Když se Gu-chang seznámí s A-ni, vůbec nemá ponětí, že s touto dívkou není něco v pořádku. A-ni je milá, občas bláznivá, hodná a trošku zakřiknutá dívka, která se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu se svým přítelem. Někdy ale dostává podivné záchvaty, ve kterých se její osobnost mění na Ha-ni - ta je zase drzá, hrubá, ráda se pere a chová se skoro jako muž. Gu-chang se však nenechá jejím zlým já zastrašit a jen se sám raduje, že ho konečně nějaká holka chce. (Ssimca)

Káronoš

Bláznivá komedie s dramatickými vsuvky(občas velice silnými).Tentokrát je příběh vyprávěn hodně komicky a s nadsázkou, v některých momentech snímek připomíná nejslavnějšího zástupce tohoto žánru my sassy girl, podobná stylizace, příjemnost i chování postav. Srovnávat MSG s tímto filmem je opovržující a nevhodné, protože Two Faces of My Girlfriend je jen slabá náhražka veledíla Jae-yong Gwaka. Přesto komická vložka snímku je víceméně zábavná a příjemně směšná. Postupné proměny hl. hrdinky sice ke konci strácí na šarmu, ale dostatek gegů "rovnováhu koukatelnosti" vyvyžuje. Dramatické scény by to chtělu trochu prostříhat, nicméně poslední půlhodinka v rytmu citového vydírání obstála a pár slz vyvolala. Sympatie filmu ktví v hlavních postavách, je jim soustředěna většina pozornosti, režisér spoléhal na haromonii a spolucítění páru. Jestli se Lee Seok-hun neinspiroval filmem Me, Myself & Irene, tak již nemám dalších, větších výhrad. Hodnocení: 6/10 ()

denulik

Presne tak ujeté ako sme na to u Kórejčanov zvyknutí. Zo začiatku som mala obavy, keďže mi to pripomenulo My sassy girl, ktorú fakt nemusím, ale potom sa to rozbehlo úplne iným smerom ako som očakávala, takže na konci spokojnosť. ()

Bobofon

Milí Korejci, konečně jste mě naprosto dostali! Tenhle klenot mi vynahradil nějaká ta trápení, které jsem s některými korejskými filmy zažil. Tady ale nemám co kritizovat, jen chvála, chvála a chvála. Třešničkou na dortu úžasná Ryeo-won Jeong, naprosto dokonalá ve všech polohách své role. Baba jako hrom, jdu si koupit česko-korejský slovník, abych jí napsal, že ji miluju. ()

marrrrian

Aj zlý žáner (romantické komédie) má ohromné výnimky. Toto je jedna z nich. Čo by som zo subjektívneho hľadiska vytkol, je hlavná postava (Gu-chang), nad ktorého držkou som sa musel celý čas pozastavovať. Páčilo sa mi, že okrem iného to pre nás v európe nesie trochu exotiky a aj romantická línia je svojsky uchopená. Bolo to jak sa patrí sladké, ale zároveň znesiteľné a vtipné. Určite odporúčam. ()

lusota

Lepší než My Sassy Girl, ale pořád jsem nepochopila, proč v každé korejské komedii musí být pár trhlých, groteskních scén? Zasmála jsem se asi u jedné (grepová žvýkačka.-)), jinak slabota a trapas. Nebo už nemám smysl pro kvalitní humor??? Naštěstí toho hypervtipna nebylo zas až tak moc, takže hodnotím nápaditou zápletku, výborné herce, krásné scény a hudbu. ()

CaveRnDish

Chvílemi crazy - dobře, chvílemi psychologicky - hůře, inscenovaný film, který je dobré uvidět, protože ve většině své stopáže pobaví. Zvláště zásluhou herecky nadané, a žensky nezaměnitelné Ryeo-won Jeong. ()