Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Očakával som že dvojka bude omnoho slabšia od jedničky už len kvôli princípu a zmene režiséra ale nakoniec Lynchov debut dopadol celkom dobre a kvalitou je to zhruba na tej istej vlne čiže veľké sklamanie neprišlo aj keď som chvíľu váhal či dám 2 alebo 3*, záver ma presvedčil že treba sa prikloniť k tomu druhému

Bud Bindi (1996) (seriál)

Keď som bol mladší som to rád pozerával, zhliadol som to nedávno po veľmi dlhej dobe a nestratilo to svoje čaro, na slovenské pomery dobre spracovaná a zahraná groteska očividne podobná Beanovi ktorá vie pobaviť

Král idiotů (2006)

Už podľa názvu som si myslel že film bude o nejakom babrákovi a lúzrovi plný trápnych momentov ale mýlil som sa, hlavný hrdina ktorý je mimochodom aj režisérom tohto snímku je až príliš veľký dobrák že je až hlupák čo ma milo prekvapilo, za zmienku rozhodne stojí aj príťažlivá Angie Jibaja ktorá ma počas sledovania na film docela rozpálila, film sa uberá pohodovým tempom a nespráva sa sprosto preto rozhodne nepatrí medzi odpad, čo je s Chile to sa počíta

Bubba Ho-tep (2002)

Krútim hlavou nad toľkými pozitívnymi komentármi, podľa mňa to bola úplná kravina pri ktorej som sa nemohol dočkať už konca, zrejme mnoho ľudí vrátane mňa má rada B.Campbella pretože je to naozaj pán herec, inak si to neviem vysvetliť, tak vysoké hodnotenie, obe hviezdy putujú práve a jedine jemu

V Bruggách (2008)

A KOHO SI ZAVRAŽDIL RAYMONDE, VÁS OTČE, CO PROSÍM ? ŘÍKAM ŽE VÁS STE HLUCHEJ ?? ZDRAVÍ VÁS HARRY WALTERS .. Prááásk, nezabudnem ako ku mne prišiel kamarád na vínko a už tak tradične pri moku každý piatok rozoberáme filmy ktoré sme si dali na tanier za posledný uplynulý týždeň, spýtal sa ma, videl si V Bruggách ?? Ja že nie ale vála sa mi to doma už niečo cez pol roka, odpovedal: ok no fajn tak si to pozri, určite sa ti to bude páčiť, mal pravdu. V Bruggách je film ako stvorený pre mňa, zahrňuje v sebe presne tú zmes žánrov aké milujem, čierny humor v dramatickom obale, nečakané scény a zvraty, vtipné dialógy, nádherné lokácie, skvelý herci, výborný námet a myšlienka o poctivosti, kiežby takýchto filmov existovalo viac, u mňa za plný počet hviezd

Pařba ve Vegas (2009)

Príliš vtipné to teda nebolo ale každopádne som sa pri tom nenudil a to je podstatné, zo všetkými hercami až na neherca Tysona som sa stretol prvý krát aspoň podľa toho čo si pamätám a odviedli celkom slušný výkon, nadpriemerná oddychovka o lúčení sa zo slobodou a nevedomom požieraní rohypnolu s kombináciou alkoholu ktorý v hlavách hlavných aktérov narobí poriadny zmätok 3,5*

The Up In Smoke Tour (2000) (koncert)

Koncert na veľmi vysokej úrovni kde sa predstavia všetky najväčšie hviezdy Amerického rapu, chýbal mi tam jedine Tupac ktorý sa tohto veľkolepého turné nedožil

Cable Guy (1996)

Najstupídnejší film za posledného pol roka čo som videl a zároveň aj najhorší film s J.Carreym čo som doposiaľ videl, dej absolútne nulový, ničím zaujimavý, pár vtipných momentov bolo hlavne vďaka Carreyho typickým grimasám ale keby ho nedaboval skvelý Bohdan Tůma tak by to bolo za odpad

Mrtvý sníh (2009)

Mne to skôr viac pripomínalo zasnežené Hory majú oči ako Evil Dead a Braindead jak je tu mnoho krát zmieňené, mám síce rád hororové komédie ale v tomto prípade mali humor nechať stranou a pritlačiť viac na atmosfére a emóciach, zombie v podobe náckov boli originálne čo o deji vravieť nemožno, zrejme sa autor nechal inšpirovať hrou Wolfenstein heh, Nórske filmy sa len tak každý deň nevidia preto dávam dve hviezdy za odvahu mladého režiséra o ktorom budeme do budúcna ešte určite počuť a jednu za sympatické zombie s hákovými krížmi ktoré za nevysvetlených okolností chcú dostať späť svoj zlatý poklad v podobe mincí (nechápem načo) v drevenej truhličke ktorá jediná nezhorela (hlavne že celá chalupa fuč) záver filmu bol skoro rovnaký ako Raimiho Stáhni mě do pekla

Hanebný pancharti (2009)

Takýmto kurióznym spôsobom sme ešte smrť náckov na filmovom plátne nemali, od filmu som očakával trochu viac akcie, scenár bol vynikajúci ale čakal som že sa viac bude uberať samotným názvom, vtipných momentov resp. hlášok oproti predošlým Tarantinovkám náramne ubudlo, film je zbytočne príliš dlhý, našťastie nenudí a utečie ako voda, mal som tú česť ho pozerať v hroznej kvalite s príšerným zvukom čo som veľmi ťažko znášal, bohužiaľ, všetko čo sa skloňuje s menom Tarantino nie je vo mne nikdy dostatok trpezlivosti, len čo sa mi dostane do rúk kvalitnejšia nahrávka nepohrdnem si ho zopakovať čo možno aj zapríčiní že sa zvýši moje hodnotenie o jednu ninja hviezdicu : )