Bereavement

Příběh začíná únosem malého chlapce Martina, který trpí vzácnou nemocí, díky které jeho tělo necítí bolest. Celých pět let zůstává jeho zmizení tajemstvím, až do doby, než se Allison, mladá dívka z Chicaga přistěhuje na venkov k rodině svého strýce. Ten přislíbil jejímu otci, že v případě smrti jednoho z nich se ten druhý postará o jeho děti. Na venkově se Allison shodou okolností dostává do víru hrůzných událostí, které zůstávaly dlouho utajeny v jedné staré jateční budově. Minulost staré jateční balírny otvírá své krvavé dveře a malý Martin dostává šanci na záchranu. Pach krve a hlas nářků však zanechává svůj morbidní odkaz. (Beastmaster4)

vlado90 odpad!

Jeden s najhorších hororov, bolo to strašne dlhe, záporak bol uplne smiešny a primitiv a zabíjal každeho kto mu prišiel pod ruky, ďalšie čo by som vytkol bolo chovanie postáv vôbec nerozmýšlali ich správanie bolo nelogické. Mám na mysli napr. keď otváral tie dvere do mraziacej miestnosti vôbec sa neobzeral ani nic a vrah ho v pohode zabil. No a nakoniec čo film úplne zabilo bol záver. A ak niekto môže napísať že sa mu to páčilo alebo že si to želal tak ho absolutne nechapem. Jedine pozitívum bola sympatická hlavná hrdinka. Ale ani za nu nemôžem dať ani 1 hviezdu lebo to dopadlo z nou ako to dopadlo... ()

Allka

Vůbec ne špatný nápad... Jenže když ona to byla tak šíííílená nuda. Na jednu hororovou scénu připadalo deset o ničem + divný dialogy a postavy, který mi byly vyloženě protivný = vyšší hodnocení to bejt nemůže. Ale zase nemůžu říct, že by to byla vyloženě kravina nad kraviny, takže za dvě :) ()

uodevr

Monstrózní vražedná nuda s relativně neotřelým scénářem a poměrně šokujícím závěrem. Co se ale všech těch exkrementů kolem týče, tak "been there, done that, and better. Much better." ()

Maw

Nechápu, že má film tak málo procent. Mě se dost líbil a po dlouhé době to byl originální horor. Malý chlapec bez citu vychovávaný úchylným vraždícím magorem. Proč ne? Film měl myšlenku, spád, spousta mrtvol a nechutných scén (pověšení nohy na hák bylo opravdu odporně zvrhlé). Mě se opravdu líbil a konec byl úžasný, žádné klišé všech hororů dnešní doby. Podle mě 75%. ()

Soubi

konec je výborný, minimálně na tři hvězdy, filmy ale jen kvůli konci nesledujeme... pár dobrých chvil, ale jinak úmorná nuda, forma je kvalitní, to ale nestačí. ()

rob_troy

Přece nebudete takovejhle libovej žánrovej horror hodnotit jako čistej průměr. Kterej kluk by nechtěl bejt jako malej unešenej a vychovanej patologickým psychopatem s poruchou, která se odráží na lidských jatkách ve sklepě svý barabizny. Záporák bez větší osnovy, dobrá muzika a kosení lidí. Řezník si jen chtěl vychovat vlastního Michaela Myerse a do toho není prsatá puťka z Chicaga spokojená s životem v křupanově a s kámošem svýho zesnulýho otce jako dozorem. Samý vyšinutý palice, ale atmosféra dobrá. Jenom by se hlavní postavy mohly chovat trochu inteligentně a nechodit v místě, kde je 1 dům po 10ti kilometrech do zapadlýho domu, kde ve vymláceným okně zahlídnou člověka. NEJVĚTŠÍ PLUS bylo v tom, že většina potencionální záchrany zklame. VELIKÝ MÍNUS - proč ve filmech často svlíkaj holky bez prsou a tady hlavní herečka, která vám v mrazáku na zvěř ukazuje ztuhlý bradavky na svejch velikejch prsách bez podprsenky svý prsa neukáže :-( Tak blízko k tomu bylo a prostě NE! Rád bych Remix verzi bez cenzury, ale nikoliv na míchání lidskýho salátu, ale na odhalenou Alexandru Daddario! A dost! Nevidím důvod, proč nenasadit hodnocení nad průměr. Člověk se jen musí přenést přes vysoký nároky a povrchnost v béčkovém výběru. Krev na zemi, zdech a v nádobách, nástroje na popravu jateční zvěři. S chutí do béčkový řežby, protože rok 2010 nepřines tolik nadějných horrorů. ()

Ruud36

Stevan Mena si vzal asi moc velké sousto, když film režíroval, produkoval, napsal k němu scénář a také hudbu. Příběh ničím nenadchne a shakespearovský závěr, kdy skoro všechny postavy zemřou, mě taky nenadchl. ()

Cechyno4

Mě se to docela líbilo. Musím uznat, že film má sice trochu pomalý rozjezd, ale posledních asi 45 minut jsem se bavil. Ze začátku mi to přišlo jako taková temnější detektivka a jsem rád, že později se to rozjede. Největší plus pro mě bylo asi posledních 30 minut filmu-scéna v domě a konečné rozuzlení ! Poctivé tři hvězdy ! ()

AndysekAndys

Pro mě nic neříkající film. Blázen tam napichuje holky, které furt jenom vřeští, konec byl odhadnutelný už skoro od začátku, všichni se tam navzájem vyvraždili, jenom desetiletý kluk vyhlíží svoje oběti na konci z okna. Jednu hvězdu dávám za mého oblíbence Michaela Biehna. ()

david666

Drsné záběry, solidní atmosféra a šukézní Alexandra - co víc si přát:-) Líbilo se mi, že tvůrci do toho šli po hlavě a neuhli v závěru ani o píď a vyhli se tuctovému happy endu. ()

FIKI69

Po delší době krásný nápad až do poslední chvili nevíte jak to vlastně dopadne. Herci moc simpatičtí nejsou, ale da se to zvladnout a malému klukovi jsem fandil od začátku. ()

naytsirk

Pořád jsem čekal, kdy se to nějak rozjede, ale marně… posledních dvacet minut už jsem měl sto chutí přetočit… a co mělo znamenat to po titulcích??? ()

nervana

Konec filmu je určitě nečekaný, narozdíl od podobných thrillerů o masových vrazích. I přesto je to ale spíš průměr a když tenhle filmek neuvidíte, tak určitě o nic nepříjdete. ()

chem.peace

Na tomhle filmu si pamatuju akorát řev herečky, který byl debilní, sral mě a nic víc. Kvůli tomu mě celkovej film sral.... ()

montel

Malého chlapce Martina (Spencer List), který trpí vzácnou nemocí díky které necítí vůbec žádnou bolest, unese neznámý muž ze zahrady u domu jeho rodičů. O pět let později Martin poslouchá svého únosce na slovo a pomáhá mu, unášet osamocené dívky do jeho domu, kde kdysi bývaly jatka. Do tohoto městečka se ke svému strýci přistěhuje sedmnáctiletá dívka Allison (Alexandra Daddario), která Martina náhodou uvidí v okně starého domu. Allison chce chlapci pomoci a začne se o něj a starý dům zajímat více...Tak za prvé, vůbec jsem nepochopil proč vrah potřeboval ke svým činům malé dítě, za druhé nepochopil jsem ke komu nebo k čemu vrah neustále promlouval, za třetí nevím, jak mohl vrah unést tolik děvčat, aniž by to začala řešit policie atd. Tolik nelogických věcí se zde nakupilo, že jsem pomalu myslel, že nedám ani ty tři ***. Ale závěrečná scéna to naštěstí trošičku zachránila, ale i tak jsem zklamaný. 50% ()

Bodega_Bay

Takhle pohnojený slibný nápad jsem už dlouho neviděla....hrozná škoda. trochu to vypadá, jako když si sedne třída plná netalentovaných scénáristů v prvním ročníku studia, každý napíše svůj příběh, pak to sešívačkou sepnou a jdou točit...proboha příště si to po sobě aspoň přečtěte..... ()