11. hodina (2007)

všetci povinne pozrieť !

Wayne Gretzky - Vysoko nade všemi (1990)

Najlepší hokejista všetkých čias, nebojím sa tvrdiť že aj športovec ktorý nie tak dávno zavesil kariéru na klinec, borec ktorého nie je šanca prekonať ani vo sne, fenomén je slabé slovo to je proste 99 !!!

Lokal TV (2011) (seriál)

Samotný seriál ma nezaujal až na pár podarených fórov, kratšie spoty bavia viac hlavne postavy Rytmausa a Lakatoša, cením že parodujú známe osoby nášho hnilého showbiznisu z ktorých tvorcovia ťažia svoju popularitu, ako fanúšika slovenského rapu ma potešil Lokal Freestyle Battle

Skrytá identita (2006)

Skrytá identita si vyžaduje pri sledovaní maximálnu koncetráciu, malá nepozornosť komplikovaného deja môže narobiť v hlave poriadny zmätok, skvelé hviezne herecké obsadenie ako aj réžia, nenudilo

Do nitra Planety opic (1970)

Pokračovanie výbornej prvej časti silno nadväzuje avšak sa už iba vezie na jej úspechu kde aj napriek kratšej dĺžke sa dlhšie vlečie vďaka hluchým miestam a pomalšiemu tempu, viac ako opice vás tentokát naserú zmutovaný ľudia so super schopnosťami modliaci sa ku bombe ktorej odpálenie ukončí druhý diel a tým pádom aj moju snahu pozerať na dalšie pokračovanie, v detstve som mal paradoxne radšej dvojku no dnes je tomu inak, stále super nostalgia :)

Planeta opic (1968)

Už od detstva jeden z najlepších sci-fi filmov s hlbokou myšlienkou o zničení sveta ľudstvom čo v budúcnosti ani zďaleka nie je vylúčené a môže sa stať realitou, počas filmu si človek vypestuje nenávisť voči arogantným a povýšeneckým opiciam no na záver pochopí že to my sme ten mor ktorý to tu jedného dňa celé spustoší, finále - zimomriavky

Rošťáci (1985)

Pozerať Burákov prvý krát v 26 rokoch, film starší ako som ja sám určený predovšetkým pre detské publikum dalo docela námahu aj keď to zo začiatku vyzeralo sľubne, postupne čoraz menej ma to bavilo a vo finále som už bol rád že som sa dočkal konca, som si istý že s hodnotením by som šiel určite vyššie ak by som film poznal a pozerával ho ako malý chalan, dnes by bol možno aj kultovým :) páčil sa mi cvaldov herecký výkon

Freddyho úlet (2001) odpad!

Tom Green síce ukázal že je výborný skateboardista ale zároveň že je príšerný herec a nechutný scenárista, označiť ho za komika by bolo dosť scestné pretože som sa nezasmial ani raz, skôr som celý čas krútil hlavou ako mohol takéto niečo napísať a natočiť, chytať koňa za penis a kričať ja budem farmár považujem skôr za zoofíliu ako za vtip, tento film by sa mal čo najskôr odstrániť z povrchu zemského !!

Let číslo 93 (2006)

Veľmi pôsobivé a autenticky spracované udalosti z najväčších teroristických útokov v podobe unesených lietadiel z 11. septembra s cieľom sebevražedného nárazu zničiť a zabiť viac ako len lietadlo a ich pasažierov, fiktívna vzbura v lietadle bola vymyslená skvelo lebo dodala emócie, bez nej by bol film omnoho prázdnejší, ak by sa únoscovia viac podobali na moslimov bolo by to ešte viac dokonalejšie ale vcelku som bol viac než spokojný

Nezvratný osud 4 (2009)

Námet ako u každej časti navlas rovnaký, akurát v scenári je zmena postáv a úmrtí ako u každej inej časti, prestalo ma to baviť, jednotka ma položila na lopatky svojou originalitou, dvojka ešte celkom príjemne na ňu príbehom nadväzovala, trojka ničím novým neprekvapila a to isté platí aj u štvorky v ktorej sa začínajú cibriť už až nadprirodzené úmrtia