

MaxForValue

Český názov "Vtipný a zhulený" je maximálne zavádzajúci. Je to málo vtipné a nulovo zhúlené a aj tá "Honba za lesním mužem" nie je teda bohviečo. Je to len film, ktorý sa tvári ako komédia a nie je to komédia, skôr ako rodinný film, do ktorého sa (neviem prečo) nechal navlieknuť aj Justin Long. ()

ostravak30

Kdyby byl film opravdu o honbě za lesním mužem, byl bych ochoten dát i tři hvězdy. Jenomže začátek slibuje skutečně pointu lesního muže, pak následuje žvanění, šikanování, randění a dlouhé minuty se ústřednímu tématu film vůbec nevěnuje. Pak vidíme několikaminutový záběr opět na zápletku ohledně lesního muže a znovu jsme někde jinde. A to se pořád opakuje. Já bych dokonce i připustil, že scénář není nejhorší. Řekněme, že je prostě průměrný. Nicméně kromě retardovaných postaviček, které se i retardovaně chovají a vedou i retardované monology a dialogy, což má být nejspíš vtipné a většinou není, se skutečně špetka zábavy najde. Kdyby film neustále neodbíhal od tématu a zlepšil hudbu, tři hvězdy by snímku už zůstaly. Ale vzhledem k průměrným hereckým výkonům a tomu, že lesní muž je jen v názvu a zhruba dvaceti minutách více než osmdesáti minutového snímku, nemůžu jináč. ()

asader

Film doslova o hovně.Jedinému čemu se na tomhle filmu dá smát je Justin Long,kdyby tam nebyl tak to je odpad. ()

kobe.AIR

Průměrná komedie, škoda že Justin Long se svým kapku pomalejším parťákem nedostal víc prostoru, hned bych přidal jednu hvězdu. Vlastně, pokud by byl film jen o nich, možná bych přidal dvě. :-) ()